Sari la conținut

îmi bag ....in Presto Pizza


Vizitator deliaro

Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Baaaa retardat jegos cu pula in gura tu compari america cu romania ba prostu satului care esti tu.O sa te impusti singur inpula ca esti atat de idiot incat e ilegal ma dobitocule .Tu compari America cu romania futu-ti creierii tai ba?????????

 

Ce sa fac, clonatule? Ma raportez si eu la un sistem cu care sunt familiar. Deduc, insa, ca modelele tale sunt Vanuatu si Somalia. La care visezi in timp ce jonglezi cu conturile clona carora ti-ai dedicat existenta.

 

PS Nu te purta ca un mucos tembel, te rog ca data viitoare sa ma injuri de pe contul tau principal.

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Ce sa fac, clonatule? Ma raportez si eu la un sistem cu care sunt familiar. Deduc, insa, ca modelele tale sunt Vanuatu si Somalia. La care visezi in timp ce jonglezi cu conturile clona carora ti-ai dedicat existenta.

 

PS Nu te purta ca un mucos tembel, te rog ca data viitoare sa ma injuri de pe contul tau principal.

Mmm. Nu ma intereseaza neaparat ceea ce spui si cu cine te certi... dar parca acum suna altfel. E mai bine, ai atitudine... si nu turbarea aia venită ca dupa ploaia acidă a clonelor. Poate că... linistea noptii te inspira.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Ce sa fac, clonatule? Ma raportez si eu la un sistem cu care sunt familiar. Deduc, insa, ca modelele tale sunt Vanuatu si Somalia. La care visezi in timp ce jonglezi cu conturile clona carora ti-ai dedicat existenta.

 

PS Nu te purta ca un mucos tembel, te rog ca data viitoare sa ma injuri de pe contul tau principal.

*Corect

... Sunt doar o uituca si m-am băgat cu tine in seama degeaba. Ufff, urmăream clona cu acelasi nume ca al tau si nu m-am gandit ca ai aparut tu, de fapt.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Asta inseamna ca am castigat o programare la tine?:)

Hmmm, ce chestie! Răbdare... Si apoi fa-mi imediat un semn sa nu ma fure iute ceilalti, ca din mana lor nu mai scap... lună de lună. O sa ajung obsesia lor... daca nu ma slăbesc un pic din mana lor forte, zici ca sunt iubiții mei si mai am putin sa ma simt vinovată ca ii tin la distanta. Glumesc! 😅

Momentan sunt in vacanta.

https://youtu.be/F0rwOsAteXM

Vai... in fiecare zi ma chinui sa uit melodia aceasta, ascultând cate altceva mai pe gustul meu. Nu mai scap de ea... mi-a intrat in piele si cântă undeva adânc in mine, ma răsfoiește si ma face sa zâmbesc de placere. Cred ca asta e de vina... zâmbetul.

Link spre comentariu

Ce sa fac, clonatule? Ma raportez si eu la un sistem cu care sunt familiar. Deduc, insa, ca modelele tale sunt Vanuatu si Somalia. La care visezi in timp ce jonglezi cu conturile clona carora ti-ai dedicat existenta.

 

PS Nu te purta ca un mucos tembel, te rog ca data viitoare sa ma injuri de pe contul tau principal.

Baaaaaaaaaaaaaa putulica.Cand stateai la rand cu ceilalti cacati sa mi sugi pula eu te-am luat primu si acuma latri?

Asa imi multumesti ba sifiliticule ca ti -am dat muie mai repede sa nu stai 2 ore ca te plangeai ca te dor varicele ????Futu-ti mortii tai de prost

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Baaaaaaaaaaaaaa putulica.Cand stateai la rand cu ceilalti cacati sa mi sugi pula eu te-am luat primu si acuma latri?

Asa imi multumesti ba sifiliticule ca ti -am dat muie mai repede sa nu stai 2 ore ca te plangeai ca te dor varicele ????Futu-ti mortii tai de prost

 

Ma confunzi cu altii de pe forumul de homosexuali unde-ti petreci restul timpului cand nu esti pe nimfomane. Si asa incepe sa devina clar cum l-ai convins pe pisicuts sa-ti ridice ban-ul.:)

 

PS Nici macar tie nu-ti mai place mersul pe timp de zi...

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Splaiul Unirii
  • Oras:Splaiul Unirii

Fiind clientă fidelă ăstora până în seara asta.

