Sari la conținut

Zvonuri!


Postări Recomandate

  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

Ce tareee, finalul previzibil se apropie, in goana dupa banuti, motanul taman e pe cale sa-si bage sursade venit in insolventa ! :clapp

Si sa-i sparga cu RozKendra :))))) glumeam , ar vrea ea :))) e dorinta ei suprema !

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Amada, sa nu te sinuciZi , dar trebuia sa iti deschid ochii la realitate

ESTI O BABA FRUSTRATA SI PUSTOAICELE TE-AU AJUNS DIN URMA . Viata ta e pe duca , nu ai folosit-o cum trebuia

Ai ramas plina de sechele si frustrari .

 

Esti atat de penibil/a ca tot ce tine pe linia de putire este sa incerci sa ma denigrezi? Asta este chiar trist, nu faptul ca eu nici nu-mi cunosc parintii.

La capitolul viata te intrec, in alta tara o sa fii drogata increzuta, cat o sa mai traiesti dupa oricum nu este viata.

Succes! :)

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

Esti atat de penibil/a ca tot ce tine pe linia de putire este sa incerci sa ma denigrezi? Asta este chiar trist, nu faptul ca eu nici nu-mi cunosc parintii.

La capitolul viata te intrec, in alta tara o sa fii drogata increzuta, cat o sa mai traiesti dupa oricum nu este viata.

Succes! :)

Si te astepti sa plang acum, nu ? Zi . Ca sa stiu cate lacrimi sa storc :))))) mars de aici cu victimizarile tale

COTOROANȚO ! Baborniță senilă ce ești ,

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

ÃŽ: Ce animale îți plac ?

Amanda : Lamele :))

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Nu vorbea despre mine. :)

 

 

 

 

Eu da. Tu stii ce inseamna sa fii penibila, sa-ti spuna N membri ca esti, dar sa nu pricepi? Continua. :)

Si tu continua sa bei linistita :))))) si sa faci crize de isterie . Cand o sa te sinucizi?
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

Da "raspuns" daca vrei sa-ti raspund, dar la cat de incarcate am notificarile cu minus, oricum nu le vad.

Rectifica intrebarea, nu inteleg tiganeasca.

Nu intelegi de frica :)

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

Nu, recunosc si asta. Mai rau, la un moment dat ma irita o persoana... si cu toate ca nu ma intereseaza, vrea neaparat... eu zic nu de mai multe ori si iar NU, sper sa nu ma razgandesc. :)

Noi speram sa nu te sinucizi :)

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...