Sari la conținut

Salon masaj erotic pitesti


Vizitator xxx2007xxx2008

Postări Recomandate


Vizitator xxx2007xxx2008
Reputație: 0

am avut acum cateva zile drum prin pitesti si am poposit la un hotel cu scopul de a ramane peste noapte. daca tot eram acolo singur am zis sa chem o domnisoara pentru a-mi face un masaj erotic. Mai avusesem o experienta similara la constanta acum cateva luni si am fost foarte multumit. sun ( din pacate nu reusesc sa-mi amintesc numele salonului), imi raspunde o voce plictisita ( de atunci trebuia sa renunt si sa schimb salonul), intreb tarifele si optez pt. o ora cu 2 finalizari (150 ron +30 ron taxiul). Persoana de la capatul celalalt da sa inchida, dupa ce ii spun hotelul si camera, moment in care intervin si intreb ce fata imi trimite si daca nu poate cumva sa mi le descrie pe cele disponibile pt a-mi alege. Pana la urma a spus ca imi trimite o bruneta inalta. Peste aprox. 30 min bate la usa, dar numai inalta nu era bruneta... ma rog... intra... si ce mi s-a parut jignitor... faptul ca mi-a cerut banii inainte... la care eu i-am raspuns ca numai la curve se dau banii inainte... ma rog... trecem si peste asta... se dezbraca... arata ok, sani mari, cu forme, putin voluptoasa... incepe masajul de relaxare... care chiar a fost bine facut.... cam 15 min, apoi imi spune sa ma intorc... imi maseaza picioarele, pieptul, mainile... se freaca putin cu sanii de mine.... apoi, surpriza !!!!! se aseaza pe pat si incepe sa mi-o frece intr-un mod plictisit si mecanic... o las vreo 3 minute dupa care nu mai rezist si intervin.... zic... asta inseamna masaj erotic la tine? si ea foarte mirata zice ca da, dar la ce te asteptai? zic... la masaj erotic... ma rog... am lasat-o sa-si faca treaba, am ejaculat intr-un final... dupa care i-am spus ca ii multumesc dar nu mai doresc si doua finalizare... per total o experienta dezamagitoare, mai ales dupa masajul erotic primit la hotel in constanta.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...