. Când vine unul cu comanda la ușă nervos agitat că îi dau tips doar 5 lei la o comandă de 70 de lei in plm,așa că multă m**e Presto pizza!!!

Încearcă Jerry's ;)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Be'er Shachath
  • Oras:Be'er Shachath

Făcând o analiză asupra repetiției tale obsesive... am dedus că amicului tău chiar i-a plăcut ceva.

Am dedus acestea si din cauza faptului ca... toata viața am fost o persoana placuta.

Însă... privind aceste video-uri, imi amintesc cat de placut este sa poți enerva pe cineva. Eu mi-am refulat această nevoie... însă în ziua de astăzi este singura solutie. Poate ca eu nu o voi face pentru ca am ales alt drum... insa as vrea sa susțin pe cei care pot sa readucă prostia acolo unde ii e locul.

... si mai sunt multe asemenea.

 

N-are treaba plăcutul cu motivul pt care Astaroth te-a ales. Si nu e amicul și nici prietenul meu. Ai primit semnul de mică, vei fi una din miresele lui la unul din Sabaturile care urmează.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

N-are treaba plăcutul cu motivul pt care Astaroth te-a ales. Si nu e amicul și nici prietenul meu. Ai primit semnul de mică, vei fi una din miresele lui la unul din Sabaturile care urmează.

Măi! Eu te-am intrebat ceva... si tu visezi altceva. Oamenii acestia!

Iti dau si tie citate... ca altfel nu am cum sa discut cu tine:

" ”pecetea lui Solomon”, pecetea care conține ecuațiile matematice sacre care sunt blocurile din care este construită realitatea noastră, o ecuație matematică sacră care reflectă că ceea ce este deasupra este și dedesupt, intersectând două ”polarități” (Fizicul și Etericul)."

Pecetea este omul in sine, si daca poți imagina ca eu nu am pățit nimic rau pe lumea asta... poți intelege si restul lucrurilor:

" A pecetlui inseamna a inchide, a fixa, a ascunde; pecetea este atunci simbol al unei taine.

...Tatal il pecetluieste pe Fiul, aratand ca il harazeste si il trimite sa dea viata vesnica (Ioan 6,27). Biblia ne mai arata ca Dumnezeu isi pecetluieste aratarile (Daniel 8,26), el isi pune pecetea asupra stelelor, impiedicandu-le sa se mai arate (Iov 9,7). El ii porunceste prorocului sa isi pecetluiasca vedeniile, adica sa le tina secrete (Daniel 12,4 si Apocalipsa 10,4). Sau, dimpotriva, ca in Apocalipsa 22,10, prorocul nu trebuie sa pecetluiasca revelatiile ce i-au fost facute, caci acestea se vor traduce de indata in fapt.

Dumnezeu isi pune pecetea pe oameni (Iezechiel 9,4 si Apocalipsa 7,3), aratand astfel ca ii sunt in puterea si paza lui."

" Rombul este simbolul creaţiei. "

" Se pare că pe teritoriul ţării noastre este unul dintre cele mai vechi ornamente dacă luăm în considerare falanga de cal găsită la Dubova, în Regiunea Porţilor de Fier, falangă ce are ca decor un romb cu interiorul haşurat cu linii. El este considerat simbolul feminin prin asemănarea lui cu vulva[19]. În acelaşi timp este format din două triunghiuri şi în cazul în care forma acestora este prelungă poate semnifica legătura între cer şi pământ şi chiar unirea între sexe."

" Având în vedere larga propensiune în spaţiu şi timp a motivului, în absenţa unor

texte teologice clare, există variate interpretări care menţin semnificaţia sa medievală în

domeniul ipotezelor. Alături de legătura cu regele biblic, s-a interpretat că prin Christos

nodurile sau încurcăturile lumii sunt dezlegate, propunându-se şi alte abordări teoretice

legate de practicile creştine. Nodurile au fost socotite ca având sigure rosturi apotropaice,

că ar reprezenta o abstracţiune a luptei împotriva demonologiei. S-a mai sugerat că nodurile

simbolizează ordinea şi armonia."

Deci? Despre ce vorbesti tu? Ca ai zis foarte clar "nu vad" si "nu vad bine", in ultimile tale comentarii.

 

post-143417-0-37352000-1490691037_thumb.gif

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Ce-i aici mai !? :eek :eek :ewpu :ewpu :ewpu

Topicul Deliei... si al meu e un pic mai sus. Dar băieții sunt "umpic" cam imprastiati.
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Vorbim corect, da?

