Sari la conținut

La traseu, dar calitate premium


Postări Recomandate

Ies la o plimbare cu masina din dotare si ce sa vezi, pe varianta in zona izvor dupa Casa Alba dau de o fatuca care chiar arata bine, adica cu toti dintii in gura, curata si ingrijita. Era machiata placut si pe ansamblu chiar frumusica. Am chemat-o in masina, am tratat cu ea si am remarcat ca nu e vulgara in vorbire ca altele. Imi spune 70 lei oral si normal combinat, dar ii spun franc ca nu e normal asta, ca ala micu trebuie sculat si el si ca ii ofer doar 50 cu totul. Accepta usor si ne deplasam catre locatia stiuta de ea. Pe drum volubila si vorbareata, o companie placuta. Ajungem la locatie, in boscheti si imi propune  , daca vreau, si afara sa facem ceva. Ii spun ca ramanem in siguranta masinii, se dezbraca total si incepe nebunia.

Un oral fara prezervativ executat ca la carte cu atentie si la oute ( ma stersese bine cu servetele umede, dar oricum abia eram dusat ), imi pune gingas un prezervativ si incepe un sex ca la carte. Cu implicare totala, ma tragea in ea, ma tinea si mangaia in brate, nu a fost deloc reticenta la schimbarea pozitiilor. Zic, hopa ca nu ma mai abtin si explodez in balonas, mai incetinesc putin ritmul, ma bucur de ea. Nu e nici grasa si nici slaba, e potrivita si numai buna de pula, cu un cur apetisant si o piele frumoasa. Imi dau drumul in rea, cu regretul real ca a durat prea putin, trecusera cam 15-20 minute totusi. Ma sterge frumos cu servetele umede, se imbraca rapid si dam sa plecam.

Faza tare ca nu mi-a cerut banii inainte , o normalitate as fi zis eu, dar i-am decartat 50 lei dupa un sex ca la carte. Am aflat pe drum ca a fost in germania la "puf ", se vede ca are ceva experinta , dar nu s-a haladit ca altele. Ce sa mai zic, una din cele mai tari experinte traite de mine la traseu, cam asa se face sex fetelor. Am luat numarul de telefon si am primit promisiunea ca vom face ceva frumos pe camera, in timpul actului chiar imi spunea ca in masina nu se poate desfasura si ar face ceva mai frumos in pat. Astept cu interes continuarea, sper eu cu ceva dus in doi si cu mai multe scantei. O zi faina futaciosi

Link spre comentariu
Vizitator bogdanvl
Reputație: 0

Ies la o plimbare cu masina din dotare si ce sa vezi, pe varianta in zona izvor dupa Casa Alba dau de o fatuca care chiar arata bine, adica cu toti dintii in gura, curata si ingrijita. Era machiata placut si pe ansamblu chiar frumusica. Am chemat-o in masina, am tratat cu ea si am remarcat ca nu e vulgara in vorbire ca altele. Imi spune 70 lei oral si normal combinat, dar ii spun franc ca nu e normal asta, ca ala micu trebuie sculat si el si ca ii ofer doar 50 cu totul. Accepta usor si ne deplasam catre locatia stiuta de ea. Pe drum volubila si vorbareata, o companie placuta. Ajungem la locatie, in boscheti si imi propune , daca vreau, si afara sa facem ceva. Ii spun ca ramanem in siguranta masinii, se dezbraca total si incepe nebunia.

Un oral fara prezervativ executat ca la carte cu atentie si la oute ( ma stersese bine cu servetele umede, dar oricum abia eram dusat ), imi pune gingas un prezervativ si incepe un sex ca la carte. Cu implicare totala, ma tragea in ea, ma tinea si mangaia in brate, nu a fost deloc reticenta la schimbarea pozitiilor. Zic, hopa ca nu ma mai abtin si explodez in balonas, mai incetinesc putin ritmul, ma bucur de ea. Nu e nici grasa si nici slaba, e potrivita si numai buna de pula, cu un cur apetisant si o piele frumoasa. Imi dau drumul in rea, cu regretul real ca a durat prea putin, trecusera cam 15-20 minute totusi. Ma sterge frumos cu servetele umede, se imbraca rapid si dam sa plecam.

Faza tare ca nu mi-a cerut banii inainte , o normalitate as fi zis eu, dar i-am decartat 50 lei dupa un sex ca la carte. Am aflat pe drum ca a fost in germania la "puf ", se vede ca are ceva experinta , dar nu s-a haladit ca altele. Ce sa mai zic, una din cele mai tari experinte traite de mine la traseu, cam asa se face sex fetelor. Am luat numarul de telefon si am primit promisiunea ca vom face ceva frumos pe camera, in timpul actului chiar imi spunea ca in masina nu se poate desfasura si ar face ceva mai frumos in pat. Astept cu interes continuarea, sper eu cu ceva dus in doi si cu mai multe scantei. O zi faina futaciosi

Pe la ce ora ai gasito?

Link spre comentariu
  • Oras:Râmnicu Vâlcea
  • Oras:Râmnicu Vâlcea

Am fost,am vazut....

Pozele sunt ale ei.....dar cand era mai slaba,MULT MAI SLABA

Pozele sunt lucrate.....este foarte “inghesuita”...micuta si plinuta

Apartamentul in centru,pe langa mall,mobilat saracacios.....nu e al ei,a fost al vreunei babe.

Am ramas pt un numar,oral fara artificii,putin lins de oo.

Normal acceptabil,te trage spre ea,geme fals......am cunoscut multe care se pricep.Ea mai bine nu ar mai geme,ca se vede ca e fals.

  • Like 2
Link spre comentariu

Am vazut-o si eu la izvor, de mai multe ori. Mai era cu o fata dar am mers cu ea in masina de vreo 2 ori.

Am ales doar ON (in masina e incomod si cam problematic cu igiena pentru mai mult). 50 lei numarul.

Ce sa zic, la oral a fost OK. Imi amintesc ca odata nu a avut servetele si le-am folosit pe ale mele (genul antibacteriene) si mi-a tot spus ca au un gust nasol. 

Deci ON = 8 - 9 pentru ca se cam grabeste.

Am intrebat-o si de camera si a reactionat cam asa: "aaa pai la camera te costa nu e ca aici" de parca citea pe mine ca nu-mi permit.   

 

Se pare ca iese doar seara dupa ce se intuneca, eu numai atunci am vazut-o pe acolo.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...