Sari la conținut

E normal ca...?


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

..sa existe 2 useri cu acelasi nume? exemplu..Vis umed. Sunt 2 useri Vis umed. Al doilea,deci clona,este facut de consiliul pulimii,ca sa induca in eroare si sa puna in contul nostru(eu si vistantric) faptul ca noi am fi userul vis umed..si nu suntem. totul este pentru ca lumea sa fie indusa in eroare.

 

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Rm.Sarat(Dristor 1) vecina cu Deliutza
  • Oras:Rm.Sarat(Dristor 1) vecina cu Deliutza

..sa existe 2 useri cu acelasi nume? exemplu..Vis umed. Sunt 2 useri Vis umed. Al doilea,deci clona,este facut de consiliul pulimii,ca sa induca in eroare si sa puna in contul nostru(eu si vistantric)  totul este pentru ca lumea sa fie indusa in eroare.

Ai scris corect deasupra. Ti-am zis ca daca suntem prinse o sugem.

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

..sa existe 2 useri cu acelasi nume? exemplu..Vis umed. Sunt 2 useri Vis umed. Al doilea,deci clona,este facut de consiliul pulimii,ca sa induca in eroare si sa puna in contul nostru(eu si vistantric) faptul ca noi am fi userul vis umed..si nu suntem. totul este pentru ca lumea sa fie indusa in eroare.

 

Sesizezi diferenta intre:

 

1. vis_umed

 

si

 

2. vis umed

 

Crede-ma, sunt doua conturi, diferite, unul vis umed cu <bara jos / underscore> + < underline> (care se suprapune practic peste underscore).

 

Cel de-al doilea e o doar cu <underline>, dar la prima vedere apare ca si primul.

 

Adino, te poti juca si tu si vei avea doua conturi, asta in ideea ca treci de la adina.milf la adina_milf sau adina milf, translatat cu underline insemnand asa ceva: adina_milf sau adina milf.

 

Ce zici, e loc de joaca pe platforma pisicului, nu-i asa?.

Pisicu', istet fiind, a pus setare implicita pentru conturile SP acest underline, tocmai ca sa poata da nastere la astfel de "nedumeriri" ca ale tale.

Link spre comentariu
  • Oras:Arkham
  • Oras:Arkham

Auzi fă Adino, dar tu chiar ești proastă ! Nu mă confunda pe mine cu tot forumul. Tot forumul te ia la pula și tu iți versi nervii pe mine acum ? Amanda scrie pe tine.

 

 

tot forumul insemand 3 labari si 30 de clone per bucata

 

https://media.giphy.com/media/Ut6Xbl4kfDcWc/giphy.gif

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Sesizezi diferenta intre:

 

1. vis_umed

 

si

 

2. vis umed

 

Crede-ma, sunt doua conturi, diferite, unul vis umed cu <bara jos / underscore> + < underline> (care se suprapune practic peste underscore).

 

Cel de-al doilea e o doar cu <underline>, dar la prima vedere apare ca si primul.

 

Adino, te poti juca si tu si vei avea doua conturi, asta in ideea ca treci de la adina.milf la adina_milf sau adina milf, translatat cu underline insemnand asa ceva: adina_milf sau adina milf.

 

Ce zici, e loc de joaca pe platforma pisicului, nu-i asa?.

Pisicu', istet fiind, a pus setare implicita pentru conturile SP acest underline, tocmai ca sa poata da nastere la astfel de "nedumeriri" ca ale tale.

 

Inteleg ce vrei sa spui. Dar cum explici conturile de 2++? Eu mi-am exprimat o explicatie, dar chiar sunt curios de explicatia ta.

 

post-228262-0-13889900-1515103951_thumb.jpg

 

Deci avem 4 pisoi (eu am 5 in curte), 4 serafini si 3 pesti  :slap2

Link spre comentariu
  • Oras:Intre văi
  • Oras:Intre văi

..sa existe 2 useri cu acelasi nume? exemplu..Vis umed. Sunt 2 useri Vis umed. Al doilea,deci clona,este facut de consiliul pulimii,ca sa induca in eroare si sa puna in contul nostru(eu si vistantric) faptul ca noi am fi userul vis umed..si nu suntem. totul este pentru ca lumea sa fie indusa in eroare.

