Sari la conținut

Nominalizari pentru cei mai frumosi sani 2018


Postări Recomandate

  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut
  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut

Eliza Unirii

 

post-10813-0-50443600-1490800634.jpgpost-10813-0-21726200-1492070259.jpgpost-10813-0-98492300-1520099054.jpgpost-10813-0-00794800-1526304625.jpg

Eliza Unirii nu se incadreaza, sunt nominalizariile anului 2018

Putina atentie cand nominalizati:))).

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Mulțumesc din suflet pentru propunere dar va rog insistent sa nu luați in considerare și sa nu ma votați , nu vreau sa ajung in Can-Can sau alte cele pentru ca ma vor recunoaște prietenii , familia , nu vreau sa risc.

Va mulțumesc încă odată ! :*

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Adina.milf poti s-o sugi maxim cu clonele tale de cacat. Nu iei nimic anul asta rapciugo, dupa ce ai stricat topicul brunetei cu clonele tale cretine !

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Adina.milf poti s-o sugi maxim cu clonele tale de cacat. Nu iei nimic anul asta rapciugo, dupa ce ai stricat topicul brunetei cu clonele tale cretine !

Topicul carei brunete? Mai terminati cu calomnia..ca poate confirma pisicul daca am sau nu clone..dupa ip. Daca esti asa de sigur inseamnna ca tu ai clone si stii ca vei vota cu ele contra mea. Nici nu ma intereseaza sa castig..am castigat anul trecut..nu mi s-au fleoscait tatele intr-un an..sunt la fel de misto.

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Topicul carei brunete? Mai terminati cu calomnia..ca poate confirma pisicul daca am sau nu clone..dupa ip. Daca esti asa de sigur inseamnna ca tu ai clone si stii ca vei vota cu ele contra mea. Nici nu ma intereseaza sa castig..am castigat anul trecut..nu mi s-au fleoscait tatele intr-un an..sunt la fel de misto.

 

Pe cine vrei sa prostesti ??? CLONE,  IP, VPN, proxy-uri http,  wtf ????

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Topicul carei brunete? Mai terminati cu calomnia..ca poate confirma pisicul daca am sau nu clone..dupa ip. Daca esti asa de sigur inseamnna ca tu ai clone si stii ca vei vota cu ele contra mea. Nici nu ma intereseaza sa castig..am castigat anul trecut..nu mi s-au fleoscait tatele intr-un an..sunt la fel de misto.

 

taci fa, date dreaq de tiganca imputita si jegoasa ca si pe topicul lui AliceBlue ti-ai trimis clonele si cainii, esti ultima lepadatura, tomberonisto.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Pe cine vrei sa prostesti ??? CLONE,  IP, VPN, proxy-uri http,  wtf ????

M confunzi cu tine ...nu mi-ai raspuns la intrebare...despre ce bruneta e vorba?

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

taci fa, date dreaq de tiganca imputita si jegoasa ca si pe topicul lui AliceBlue ti-ai trimis clonele si cainii, esti ultima lepadatura, tomberonisto.

Ce treaba sa am eu cu Alice Blue? Nu o cunosc si n-am ce treaba sa am cu ea.

 

Sunteti mai rau ca tzatzele pe imbarligaturi si inventat povesti. Cand faci o afirmatie adu si dovezi..altfel se numeste calomnie.

  • Like 4
Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Topicul carei brunete? Mai terminati cu calomnia..ca poate confirma pisicul daca am sau nu clone..dupa ip. Daca esti asa de sigur inseamnna ca tu ai clone si stii ca vei vota cu ele contra mea. Nici nu ma intereseaza sa castig..am castigat anul trecut..nu mi s-au fleoscait tatele intr-un an..sunt la fel de misto.

Ce ai tu nu se numesc țâțe ci ugere.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Adina nu are ce cauta la aceasta categorie.

ee ce crezi...sunt de anul trecut deja..stiu ca muriti de ciuda haterilor...dar indiferent ce calomnii veti mai scrie..si jigniri..ce-i al meu nu-mi ia nimeni(adica sanii..)

  • Like 4
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...