A copy-paste... la cererea băiatului nazgul. Lui ii era lene sa caute pe net...
Link spre comentariu
  • Oras:Be'er Shachath
  • Oras:Be'er Shachath

Măi! Eu te-am intrebat ceva... si tu visezi altceva. Oamenii acestia!

Iti dau si tie citate... ca altfel nu am cum sa discut cu tine:

" ”pecetea lui Solomon”, pecetea care conține ecuațiile matematice sacre care sunt blocurile din care este construită realitatea noastră, o ecuație matematică sacră care reflectă că ceea ce este deasupra este și dedesupt, intersectând două ”polarități” (Fizicul și Etericul)."

Pecetea este omul in sine, si daca poți imagina ca eu nu am pățit nimic rau pe lumea asta... poți intelege si restul lucrurilor:

" A pecetlui inseamna a inchide, a fixa, a ascunde; pecetea este atunci simbol al unei taine.

...Tatal il pecetluieste pe Fiul, aratand ca il harazeste si il trimite sa dea viata vesnica (Ioan 6,27). Biblia ne mai arata ca Dumnezeu isi pecetluieste aratarile (Daniel 8,26), el isi pune pecetea asupra stelelor, impiedicandu-le sa se mai arate (Iov 9,7). El ii porunceste prorocului sa isi pecetluiasca vedeniile, adica sa le tina secrete (Daniel 12,4 si Apocalipsa 10,4). Sau, dimpotriva, ca in Apocalipsa 22,10, prorocul nu trebuie sa pecetluiasca revelatiile ce i-au fost facute, caci acestea se vor traduce de indata in fapt.

Dumnezeu isi pune pecetea pe oameni (Iezechiel 9,4 si Apocalipsa 7,3), aratand astfel ca ii sunt in puterea si paza lui."

" Rombul este simbolul creaţiei. "

" Se pare că pe teritoriul ţării noastre este unul dintre cele mai vechi ornamente dacă luăm în considerare falanga de cal găsită la Dubova, în Regiunea Porţilor de Fier, falangă ce are ca decor un romb cu interiorul haşurat cu linii. El este considerat simbolul feminin prin asemănarea lui cu vulva[19]. În acelaşi timp este format din două triunghiuri şi în cazul în care forma acestora este prelungă poate semnifica legătura între cer şi pământ şi chiar unirea între sexe."

" Având în vedere larga propensiune în spaţiu şi timp a motivului, în absenţa unor

texte teologice clare, există variate interpretări care menţin semnificaţia sa medievală în

domeniul ipotezelor. Alături de legătura cu regele biblic, s-a interpretat că prin Christos

nodurile sau încurcăturile lumii sunt dezlegate, propunându-se şi alte abordări teoretice

legate de practicile creştine. Nodurile au fost socotite ca având sigure rosturi apotropaice,

că ar reprezenta o abstracţiune a luptei împotriva demonologiei. S-a mai sugerat că nodurile

simbolizează ordinea şi armonia."

Deci? Despre ce vorbesti tu? Ca ai zis foarte clar "nu vad" si "nu vad bine", in ultimile tale comentarii.

 

attachicon.gifpentagrama (1).gif

 

Ai ceva idei interesante dar amesteci informațiile și nu iese nimic. Raspunde-mi, demonii ce sunt?

 

Mai bine te-ai ruga deși nu sunt sigur că te va ajuta prea mult.

 

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio, contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae caelestis, Satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute, in infernum detrude. Amen!

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Ai ceva idei interesante dar amesteci informațiile și nu iese nimic. Raspunde-mi, demonii ce sunt?

 

Mai bine te-ai ruga deși nu sunt sigur că te va ajuta prea mult.

 

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio, contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae caelestis, Satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute, in infernum detrude. Amen!

https://youtu.be/GRCcJot6hHw

 

Ia spune-mi... Ce se afla in mod real... in spatele unor idei?

 

"Una dintre cele mai bune metode de învățare este să conectezi puncte multiple, din domenii variate, cu ideile pe care le studiezi."

 

“Aventura de a vedea dincolo de orizont, dincolo de aparențe, dincolo de mulțumitor, dincolo de ”așa a fost dintotdeauna”. A vedea mai departe, mai adânc, mai bine, mai mult. A vedea altfel.“.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...