Sari la conținut

Rozkendra please come back. Am glumit cu muia aia....


Vizitator

Postări Recomandate

cum zice in titlul :)

Ce ratat ai putut ajunge lake prostitution aparatorul curvelor **spam editat**e cu dosare penale, sa plangi dupa rozkendra dupa ce ai pus-o pe inesuka sa publice datele ei de pe contul de videochat, dupa ce ti-ai mai pierdut ore bune din viata ta paterica cautandu-l, asta pe langa creeare a 50 de clone zilnic, jucand fazan, dand puncte su stelute.

 

Coaie cat de psihopat esti defapt? Au fost multi pe aici, inguneru, mr babadook, depresivu, querty, miky, pipilica dar tu ai reusit sa ii intreci pe toti

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ce ratat ai putut ajunge lake prostitution aparatorul curvelor **spam editat**e cu dosare penale, sa plangi dupa rozkendra dupa ce ai pus-o pe inesuka sa publice datele ei de pe contul de videochat, dupa ce ti-ai mai pierdut ore bune din viata ta paterica cautandu-l, asta pe langa creeare a 50 de clone zilnic, jucand fazan, dand puncte su stelute.

 

Coaie cat de psihopat esti defapt? Au fost multi pe aici, inguneru, mr babadook, depresivu, querty, miky, pipilica dar tu ai reusit sa ii intreci pe toti

cu cine te certi ma ? ce treaba am cu ala care are milioane de puncte ? :))))))))

PS: ai de plm de clona proasta :)))

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

ingineru e numaru 1 :)) prostitution e vai mortii lui, nu il poti compara cu nimeni

Ba, daca dau de inginer il scoatem la o bere, sa vedem cum reactioneaza? :))))

 

Nush pe unde umbla in plm pe aici.

Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

Se tot lauda. Nu am reusit sa ajung la ea. Ma injura pe PM de fiecare data cand incercam sa o scot la suc. Zicea ca doar cu straini se fute si nu cu romani...

 

ea zicea multe si facea putine. 

  • Like 3

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...