Sari la conținut

Vizitator sweet_mik86

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pui poze cu "asa ma vad eu"?

Din pacate oamenii trebuie sa stie ca pozele de mai sus nu sunt ale tale iar diferenta este mult prea mare. Principala asemanare este ca amandoua sunteti femei...in rest asemanarile se cam opresc.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucures
  • Oras:bucures

 

Pui poze cu "asa ma vad eu"?

Din pacate oamenii trebuie sa stie ca pozele de mai sus nu sunt ale tale iar diferenta este mult prea mare. Principala asemanare este ca amandoua sunteti femei...in rest asemanarile se cam opresc.[/quote Cand o sa -ti pui numele real la profil o sa -mi pun și eu poze reale

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu nu vand nimic. Tu insa oferi niste servicii si astfel induci in eroare posibilii clienti.

Este ca si cum esti la piata, ai 4 rosii frumoase pe taraba pe care le tii doar pt expozitie, iar clientii ii servesti de sub taraba cu niste rosii scofalcite.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:bucures
  • Oras:bucures

Eu nu vand nimic. Tu insa oferi niste servicii si astfel induci in eroare posibilii clienti.

Este ca si cum esti la piata, ai 4 rosii frumoase pe taraba pe care le tii doar pt expozitie, iar clientii ii servesti de sub taraba cu niste rosii scofalcite.

E că atunci când ți -ai pus numele "hormi la profil și scrii numai tâmpenii.Cam așa stă trwaba
  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Nu este aceeasi.

Observ asta din descrierea ei cu serviciile,recenziile clientilor si faptul ca imparte locatia cu cineva(Iulia bruneta sani nr.6 -pe care o cautasem de mult dar  nu o mai gasisem).

Faza e că la proporționalitate mi se par la fel, la ambele e cu masaj, la ambele este prețul de 100. Țâțele sunt cam la fel, mai ales cea dreaptă este puțin mai lăsată la ambele, deci...

Link spre comentariu
  • Oras:bucures
  • Oras:bucures

Faza e că la proporționalitate mi se par la fel, la ambele e cu masaj, la ambele este prețul de 100. Țâțele sunt cam la fel, mai ales cea dreaptă este puțin mai lăsată la ambele, deci...

cred că ai nevoie de ochelari ,nu vezi că sunt doua persoane diferite,una cu parul lung și una scurt ....care proporții ,mă faci să rad
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...