Sari la conținut

Ruby creola voluptoasa Titan doar masaj 0765753016


jianu76

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Eu stiu ca ti-am mai spus.

Maseuza maseaza penisul erect intre umar si barbie.

Pana la finalizare.

Cel putin asa numea maseuza respectiva pozitie.

Sau are si alta denumire ?

Link spre comentariu

Eu stiu ca ti-am mai spus.

Maseuza maseaza penisul erect intre umar si barbie.

Pana la finalizare.

Cel putin asa numea maseuza respectiva pozitie.

Sau are si alta denumire ?

Nu stiam ca are denumire tehnica asta. Am incercat, nu e greu de facut. Doar ca nu imi doresc sa imi umplu parul de ulei si... alte lichide. Daca stii cum se scapa de partea asta, ti-as fi recunoscatoare!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nu stiam ca are denumire tehnica asta. Am incercat, nu e greu de facut. Doar ca nu imi doresc sa imi umplu parul de ulei si... alte lichide. Daca stii cum se scapa de partea asta, ti-as fi recunoscatoare!

Zaqueen , adevarul ca am ratat cu putin pozitia asta.

Eram prea incins.

O sa iti spun candva cine era...hi ,hi , hi !

Fii tu dama rasata si spune-ne numele salonului.

Ce atata mister ?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Nu stiam ca are denumire tehnica asta. Am incercat, nu e greu de facut. Doar ca nu imi doresc sa imi umplu parul de ulei si... alte lichide. Daca stii cum se scapa de partea asta, ti-as fi recunoscatoare!

Simplu:

Inveti sa tii capul corect astfel incat sa cuprinzi bine penisul si sa nu ajunga la ceafa sau in par. Parul il prinzi in coada sau coc in mod normal in sedintele de masaj.nu are cum sa se intersecteze cu parul daca o tii unde trebuie. Penisul nu ajunge la ceafa. Sau undeva unde e par. O pui bine intre umar si barba cu capul un pic intr o parte.te lasi mai jos si din pozitia in care sta el pare un oral de vis. Dar nu e.

Bafta!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Eu stiu ca ti-am mai spus.

Maseuza maseaza penisul erect intre umar si barbie.

Pana la finalizare.

Cel putin asa numea maseuza respectiva pozitie.

Sau are si alta denumire ?

Ce denumire... ma rog...
Link spre comentariu

Simplu:

Inveti sa tii capul corect astfel incat sa cuprinzi bine penisul si sa nu ajunga la ceafa sau in par. Parul il prinzi in coada sau coc in mod normal in sedintele de masaj.nu are cum sa se intersecteze cu parul daca o tii unde trebuie. Penisul nu ajunge la ceafa. Sau undeva unde e par. O pui bine intre umar si barba cu capul un pic intr o parte.te lasi mai jos si din pozitia in care sta el pare un oral de vis. Dar nu e.

Bafta!

Irinuca, am spus ca stiu tehnica. Si facuta cum trebuie, tot ajunge ulei la radacina parului. Asta daca pui ulei cat trebuie si nu o picatura.

Si Regatron spunea de pana la finalizare. Care e solutia sa nu te trezesti cu "gel" in par?

Link spre comentariu
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...

Irinuca, am spus ca stiu tehnica. Si facuta cum trebuie, tot ajunge ulei la radacina parului. Asta daca pui ulei cat trebuie si nu o picatura.

Si Regatron spunea de pana la finalizare. Care e solutia sa nu te trezesti cu "gel" in par?

http://www.stbaldricks.org/file/blog/2014/April/shavee-smiling.jpg

 

Just kidding... :D

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Irinuca, am spus ca stiu tehnica. Si facuta cum trebuie, tot ajunge ulei la radacina parului. Asta daca pui ulei cat trebuie si nu o picatura.

