Sari la conținut

Adevar si .... adevar


tigress

Postări Recomandate

  • Oras:#nothere
  • Oras:#nothere

Asta e un fel de adevar si provocare, stiu ca are Randu unul,dar hai sa vb serrios e cam incomod cu provocari si exclude multi useri. Adica daca nu-l cunosti pe x ce sa il provoci sa faca daca nu il cunosti si nu stii ce este de bun simt si acceptabil pt el sau ea? Deci va fi un adevar si provocare,plus o leapsa, inlocuind provocarea cu un alt doilea adevar. Se poate pune orice fel de adev ar,dar e mai funny cand afirmatiile au valoare de adevar incomod, sunt mai savuroase asa.

 

Incep eu:

Ma plictiseste sa citesc recenzi si cand o fac 99.99% din cazuri imi piere pofta de sex! Vorbesc cat se poate de serios.

 

2,Desi gasesc forumul de cele mai multe ori dezgustator si monoton,nu ma pot deseori abtine sa nu-l urmaresc

 

Predau leapsa de adevaruri

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

Asta e un fel de adevar si provocare, stiu ca are Randu unul,dar hai sa vb serrios e cam incomod cu provocari si exclude multi useri. Adica daca nu-l cunosti pe x ce sa il provoci sa faca daca nu il cunosti si nu stii ce este de bun simt si acceptabil pt el sau ea? Deci va fi un adevar si provocare,plus o leapsa, inlocuind provocarea cu un alt doilea adevar. Se poate pune orice fel de adev ar,dar e mai funny cand afirmatiile au valoare de adevar incomod, sunt mai savuroase asa.

 

Incep eu:

Ma plictiseste sa citesc recenzi si cand o fac 99.99% din cazuri imi piere pofta de sex! Vorbesc cat se poate de serios.

 

2,Desi gasesc forumul de cele mai multe ori dezgustator si monoton,nu ma pot deseori abtine sa nu-l urmaresc

 

Predau leapsa de adevaruri

 

pre_1508566926__f_117589.gif

  • Like 3
  • Minus 1

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
  • Oras:#nothere
  • Oras:#nothere

 

 

De acum inainte pe forum or te exprimi ca oameni normali prin cuvinte si daca vrei sa iti raspund normal te exprimi prin cuvinte cuvincioase si agreabile.

Daca nu vei fi aici, pe topicele mele, citandu-ma oriunde ignorat si,daca nu ma pot abtine, maxim iti voi spune in ochii tuturor ceea ce gandesc eu despre tine

Tu fa cum iti convine, acuma stii cum se vor petrece lucrurile!

Sau ma poti bana iarasi, fa cum vrei...

Link spre comentariu
  • Oras:#nothere
  • Oras:#nothere

Rozeto, cf fa?

uite eeeee. f bine

am multa treaba si in loc sa ma tin de ea ca o curca ce sunt, de fapt paunasa faceam calcule [pt astograma mea combinata cu a lui diamond, un fel de harti natale puse in paralele pt cupluri cu toate planetele casele si conjuncturile comparate

cand am citit cu ochiul meu cat de compatibili suntem m-am emotionat si udat toata si deja visez tamp la plimbari cu tripleti,inorand complet visele lui de partyuri udate dde sampanie si nopti intregi de sex,precum si zile. adica vreau dar eu nu am attention span atat de scurt ca un barbat si am viziuni complexe si-s determinata si increzatoare.imi place sa construiesc u know?

tu ce faci? wait....de3 ce imi zici fa??????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Dar cu adevarurile nimeni nu mai pofteste, nimeni nu mai doreste, chiar asa?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

uite eeeee. f bine

am multa treaba si in loc sa ma tin de ea ca o curca ce sunt, de fapt paunasa faceam calcule [pt astograma mea combinata cu a lui diamond, un fel de harti natale puse in paralele pt cupluri cu toate planetele casele si conjuncturile comparate

cand am citit cu ochiul meu cat de compatibili suntem m-am emotionat si udat toata si deja visez tamp la plimbari cu tripleti,inorand complet visele lui de partyuri udate dde sampanie si nopti intregi de sex,precum si zile. adica vreau dar eu nu am attention span atat de scurt ca un barbat si am viziuni complexe si-s determinata si increzatoare.imi place sa construiesc u know?

tu ce faci? wait....de3 ce imi zici fa??????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Dar cu adevarurile nimeni nu mai pofteste, nimeni nu mai doreste, chiar asa?

.........

Dar nu i cam prea dimineata pentru chestii de astea?

Zi si tu ceva de ciorba, friptura , aspirator nu harti astrale cutripleti in carucioare ... Parerea mea

Link spre comentariu
  • Oras:#nothere
  • Oras:#nothere

.........

Dar nu i cam prea dimineata pentru chestii de astea?

Zi si tu ceva de ciorba, friptura , aspirator nu harti astrale cutripleti in carucioare ... Parerea mea

PAi am spus nu-mi place sa fac do-over.

M-am trezit am  bauut doua guri de cafea in sila asa, nu stiu de ce nu imi cadea bine, am iesit lA alergat nu imi cadea bine ca-mi era excesiv de frig pana mult mai incolo, m-am intors am terminat cafeaua care mi-a  cazut bine, apoi chiar am mancat friptura de pui. In pricipiu imi doresc gemeni candfac daydream,dar avand in vedere ca suntem atat de fericiti si armoniosi zilele astea am facut si eu un stretch si am bagat upgrade la tripleti 2 plus 1 ca la oferte haha.intamplator cand citeam ce ai scris chiar vizualizam 3 copii in carucior de ala de supermarket :lol :eek

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:#nothere
  • Oras:#nothere

Scuze

 

 

Am vrut să întreb asa

 

L-ai fute pe Bogdanel?

 

 

Autocorectul este de vina :(

Legatura dintre mine si Bogdan este trecut pt amandoi :)

Si asa va ramane.

Sper ca esti pe deplic lamurit si,in consecinta, tot nu ramane.

Link spre comentariu
  • Oras:Comuna cucurve
  • Oras:Comuna cucurve

Legatura dintre mine si Bogdan este trecut pt amandoi :)

Si asa va ramane.

Sper ca esti pe deplic lamurit si,in consecinta, tot nu ramane.

Multumesc pt raspuns

 

Am inteles

 

Acum nu l-ai fute

 

A fost un fetish de-al tau in trecut

  • Like 5
  • Minus 9
Link spre comentariu

  • Oras:#nothere
  • Oras:#nothere

Multumesc pt raspuns

 

Am inteles

 

Acum nu l-ai fute

 

A fost un fetish de-al tau in trecut

Nu era niciun fetish, am avut sentimente pt un om si zilele trecute am decis amandoi ca este mai bine sa ne vedem fiecare de drumul sau.

Daca nu se poate sta bine impreuna nu inseamna ca a fost un fetish sau capriciu. A durat totusi 2 ani orice ar fi fost. Dar acum este  ceva terminat atata tot, nu trebuie  subiectul discutat la nesfarsit :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...