Sari la conținut

Vîrsta, Legea și Morala


rinan

Postări Recomandate

  • Oras:In mintea pisharcosului care se crede popa
  • Oras:In mintea pisharcosului care se crede popa

Surprinzătoare atitudinea ta jegoasa,neprovocata si absolut gratuita.

Daca tot vrei sa vorbești despre cei care s-au "mânjit de căcat" atunci hai sa ne aducem aminte de Vanesa,o femeie măritată si cu 2 copii mici,o femeie disperata ca soțul ei o înșela cu prostituatele de aici.

Îmi aduc foarte bine aminte ca atunci când Vanesa a intrat pe site si cauta disperata răspunsuri la necazul ei,un necrofag,o hiena care se hrănește cu victime ranite aflate in agonie,a simtit mirosul de sange menstrual si vulnerabilitatea femeii si a zis ca e rost de dat o limba in pizda moca,chiar dacă asta însemna distrugerea unei familii si viitorul a doi copii mici.Imi aduc aminte ca acea hiena statea agățat de fusta Vanesei ca un adolescent prostănac care nu a văzut pizda in viata lui.Idiotul nu rata nicio postare a Vanesei si o cita cu tot felul de lingerisme si glume de copil tâmp.

Faptul ca ai reacționat la postarea mea adresata lui Justlove,dovedește încă odată ca ești doar un lingerica.

Raspunsul la întrebarea care te macină este foarte simplu:Am multi prieteni care ma respecta pentru ca sunt bărbat cu sange in pula,nu o hiena basinoasa ca tine.

Asta apropo de morala !

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Canalia, cînd îi dai de gol impostura, zice că e diversiune.

Băi cretinule, smartphonurile rețin cam toate cuvintele pe care le folosești! Dacă am fost neatent și prima oară am tastat greșit (O este lângă I) și nu am verificat (mea culpa), când am tastat ulterior primele litere, mi-a apărut pe ecran în forma respectivă. Evident, că nu am mai stat să verific!

Cât despre canalie, tu ar trebui să taci, **spam editat** nenorocit! Mă rog, termenul e un pic exagerat, dar tot cam pe acolo e!

Hai sictir, canalie!

P.S. Ia-ți mireasă ziua bună! :laugh2  

  • Like 1
  • Minus 11
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Emilia

 

Am nimerit de trei ori la ea, la intervale de aproximativ o jumătate de an, de fiecare dată în altă locație și cu alt număr de telefon.

De cîte ori i-am văzut chipul, am făcut cale întoarsă. Nu-mi plăcea deloc.

Cînd am nimerit a treia oară, a avut tupeul să-mi pretindă 50 de lei, taxă de deranj. Am zis deja, aici:

http://nimfomane.com/forum/topic/106148-taxa-de-deranj/?do=findComment&comment=3380832

 

Și am mai zis că ulterior am aflat că era **spam editat**ă. Deci cu un an mai înainte, cînd am nimerit prima oară la ea, era... și mai **spam editat**ă.

Dar n-am bănuit. Poate constituția ei, înaltă și robustă (la o adică... ne-am fi bătut în parte) poate expresia acră a chipului ei... îi dădeam 20 de ani.

 

Fiziologic îmi părea mai în vîrstă decît în realitate, cu vreo doi ani.

Acum nu se mai pune problema. E de vreo doi ani majoră.

Iată o poză din anunțurile ei.

 

post-142289-0-85211100-1517161238_thumb.jpg

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Băi cretinule, smartphonurile rețin cam toate cuvintele pe care le folosești! Dacă am fost neatent și prima oară am tastat greșit (O este lângă I) și nu am verificat (mea culpa), când am tastat ulterior primele litere, mi-a apărut pe ecran în forma respectivă. Evident, că nu am mai stat să verific!

Cât despre canalie, tu ar trebui să taci, **spam editat** nenorocit! Mă rog, termenul e un pic exagerat, dar tot cam pe acolo e!

Hai sictir, canalie!

P.S. Ia-ți mireasă ziua bună! :laugh2  

 

Cine se scuză se acuză!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra

Asta apropo de morala !

Asta apropo ca esti o pizda proasta care asculti ineptiile unui pseudopopa scapat de la balamuc.

Daca va raspund, spuneti sunt mojic. Daca nu va raspund continuati cu aceleasi idiotenii inventate de un dobitoc.

Pai sa nu va iau tot neamu'n pula?

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Cine se scuză se acuză!

Exact! E vorba fix despre tine, cu postările de genul celei de la nr. 131 și altele. Văd că deși ai vreo 40 de ani, te atrag fetele extrem de tinere, abia majore, sau chiar **spam editat**e. Nu e un caz izolat, se vede, ci o constantă. Deja, e boală.

  • Like 1
  • Minus 11
Link spre comentariu
  • Oras:In mintea pisharcosului care se crede popa
  • Oras:In mintea pisharcosului care se crede popa

Asta apropo ca esti o pizda proasta care asculti ineptiile unui pseudopopa scapat de la balamuc.

Daca va raspund, spuneti sunt mojic. Daca nu va raspund continuati cu aceleasi idiotenii inventate de un dobitoc.

Pai sa nu va iau tot neamu'n pula?

Esti cam nervos. Mai suge o ceapa.

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Tu de ce nu mi-ai făcut recenzie ?

 

Aveai destule recenzii pozitive. A mea ar fi fost încă o picătură în paharul cu... vin.

Eu cred că ce am spus despre tine la topicul acesta e mai mult decît o recenzie.

 

Dacă voi mai avea șansa să te văd... n-am s-o refuz.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Tennessee
  • Oras:Tennessee

rinan, on 28 Jan 2018 - 8:00 PM, said:

snapback.png

Ce dosar grosuț trebuie că am eu la... Patriarhia de Pișat Nimfomane...  :)

Scribălăilooor... mai faceți față?  :laugh2

 

 

tanya thering, on 28 Jan 2018 - 8:01 PM, said:snapback.png

Tu de ce nu mi-ai făcut recenzie ?

uroactiva !!!???  :slap2   :slap2   :slap2

  • 0
Raspuns nou
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Tu de ce nu mi-ai făcut recenzie ?

Mai am un răspuns, mai puțin măgulitor.

Tocmai mi-am adus aminte că am vorbit despre întîlnirea nostră într-o postare de ce celălalt forum.

Am s-o postez mîine la „Pe lungi, medii și scurte”

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...