Sari la conținut

Vis Urât


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Hai păpușica , vino la masa, ți-am pregătit o cina de neuitat,mai ales că de 1 an 2 mănânci numai rahat , am zis să îți mai schimb meniul ,sa simți și tu gustul cărnii .

 

Aaa,și să nu uităm,ți-am promis că îți cumpăr placa că să nu mai fii știrbă ,ți-am luat.

 

Acum vei simți și tu carnea și varza mult mai bine,nu or sa te mai doară gingiile ...

 

Ce sa facem,daca nu ai avut bani de implant,eu am zis să îți fac un cadoo de an nou.

 

Sper să îți placă .

 

 

P.S. Ți-am găsit și un iubit ,cred că o sa va înțelegeți bine . Gândește te la fel că tine,deci veti fi cuplul anului 2018 .

 

P.P.S Daca ești fata cuminte,promit să îți dau casa cu var pe afara,și să îți taie cineva buruienile din curte ( pe banii mei bineînțeles). Și îți promit că te duc și la un control mai amănunțit la cap ,sa vedem daca este totul în regulă ,daca nu , te internez la nebuni

 

Felicitări ,mediocro.

post-249003-0-87703100-1516311826_thumb.jpg

post-249003-0-11556100-1516311838_thumb.jpg

post-249003-0-89993600-1516311852_thumb.jpg

  • Like 29
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Ieși fa sărăcio.

Iar te bagi cu mine in seama ? Boscheato.

Ah, scuze...vorbeai de mă-ta, iar eu draga de mine nu mi-am dat seama din prima. Sunt curioasă despre cine tot vorbiti, credeam că e vreo vedeta ceva...
  • Like 13
  • Minus 26
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ai demoralizat-o din 2 cuvinte. Tantrica a ajuns o boschetara.

Femeia nu e pe treaba ei,crede-ma .

Ii trebuie un loc la ospiciu. Știi,ea este un fel de "Joker" din Batman.... 😂😂😂😂

  • Like 26
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ah, scuze...vorbeai de mă-ta, iar eu draga de mine nu mi-am dat seama din prima. Sunt curioasă despre cine tot vorbiti, credeam că e vreo vedeta ceva...

Ce urât sa te iei de mame... Ai învățat de la " prietena " ta? Proasta sperma a mai fost la pizda mămicii tale.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Ce urât sa te iei de mame... Ai învățat de la " prietena " ta? Proasta sperma a mai fost la pizda mămicii tale.

Hai uită supararile, că se ia singura de ea însăsi si de tot neamul si genul său de oameni, dar ea crede că are de lucru cu mine...Disputa cu mine e doar un motiv pentru a isi perpetua in timp confictul avut in sinea ei!

Eu am inceput sa ma uit la acesta acum, vezi si tu...https://youtu.be/BlRGJQ_aeDw

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Hai lasă supararile, că se ia singura de ea însăsi si de tot neamul si genul său de oameni, dar ea crede că are de lucru cu mine...Disputa cu mine e doar un motiv pentru a isi perpetua in timp confictul avut in sinea ei!

Eu am inceput sa ma uit la acesta acum, vezi si tu...https://youtu.be/BlRGJQ_aeDw

Baga-te la somn ,că e târziu pentru tine.

  • Like 27
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Baga-te la somn ,că e târziu pentru tine.

Baga tu pe surioara ta la somn sau la pastrav...nu-mi spune mie ce sa fac!
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...