 

....ce zici merge traficul pe site?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Banat de Orange46
  • Oras:Banat de Orange46

Asa e, curvele adevarate suntem noi  :laugh2

 

ma lupule ..sunt eu curva daca platesc una sa imi scad presiunea din coaie?? curva=târfa=prostituataPROSTITUATĂ acadea, amazoană, anină, balerină, bambilici, bașoaldă, bârfă, bârzoaie, II.B.C., boarfă, bodroanță, bordeleză, borfet, borfetă, braică, bufă, bufniță, buleandră, calmant, calorifer, cameristă, captivă, cartoafă, cațaveică, chiftea, cleopă, cloambă, coardă, coardă penală, conopidă, cordache, cordeanu, cordelie, cordescu, cotarbă, curvă, curviștină, dalilă, dambilușcă, famă, farfuză, fârță, fârțoagă, femeie cu condicuță, flautistă, fleașcă, fleoarță, fleorțotină, fleștură, fliușcă, floarță, floștină, focă, frecangioaică, fufă, garidă, handră, hanțușcă, hartabă, hastură, hâță, iapă, iavașă, jantă, jartea, Lady Mary, libarcă, libelulă, lipitoare, maimuță, marcoavă, marfă, mastroacă, mesalină, meseriașă, mordină, oafă, oarfă, pacientă, parașută, pasăre de noapte, pârjoală, penalistă, pensionară, pocnitoare, potloagă, prăjitoare, puită, pupăză, pușcătoare, putoare, răpitoare, rufă, scabie, servitoare, spălătură, spintecătură, știoaflă, ștoarfă, ștroamfă, tapeză, taxatoare, terfeloagă, tiristă, tivitoare, traseistă, țolină, țundră, veveriță, vrăbioară, zdreanță penală.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

..sa existe 2 useri cu acelasi nume? exemplu..Vis umed. Sunt 2 useri Vis umed. Al doilea,deci clona,este facut de consiliul pulimii,ca sa induca in eroare si sa puna in contul nostru(eu si vistantric) faptul ca noi am fi userul vis umed..si nu suntem. totul este pentru ca lumea sa fie indusa in eroare.

minti de rupi.
  • Like 114
Link spre comentariu
  • Oras:Night's Watch
  • Oras:Night's Watch

Adina te-ai tampit de tot ? Iti spune tot forumul sa te potolesti si tu continui circul ? Ai contract de facut circ pe acest forum ? Se plateste bine sa mananci cacat toata ziua ? Vezi ca vidanja de argint se acorda doar la A3 si se plateste bine.

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Adina te-ai tampit de tot ? Iti spune tot forumul sa te potolesti si tu continui circul ? Ai contract de facut circ pe acest forum ? Se plateste bine sa mananci cacat toata ziua ? Vezi ca vidanja de argint se acorda doar la A3 si se plateste bine.

cand te fute grija de ce fac eu..iti dai si drumu'?

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Adina te-ai tampit de tot ? Iti spune tot forumul sa te potolesti si tu continui circul ? Ai contract de facut circ pe acest forum ? Se plateste bine sa mananci cacat toata ziua ? Vezi ca vidanja de argint se acorda doar la A3 si se plateste bine.

Bai jeg imputit tu si toti, inculti, labari, analfabeti si toti huseni  care nu va faceti nici 2 parale  aia care sunteti  zmei la pc si curci ploate fata in fata  mai terminati draq cu jignirele  si vedetiva draq de viata voastra sau macar  daca purtati o conversatie purtati-o  exact cum trebuie fara a jigni o persoana .PS Pisamas pe voi de lichele muritoare de foame

Link spre comentariu

  • Telefon: sylvercheetah53
  • Oras:Constanța
  • Telefon: sylvercheetah53
  • Oras:Constanța

forumul ei :laugh2

Tu fiind handicapat psihic, nu ai ce să înţelegi.

 

Adina te-ai tampit de tot ? Iti spune tot forumul sa te potolesti si tu continui circul ? Ai contract de facut circ pe acest forum ? Se plateste bine sa mananci cacat toata ziua ? Vezi ca vidanja de argint se acorda doar la A3 si se plateste bine.

Nu tot forumul. Doar lăbarii ca tine.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...