Sari la conținut

Ruby creola voluptoasa Titan doar masaj 0765753016


jianu76

Postări Recomandate

  • Oras:prin Romanica
  • Oras:prin Romanica

Am fost la Iulia si m-am simtit foarte bine. Este creola, cu inceput de burtica, sani frumosi. Nu este cea mai mare frumusete dar compenseaza prin jovialitate si bun simt. Face tot ce poate sa te simti bine. Am vorbit vrute si nevrute si nici nu am simtit cand a trecut timpul, care oricum a fost depasit. Gogosica este intr-adevar una apetisanta.

 

Locatie: 9,50

Dama: 9,50....nu este 90/60/90 dar cu siguranta te simti bine langa ea

Masaj: 9 

Tarif: 150 plus 50 cadou

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost la Iulia si m-am simtit foarte bine. Este creola, cu inceput de burtica, sani frumosi. Nu este cea mai mare frumusete dar compenseaza prin jovialitate si bun simt. Face tot ce poate sa te simti bine. Am vorbit vrute si nevrute si nici nu am simtit cand a trecut timpul, care oricum a fost depasit. Gogosica este intr-adevar una apetisanta.

 

Locatie: 9,50

Dama: 9,50....nu este 90/60/90 dar cu siguranta te simti bine langa ea

Masaj: 9

Tarif: 150 plus 50 cadou

:-) multumesc
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am o mare rugaminte la voi. Daca nu doriti sa ma vizitati va rog mult sa nu va mai faceti programari, pentru ca de multe ori in timpul in care trebuia sa vina unul ca voi cei care faceti programare si nu o onorati au mai fost de au vrut sa vina si i.am refuzat, crezand ca sunteti de cuvant. Nu inteleg ce aveti de castigat daca faceti treaba asta. Voua v.ar conveni sa va faceti programare la mine si eu sa nu ma prezint? Ar fi teapa nu? Ar fi mare haos pe forum. Hai sa fim un pic oameni si sa ne respectam. Pana acum din partea mea ati avut respect, dar se pare ca unii nu au asa ceva. Chiar nu mi se pare ok.

Si celor care nu le convine ce postez ii rog insistent sa ignore topicele mele. Eu nu ma bag in seama cu nimeni. Si chiar nu am nevoie sa se bage nimeni in seama cu mine. Chiar nu.mi doresc rautati gratuite.

Sunt disponibila in continuare pt cei care chiar isi doresc sa vina la mine.

  • Like 3
Link spre comentariu

Vizitat, acum 2 saptamani, zona complex rasarit. Locuinta curata, chiar foarte, baie curata echipata cu toate ce.

Fata frumoasa, dezinvolta, vorbareata cand trebuie, masajul de relaxare ok, cel erotic super, chiar se pricepe, o fost si ceva extra (experimentul nostru), gogosica dulce.

Ai ce discuta la o tigara, si o plimbare pana la iris, desteapta fata.

Mie unul mi-a placut. Clar, de revenit.

 

Relaxare: 9

Erotic: 10

Curatenie: 10

Locatie: rasasit loc de parcare

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vizitat, acum 2 saptamani, zona complex rasarit. Locuinta curata, chiar foarte, baie curata echipata cu toate ce.

Fata frumoasa, dezinvolta, vorbareata cand trebuie, masajul de relaxare ok, cel erotic super, chiar se pricepe, o fost si ceva extra (experimentul nostru), gogosica dulce.

Ai ce discuta la o tigara, si o plimbare pana la iris, desteapta fata.

Mie unul mi-a placut. Clar, de revenit.

 

Relaxare: 9

Erotic: 10

Curatenie: 10

Locatie: rasasit loc de parcare

Multumesc. Te astept cu drag inapoi :-) . Pupici :-) .
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...