Sari la conținut

masaj calea mosiilor 0720696842


Postări Recomandate

dar care este supararea Martei ? Doamna reactia dumneavostra ma face sa cred ca aveti ceva probleme , poate ne spuneti si noua . cand am fost la dumneavoastra ati avut o reactie asemanatoare dar nu am bagat-o in seama pt ca eu venisem pt masaj , si pt ca am intrebat daca se poate si altceva sau macar finalizare manuala ati sarit ca arsa nici finalizare manuala nu ati mai vrut sa imi faceti desi la telefon asa stabilisem . M-as bucura sa reveniti la sentimente mai bune si sa nu mai raspundeti la rautati 

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

si cu tot respectul pt dumneavoastra in speranta ca vizitele mele la dumneavoastra se vor desfasura in mod placut , va spu ca acest Thread nu poate fi sters pt ca este doar o pagina de informare nu are ca scop denigrarea nimanui , mai mult chiar , era bun cand va faceati reclama aici ? . Si cred ca ar fi minunat daca ati continua sa postati pe blogul dumneavoasta 

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

dar care este supararea Martei ? Doamna reactia dumneavostra ma face sa cred ca aveti ceva probleme , poate ne spuneti si noua . cand am fost la dumneavoastra ati avut o reactie asemanatoare dar nu am bagat-o in seama pt ca eu venisem pt masaj , si pt ca am intrebat daca se poate si altceva sau macar finalizare manuala ati sarit ca arsa nici finalizare manuala nu ati mai vrut sa imi faceti desi la telefon asa stabilisem . M-as bucura sa reveniti la sentimente mai bune si sa nu mai raspundeti la rautati

 

Pacat de ea , face masaj cam de 8-9....

A luat-o razna pe aici.

Sa ramana la masaj.

Succes !

  • Like 3
  • Minus 6
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

@ Marta , vezi-ti de masaje si nu mai imi da mie minusuri !

Oricum , forumul te-a afectat si te-a stricat.

Iar masaj de 10 ( zece ) inca nu faci.

Masajul se invata cu un profesor.

Ce , esti impotriva ?

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu

NU INTELEG STIMATA DOAMNA CU CE V-AM DERANJAT ? M-AM ADRESAT FRUMOS , CU RESPECT SI DOAR AM FACUT UNELE CONSTATARI DE CE TREBUIE SA NE DATI LA CAP ? DOAMNA LA 50 DE ANI AI DUMNEAVOASTRA CREDEAM CA SUNTETI MAI MATURA IN GANDIRE 

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Bine rezumat!

Eu am citit-o de acum 5 ani cand am fost la ea si la dus a intrat peste mine sa-mi vada pula cu lupa! Cica asa e igienic! Zici ca era dr. Mengele! Am ramas cu traume. Nu stiam cum s-o iau la fuga! Prima a fugit pula! Cica s-a simtit discriminata...

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

post-18823-0-49623400-1377793328.jpg

 

 

Un frecat de pulă de vis, executat de o babă de coșmar, pe un pat de medico-legal. 

 

reactia lui nenea Piocon, vine de la minusuri,a inceput prin a-mi spune M(o)arta, Martaloaga,mamaie , basitura,putreziciune etc sau ,,impusca-te,, ori ,,mamaie taie-ti venele,,

e bolnav de punctita , e in sevraj  acum

punctele sunt viata lui, averea lui, iubirea lui, asigurarea lui de viata pe forum

si sunt useri care-l sustin in paranoia lui, la fel de bolnavi ca el

 

 

picon

picon

HIGHLANDER

  • photo-thumb-18947.jpg?_r=1425487579
  • Membru Premium
  • rating_5.gif
  • 33989 Postari:
  • Inscris la:

    07 November 2011

  • Reputatie: -3336
  • Locatie:Satu' cu ministri
  • Like 4
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

 

reactia lui nenea Piocon, vine de la minusuri,a inceput prin a-mi spune M(o)arta, Martaloaga,mamaie , basitura,putreziciune etc sau ,,impusca-te,, ori ,,mamaie taie-ti venele,,

e bolnav de punctita , e in sevraj  acum

punctele sunt viata lui, averea lui, iubirea lui, asigurarea lui de viata pe forum

si sunt useri care-l sustin in paranoia lui, la fel de bolnavi ca el

 