Si Regatron spunea de pana la finalizare. Care e solutia sa nu te trezesti cu "gel" in par?

sa ii prinzi capul penisului mai aproape de piele intre Barbie și piept. In partea din fata,nu spre ceafa. Lasă te mai jos și ridica umărul mai mult. O sa termini exact pe sternocleidomastoidian sau pe clavicula
  • Like 1
Link spre comentariu

sa ii prinzi capul penisului mai aproape de piele intre Barbie și piept. In partea din fata,nu spre ceafa. Lasă te mai jos și ridica umărul mai mult. O sa termini exact pe sternocleidomastoidian sau pe clavicula

Deci un pseudo lins pe cap nu un pseudo DT. Acum m-am lamurit.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Europe
  • Oras:Europe

sa ii prinzi capul penisului mai aproape de piele intre Barbie și piept. In partea din fata,nu spre ceafa. Lasă te mai jos și ridica umărul mai mult. O sa termini exact pe sternocleidomastoidian sau pe clavicula

La multi ani!

Daca fata ia penisul ”pe la spate”, el o sa termine pe manubriul sternal... :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Pentru ca am avut cateva zile frumoase de sarbatoare si pentru ca dupa 8 martie vine ziua barbatilor meritati si voi o promotie.

- masaj de relaxare body și erotic cu finalizare prin tehnici de masaj 100 Ron ședința, se permite cunni;

- bdsm soft domination 100 Ron sedinta.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Tiganco, iti strici si tu capul ca Randunica curului, mai usor cu naivitatea si saorma proxenetului!

Te rog frumos sa nu.mi mai poluezi topicul. Daca nu.ti convine ceva din ce scrie aici ignora. Zi superba sa ai :-) .
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Da…..am revenit  in premiera  in locatia  Irinei  Ruxandra    pentru  masaj cu  focoasa  Iulia  Ruby.

Ziua nu a inceput bine, a fost  o problema de  comunicare  intre  noi doi, nu a  auzit  alarma telefonului. Astfel ca masajul a fost  decalat pentru  seara in loc de dimineata.

In final, dupa ceva  schimburi de  mesaje  si pareri de rau, m-a convins ca nu a fost  ceva  intentionat.

Gata, cadou dulce si  hai la  locatie.

Exact  ca in poza, inalta, cu corp  bine facut, carne tare, ingrijita  si  plina de voiosie si de viata.

Iulia  Ruby, o prezenta  tonica.

Parti de  rezistenta  -funduletul  -aproape de  fundulet de brazilianca si pussy, cu labii  mari , buna de  multe  questii…

 

Mi s-a  parut  naturala si  plina de energie  pozitiva.

Nu mai descriu locatia, este cunoscuta foarte  bine.

Masaj bunicel de relaxare.

Mai are de invatat  totusi.

Masajul erotic  a cuprins imbratisari, masaj cu sanii, sarutari din partea  mea pe  corp.

Chiar  m-a  indemnat  sa  omagiez  si  pussy, cu labii mari si  epilata  foarte  curat. Dar  nu aveam starea de spirit.

Are o energie si te trezeste  la  viata, chiar  daca  poate nu iti place  genul.

 

Moment  picant : cineva a sunat la telefon si a insistat.

M-a  rugat sa o scuz si sa  ii  permit sa raspunda, altfel  va insista.

Eu  o tot  mangaiam si o sarutam  pe gat, corp, fundulet.

Ea  la un moment  dat in telefon  : da, ma amuz  ca  este un nene pe  aici   care ma pupa  pe  corp .

Toata lumea  multumita asadar….hi !

 

Dar  asta  mi-a redus  avantul de  a ejacula  pe  corpul  ei.

Imi revin cu  ajutorul ei , foarte  lipicioasa  si  pisicoasa , finalizare pe  burtica.

Nu accepta finalizare  pe  sani sau pe  fundulet.

Iar  sex  nici atat….

 

Zic eu ca totusi  mai are de lucrat la  body si erotic.

 

Si acum notele :

Locatie  : 9,5

Dama : 8 , un plus pentru  fundulet si pussy ; carne tare , ingrijita si  inalta ; GFE mare , pozitiva si agreabila

Masaj de relaxare : 8

Masaj body si erotic : 8

Tarif : 100 Lei  pentru  una ora ( am prins  oferta speciala he, he, he ! )

 

La  150 Lei  pe ora mai greu sa revin….are inca de lucru la  tehnicile de masaj….poate  invata  si finalizarea  in pozitia ‘’ vioara ‘’  sau cer prea mult ?

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...