Sari la conținut

Ruby creola voluptoasa Titan doar masaj 0765753016


jianu76

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Asa suna anuntul, nu are poze pe AT, la o cautare dupa nr nu gasesc nimic despre ea.
Dupa text pare cunoscut, sa fie o rebranduire sau aparitie noua ?
 
"Kinetoterapeut ofer domnilor generosi masaj in locatia mea, nu suna pentru companie, program zilnic 10-15
Detalii suplimentare
 
Numele meu este Ruby, am 26 de ani.

Sunt creola, voluptoasa, cu forme frumoase, sanii nr 4.

Ofer domnilor generosi servicii de masaj de relaxare (sunt kinetoterapeut) si alte servicii adiacente, fara contact sexual. Costul unei sedinte este 150 ron.

In cadrul sesiunilor de masaj sunt permise atingerile si mangaierile in limita bunului simt.

Locatia mea se afla in zona Titan.

In momentul in care vom fi impreuna ti se va asigura intimitatea si discretia.

Programul meu este in fiecare zi incepand cu ora 10 pana la ora 15. Se pot face exceptii de la program, daca ma anunti din timp.

Poti face programarea telefonic, prin whatsapp sau sms. 0765753016

Te astept cu drag in locatia mea sa ne cunoastem si sa petrecem impreuna momente frumoase."

 

Am sunat iar la telefon a raspuns o voce placuta. Mi-a raspuns la cateva intrebari. acum ramane de vazut daca este de vizitat. Ma sperie ideea ca nu are poze. A zis ca nu poate pune poze din motive personale si ca mai bine nu pune deloc sa puna poze cu alte fete.

 

Are cineva informatii?

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

oare creola = etnica :)

buna!

In buletinul meu nu scrie etnică. Daca te întrebi naționalitatea sunt româncă. Special am specificat ca sunt creola,tocmai ca sa nu fie surprinsi cei care ma vizitează.

Chiar daca sunt creola iti garantez ca sunt o persoana educată si cu mult bun simț. Daca esti rasist este posibil sa nu fiu pe gustul tau.daca esti in căutarea unor servicii de masaj de calitate cu siguranta voi încerca sa fiu pe placul tau si al celor care doresc sa apeleze la serviciile mele.

  • Like 8
Link spre comentariu

si dorim macar 2-3 poze reale sa vedem cat de creola esti :crazylove ....si unde

:laugh2  :laugh2  :laugh2 nu ma intereseaza cat de creola sunteti , asta e mai putin relevant , caracterul conteaza nu culoarea , dar ca aspect putem sa stim si noi la cine venim in vizita de " curtoazie " . puteti sa faceti  poze si fara sa se vada fata important e sa fie reale . macar pe Whatsapp

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

si daca i doar masaj, ai atest, ceva? sau te ai trezit 3 zile încolo si te ai spus "hai sa ma fac mase-uza"?

ofer masaj de relaxare si erotic cu finalizare prin tehnici de masaj. Stim toți cum se obtin atestatele in ziua de azi.dar daca iti doresti neaparat fac o copie după diploma de licență si când vii tu ti-o arat.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator taki
Reputație: 0

ofer masaj de relaxare si erotic cu finalizare prin tehnici de masaj. Stim toți cum se obtin atestatele in ziua de azi.dar daca iti doresti neaparat fac o copie după diploma de licență si când vii tu ti-o arat.

 

Nu spun ca atestat i cine stie ce minune, dar intre atestat si "trezit 3 zile incolo cu idee asta" macar atestat spune ca cativa experienta ai si cineva te a spus macar o data teorii de baza pentru sa faci un masaj.

Link spre comentariu

Am trecut azi pe la Irina pentru epilare si am cunoscut-o pe Iulia.

O prezenta super delicioasa, am ras de ne-am spart, m-a tinut de mana ca o asistenta veritabila, glumeata, degajata si cu siguranta o femeie cu care ai ce sa discuti. Nu am ramas azi pentru nimic, sa ne cunoastem mai indeaproape pentru ca ma grabeam, ca sambata.

Iulia este tigancusa insa nu ii sta rau deloc.Are burtica si este ,cum spune ea voluptoasa, eu as spune mai degraba plinuta dar sanii sunt fantastici.

I-am mangaiat si sanii in vreme ce Irina imi oferea bonusul de epilare (hidratarea ei speciala) si sunt absolut superbi.

Eu zic ca merita o vizita pentru atitudinea foarte deschisa dar daca vreti ceva slim nu e cazul sa treceti pe acolo, nu este din categorie. Poate curvy spre bbw.

Am programare saptamana viitoare, sper sa revin cu detalii ceva mai clare.

Pana atunci eu zic ca nu este deloc de evitat, in ciuda faptului ca se recomanda "creola". Are zambet placut, fata curata si simpatica, este ingrijita, piele catifelata si mirosea foarte frumos.

Fizic nu intra in nici un top de-al meu, exceptand sanii insa compenseaza cu faptul ca este super ok ca atitudine.

Bafta!

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna dimineata!

Cred ca acest topic se incadreaza la rubrica de masaj erotic.

Nu ofer contact sexual :).

Serviciile mele includ masaj de relaxare,masaj erotic,finalizare prin tehnici specifice masajului erotic,diverse fantezii din gama soft domination, jocuri erotice.

Cunni/anni si sarutul sunt permise doar in cazul in care igiena este absolut impecabila.

Astazi programul meu este de la ora 10 pana la 19.

Va tzuc!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Am trecut azi pe la Irina pentru epilare si am cunoscut-o pe Iulia.

O prezenta super delicioasa, am ras de ne-am spart, m-a tinut de mana ca o asistenta veritabila, glumeata, degajata si cu siguranta o femeie cu care ai ce sa discuti. Nu am ramas azi pentru nimic, sa ne cunoastem mai indeaproape pentru ca ma grabeam, ca sambata.

Iulia este tigancusa insa nu ii sta rau deloc.Are burtica si este ,cum spune ea voluptoasa, eu as spune mai degraba plinuta dar sanii sunt fantastici.

I-am mangaiat si sanii in vreme ce Irina imi oferea bonusul de epilare (hidratarea ei speciala) si sunt absolut superbi.

Eu zic ca merita o vizita pentru atitudinea foarte deschisa dar daca vreti ceva slim nu e cazul sa treceti pe acolo, nu este din categorie. Poate curvy spre bbw.

Am programare saptamana viitoare, sper sa revin cu detalii ceva mai clare.

Pana atunci eu zic ca nu este deloc de evitat, in ciuda faptului ca se recomanda "creola". Are zambet placut, fata curata si simpatica, este ingrijita, piele catifelata si mirosea foarte frumos.

Fizic nu intra in nici un top de-al meu, exceptand sanii insa compenseaza cu faptul ca este super ok ca atitudine.

Bafta!

Si recenzia promisa cand o pui in rama,nene R?!
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...