Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

fa-te pierduta pe coclauri peasant

Tigreso , nu vorbi asa cu prietena mea , ca o pun sa ti-l futa pe P.

Si mori . Ca ti-l innebuneste ! Si iar decartezi cateva mii sa te bage in seama :))))

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:guess?!
  • Oras:guess?!

Spre deosebire de siamezele santieriste intre cunoscutii mei nimeni nu a vorbit vreodata cu fa. este suficient pt mine/ Si nu merita atentia sau citirea mea, e prea ca pe camp

Drept urmare singurul raspuns posibil este:

post-248805-0-98933100-1510006022_thumb.png

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

Spre deosebire de siamezele santieriste intre cunoscutii mei nimeni nu a vorbit vreodata cu fa. este suficient pt mine/ Si nu merita atentia sau citirea mea, e prea ca pe camp

Drept urmare singurul raspuns posibil este:

Nici P. Nu merita atentia ta, si totusi ai decartat 10.000 pt atentie virtuala :))))))))))

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Arkham
  • Oras:Arkham

Taci

  

Nu poate

  

Poate ,știu ca poate

  

Fă, taci dracu , ca ne plictisesti.

  

Fa , cum vorbești ,zici ca ești vie :))

  

Doar zici :)))))

  

Să-ți iau pacea-n

  

In pl lui P. :))))))?

Ati omorat- o :)))))

  • Like 5
  • Minus 5
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

OT i n 5 pagini pare-se sunt singura care posteaza pe subiect.... dg idiot...

 

1.M-as impaca cu obsedatul

 

2. Si am uitat sa imi cer scuze public pt cuvinte aruncate la nervi mai demult lui blondykiss. Eu mereu prezint scuze cand consider ca am exagerat si refuz daca persoana este la randul ei vinovata. Ea nu a fost, deci sper ca le accepta

 

 

IN SFARSIT TI-AI DAT SI TU SEAMA CA VORBESTI SINGURA.

 

e intoarsa cu cheia, ncsf :laugh2

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

On topic ...

 

... exista un model adânc înrădăcinat, căruia oamenii îi neagă existenţa, prin cuvintele lor, în timp ce-l confirmă prin faptele lor. Ei spun că doresc securitatea şi liniştea, starea de lucruri pe care o numesc pace. Dar chiar în vreme ce susţin asta, seamănă germenii dezordinii şi ai violenţei. Iar dacă li se întâmplă să obţină mult trâmbiţata lor siguranţă tihnită, se zbat în ea ca peştele pe uscat, găsind-o cumplit de plictisitoare. Uitaţi-vă la ei în momentul de faţă! Uitaţi-vă ce fac ... Ha!  După această lecţie, nu-şi vor mai căuta siguranţa tihnită, decât cu infinite precauţii şi o pregătire îndelungată... 

 

...N-am clocit eu chestia asta ... este un fragment din " Jurnalele furate " / Dune / Imparatul Zeu / Frank Herbert ... cred ca evidentiaza destul de corect ce sa 

intampla aici ... 

Link spre comentariu
  • Oras:Ucea
  • Oras:Ucea

On topic ...

 

... exista un model adânc înrădăcinat, căruia oamenii îi neagă existenţa, prin cuvintele lor, în timp ce-l confirmă prin faptele lor. Ei spun că doresc securitatea şi liniştea, starea de lucruri pe care o numesc pace. Dar chiar în vreme ce susţin asta, seamănă germenii dezordinii şi ai violenţei. Iar dacă li se întâmplă să obţină mult trâmbiţata lor siguranţă tihnită, se zbat în ea ca peştele pe uscat, găsind-o cumplit de plictisitoare. Uitaţi-vă la ei în momentul de faţă! Uitaţi-vă ce fac ... Ha!  După această lecţie, nu-şi vor mai căuta siguranţa tihnită, decât cu infinite precauţii şi o pregătire îndelungată... 

 

...N-am clocit eu chestia asta ... este un fragment din " Jurnalele furate " / Dune / Imparatul Zeu / Frank Herbert ... cred ca evidentiaza destul de corect ce sa 

intampla aici ... 

Tu doar ai coclit-o

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

o propozitie despre rozkendra care contine si cuvantul pace..

 

 

 

Ma bucur ca ti-ai dat seama. :)

O sa si faci ceva in privinta asta?

 

Aseara ma amenintau ca ma baneaza, azi mai am peste 4 mii de puncte dupa ce 4 rapandule s-au chinuit sa ma depuncteze... Nu le-am intrebat de sanatate.

 

Mars la depunctat! Iar sunteti in pauza?!  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Katrane, numai te victimiza. Forța e puternică-n tine.

 

Maciuca ... ce-ai bre ? Cine se victimizeaza ? Moi ? Cum pula mea ai ajuns la concluzia asta ? 

Pe urma ... Star-Wars versus Dune ? Pe bune ? Pamblicarule , te stiam ceva mai rasarit ... compari fantasy fiction pentru copii cu una dintre cele mai inteligente 

creatii hard SF ale genului ? Pfff ... 

  • Like 12
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:Ucea
  • Oras:Ucea

Maciuca ... ce-ai bre ? Cine se victimizeaza ? Moi ? Cum pula mea ai ajuns la concluzia asta ? 

Pe urma ... Star-Wars versus Dune ? Pe bune ? Pamblicarule , te stiam ceva mai rasarit ... compari fantasy fiction pentru copii cu una dintre cele mai inteligente 

creatii hard SF ale genului ? Pfff ...

 

Dune e atât de profundă, încât mi-e și teamă să mă exprim în vreun fel.

Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

Maciuca ... ce-ai bre ? Cine se victimizeaza ? Moi ? Cum pula mea ai ajuns la concluzia asta ? 

Pe urma ... Star-Wars versus Dune ? Pe bune ? Pamblicarule , te stiam ceva mai rasarit ... compari fantasy fiction pentru copii cu una dintre cele mai inteligente 

creatii hard SF ale genului ? Pfff ... 

 

Nu-I rau Star Wars-ul,ti-o spun dupa 13 ani :) de ​starwarsareala

 

​Pacat ca nu mai e canonic nimic din Universul Star Wars creat din 77 incoace,inafara de filme,ceva jocuri(care mai produc,gen swtor) si ce scot astia de la Disney.S-au scris niste carti SW foarte bune.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...