 

picon

picon

HIGHLANDER

  • photo-thumb-18947.jpg?_r=1425487579
  • Membru Premium
  • rating_5.gif
  • 33989 Postari:
  • Inscris la:

    07 November 2011

  • Reputatie: -3336
  • Locatie:Satu' cu ministri

 

 

https://akphoto3.ask.fm/915/206/698/710003007-1rt24e8-3t4tbrj2o2mq3a0/original/1452093_10151966612608236_1645721421_n.jpg

  • Like 6
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

picon

picon

HIGHLANDER

  • photo-thumb-18947.jpg?_r=1425487579
  • Membru Premium
  • rating_5.gif
  • 34005 Postari:
  • Inscris la:
    07 November 2011
  • Reputatie: -2628
  • Locatie:Satu' cu ministri

Postat Astazi, 19:32

8124-badge-.png

marta m, on 13 Nov 2017 - 3:17 PM, said:snapback.png

 

reactia lui nenea Piocon, vine de la minusuri,a inceput prin a-mi spune M(o)arta, Martaloaga,mamaie , basitura,putreziciune etc sau ,,impusca-te,, ori ,,mamaie taie-ti venele,,

e bolnav de punctita , e in sevraj  acum

punctele sunt viata lui, averea lui, iubirea lui, asigurarea lui de viata pe forum

si sunt useri care-l sustin in paranoia lui, la fel de bolnavi ca el

 

 

  • Like 4
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

 

picon

picon

HIGHLANDER

  • photo-thumb-18947.jpg?_r=1425487579
  • Membru Premium
  • rating_5.gif
  • 34005 Postari:
  • Inscris la:

    07 November 2011

  • Reputatie: -2628
  • Locatie:Satu' cu ministri

Postat Astazi, 19:32

8124-badge-.png

marta m, on 13 Nov 2017 - 3:17 PM, said:snapback.png

 

 

Masajul și mai ales laba făcute de tine, sunt o glumă proastă. Tu ești o glumă proastă a naturii, care era în vacanță când ai apărut tu pe lume.  :laugh2

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Masajul și mai ales laba făcute de tine, sunt o glumă proastă. Tu ești o glumă proastă a naturii, care era în vacanță când ai apărut tu pe lume.  :laugh2

 

nu are niciun sens sa o mai bagi in seama.   una care isi da singura +(plus) la comentarii si la da minusuri altora chiar si la fazan.....trebuie ignorata. :)

 

e in lumea ei   :drool

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

nu are niciun sens sa o mai bagi in seama.   una care isi da singura +(plus) la comentarii si la da minusuri altora chiar si la fazan.....trebuie ignorata. :)

 

e in lumea ei   :drool

O fi nepoata lu' Arsenie...Coca, zici?
  • Like 5
  • Minus 2
Link spre comentariu

@ Marta , vezi-ti de masaje si nu mai imi da mie minusuri !

Oricum , forumul te-a afectat si te-a stricat.

Iar masaj de 10 ( zece ) inca nu faci.

Masajul se invata cu un profesor.

Ce , esti impotriva ?

pai alta preocupare nu are in lipsa de clienti sta sa dea minusuri :) . Doamna draga faceti referire la Picon ca v-a jignit , eu nu v-am jignit v-am vorbit foarte frumos si la obiect si tot la fel ati procedat si cu mine . va rept m bu punctel n intreseaza si respectul 

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

pai alta preocupare nu are in lipsa de clienti sta sa dea minusuri :) . Doamna draga faceti referire la Picon ca v-a jignit , eu nu v-am jignit v-am vorbit foarte frumos si la obiect si tot la fel ati procedat si cu mine . va rept m bu punctel n intreseaza si respectul 

Îți dai seama, nene? A stat noaptea să-mi dea minusuri! Noaptea frate, că nu are somn babeta!  :laugh2

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...