Sari la conținut

just 4 fun 😄


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Nici asta nu e el?

Iar eu nu caut prinți .. eu vreau doar sa-mi creez un viitor si sa ma realizez pe fortele proprii . Vreau sa fiu cultivata, sa am afacerea mea de care sa ma ocup, nu sa fiu nevasta unui print sa frec menta defeaba si sa stau la mana vreunui barbat. Pe astea le faceam cand eram mai mica :))))

Acum am alte planuri , prioritati si perceptie despre viata.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Iar eu nu caut prinți .. eu vreau doar sa-mi creez un viitor si sa ma realizez pe fortele proprii . Vreau sa fiu cultivata, sa am afacerea mea de care sa ma ocup, nu sa fiu nevasta unui print sa frec menta defeaba si sa stau la mana vreunui barbat. Pe astea le faceam cand eram mai mica :))))

Acum am alte planuri , prioritati si perceptie despre viata.

Nu...pot...

Raspunde la postarea ta :)

 

Iti doresc multa bafta!

post-185752-0-90437900-1530228114_thumb.jpg

Link spre comentariu
Vizitator karinaa
Reputație: 0

Lumea intai rade, apoi aplauda

Daca te referi la “rasul” meu, intr-adevar , discutia e amuzanta :)) Iar aplauzele mele se aud doar in salile de teatru ;) !

Noapte buna ! :*

;)

Link spre comentariu
Vizitator karinaa
Reputație: 0

Lumea intai rade, apoi aplauda

Daca te referi la “rasul” meu, intr-adevar , discutia e amuzanta :)) Iar aplauzele mele se aud doar in salile de teatru ;) !

Noapte buna ! :*

;)

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Daca te referi la “rasul” meu, intr-adevar , discutia e amuzanta :)) Iar aplauzele mele se aud doar in salile de teatru ;) !

Noapte buna ! :*

;)

ma refer in general . Lumea intai critica, apoi copiaza. La fel si cei care rad de altii , apoi ii felicita.

Daca tu ai ras de ce am scris eu, atunci da. Ma refer si la tine. Daca ai ras din t motiv, clar nu te incadrezi :*

;)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...