Sari la conținut

CONTURI FAKE create pentru a duce lumea in eroarea


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

*sita   sau  *sirea  ?

 

Sita e doar capul tau , Pisatule , ca nu ai nimic intr-insul  de la alcool . 

 

Iar telectualul Picoaie , burtos si pensionar ,  e mai  prost decat  o izmana pisata , de aici si alianta   :)

 

 

 

Betty ti-am mai spus sa-i lasi in pace si sa nu le mai acorzi atentie

Ei asta asteapta in permanenta : sa minta , sa intarate , sa jigneasca ....etc

La ce sa te astepti de la aceste  animale si paraziti sociali  fara ocupatie ?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

*sita   sau  *sirea  ?

 

Sita e doar capul tau , Pisatule , ca nu ai nimic intr-insul  de la alcool . 

 

Iar telectualul Picoaie , burtos si pensionar ,  e mai  prost decat  o izmana pisata , de aici si alianta   :)

 

 

 

Betty ti-am mai spus sa-i lasi in pace si sa nu le mai acorzi atentie

Ei asta asteapta in permanenta : sa minta , sa intarate , sa jigneasca ....etc

La ce sa te astepti de la aceste  animale si paraziti sociali  fara ocupatie ?

Cu asemenea limbi îl faci până și pe Parnassus să pară bărbat!
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Consiliul Suprem al Pulimii are pe ordinea de zi epurarea site-ului sub deviza "La ghena de gunoi cu otrepele infecte"

Atunci tu esti prima otreapa infecta care ar trebui sa treaca la gunoi.

  • Like 4
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:Nicaieri
  • Oras:Nicaieri

 

Cum sigur nu a scris de mana toata noaptea, o singura persoana o suspectez de jigodism: Cristi.
Cristi ai aflat si tu cum se posteaza automat ?! Te-ai dat singur de gol prin faptul ca ai folosit acelasi programel de postare 
automata pe DG->postare pentru colorare (din trecut), folosind acelasi text per utilizator si nimic random sa sugereze un user real.
Inca o data se confirma ca esti un IT'st ratat care nu are nici o treaba cu programarea. 
PS: Doar Cristi si Miky (fratii siamezi) spun acelui user Arlechino si au boala pe Picon (de unde clona userului Picon)

 

esti in mare eroare fratioare

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Nicaieri
  • Oras:Nicaieri

 

Utilizatorii de mai jos au apreciat acest profil:

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie

Ce mai supărare și agitație avem noi aici.

Și pentru ce...pentru niște conturi care aveau asemănare de nume cu alte conturi deja existente aici.

Subliniez: asemănare și nu coincidență de nume.

Ca urmare, suspect de repede, au fost banate conturi precum  picoane, ion di la raion, ioan de la raion ori harleychino.

 

În schimb atunci când am deschis topic http://nimfomane.com/forum/topic/107217-de-ce-apar-useri-cu-acelea%C8%99i-nume/

și am atras atenția că există un user care are nume similar cu al meu  Administratorul acestui site nu a luat nicio măsură...că doar eu nu sunt persoană importantă, ca alții :laugh2

Păi dacă este să o luăm așa că sunt conturi fake ar trebui banate zecile, poate sutele de conturi gălbejii create în ultimele luni - precum cele cu nume de fotbaliști, sportivi sau antrenori -  cu sute de postări a căror contribuție pe acest site este...foarte importantă.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Nicaieri
  • Oras:Nicaieri

Ce mai supărare și agitație avem noi aici.

Și pentru ce...pentru niște conturi care aveau asemănare de nume cu alte conturi deja existente aici.

Subliniez: asemănare și nu coincidență de nume.

Ca urmare, suspect de repede, au fost banate conturi precum  picoane, ion di la raion, ioan de la raion ori harleychino.

 

În schimb atunci când am deschis topic http://nimfomane.com/forum/topic/107217-de-ce-apar-useri-cu-acelea%C8%99i-nume/

și am atras atenția că există un user care are nume similar cu al meu  Administratorul acestui site nu a luat nicio măsură...că doar eu nu sunt persoană importantă, ca alții :laugh2

Păi dacă este să o luăm așa că sunt conturi fake ar trebui banate zecile, poate sutele de conturi gălbejii create în ultimele luni - precum cele cu nume de fotbaliști, sportivi sau antrenori -  cu sute de postări a căror contribuție pe acest site este...foarte importantă.

Foarte bine spus colegu,suspect de repede

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...