Sari la conținut

Zvonuri!


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Amandino , eu vreau sa te banez stii de ce ? Sa vad daca te salveaza iubitul tau Pisicuts . Ca tot te lauzi pe aici .

Si bonus , RozKendra se va oftica si va face atac de panica , ca realizeaa ca nu era singura in viata lui P. :)

 

Nu-mi pasa de motivele tale bolnave, iar daca Pisi mi-ar da iar contul - nu as mai scrie. Site-ul a ajuns mai ceva ca o cocina.

Treci la treaba, pana dimineata mai ai de lucru.  :laugh2

 

 

Ines, Oly doar glumea! Nu cred ca a postat nimic din răutate. Nu a postat pe topicul tau "de munca", nu? Din cate știu chiar dorea sa ajunga la tine.

 

I-am spus ca e bolnava psihic, nu ma crede.  :pope

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

Ines, Oly doar glumea! Nu cred ca a postat nimic din răutate. Nu a postat pe topicul tau "de munca", nu? Din cate știu chiar dorea sa ajunga la tine.

In ultimele sile postase si pe Ploiesti

A postat si pe alte topice scria ca imi fac reclama ca la Coca Cola ca eu nu fac bani

Ceea ce nu a fost adevarat . Si mai ales ma facea ambalaj si alte tampenii

Insa nu l-am banat Eu ,

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

Nu-mi pasa de motivele tale bolnave, iar daca Pisi mi-ar da iar contul - nu as mai scrie. Site-ul a ajuns mai ceva ca o cocina.

Treci la treaba, pana dimineata mai ai de lucru. :laugh2

 

 

 

 

I-am spus ca e bolnava psihic, nu ma crede. :pope

Pai nu mai scrie, orfano ! Daca erai smechera, apareai la intalniri :)))))))

Dar esti doar o baborniță tampita si descreierata , care se da smechera de internet. Marș de aici , putoare!

Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

De cand am inceput eu sa fac ce vrea o taranca de etnie?  :laugh2

Esti prea proasta ca sa existi . Si cei mai prosti sunt cei care au impresia ca le stiu pe toate. Eu ti-am zis. Esti o cocalara. Si doar gura e de tine. Afiseaza-te la intalniri face to face, daca tot te dai mare si tare virtual :)))) de ce fugi ? Fugi la laptop sa mai arunci amenintari ?

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

Spui ca nu ai nicio contributie? Adica esti Alba ca Zăpada? Cine e atunci Vrăjitoarea cea Rea? Cine l-a banat?

Nu stiu . Si daca stiam, evident nu as fi spus .. pt ca eu nu spun ce fac altii , ci doar ce fac eu.

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

De cand e in crize contul meu este minusat de 4 persoane, cred, am peste o mie de notificari...

Doar nu crezi sincer ca o sa-ti spuna adevarul o psihopata.

De ce nu te intalnesti cu noooi ??!! Vrem sa -ti facem o noua coafura si model pe față!
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0707070707
  • Oras:$ U $
  • Telefon: 0707070707
  • Oras:$ U $

De cand e in crize contul meu este minusat de 4 persoane, cred, am peste o mie de notificari...

Doar nu crezi sincer ca o sa-ti spuna adevarul o psihopata.

E si tu acum, dc te "vaiti?" Te "grabesti"?Lasa ca fetele au ele timp si te "ajuta" 😂😂

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

De ce nu te intalnesti cu noooi ??!! Vrem sa -ti facem o noua coafura si model pe față!

 

Indiferent cat insisti tu, nu suntem la acelasi nivel, te pot strivi ca pe un gandac ce esti fara sa ma deplasez de la PC.

Nu-ti mai face iluzii ca eu accept provocari de la gandaci si ma cobor la nivelul lor.

  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...