Sari la conținut

buna in oglinda 0758675501


Postări Recomandate

  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Buna Seara,

 Tocmai ce m-am intors de la d-na

Anuntul suna de genul> super model, forme superbe - in evenimentul

 

Am sunat, a vorbit destul de ok, am zis sa incerc, tariful mi s-a parut mic fata de anunt 80 nr si 120 ora

 

Am ajuns in spate l-a Hala Centrala, m-a codus f repede in cuibusorul ei, un ap ok, la baie destul de putine, pat matrimonial, cearceaf curat

M-a intampinat o tipa de 165/48-50kg/26-27 ani

Nu e fotomodel dar la pretul acesta si conditiile respective merita sa ramai

 

Am mers la baie sa l improspatez pe cel mic si am revenit in camera

 

Am inceput cu un oral, a venit cu prezervativul dar i-am facut semn sa inceapa asa ca nu a mai pus prezervativul

 

Un oral facut de o persoana cu experienta, unul ok- am oprito dupa 10 min ca vroiam sa o vad si cum e in pasarica

 

In pasarica am avut grija sa nu ma reped f repede ca sa-i creez si ei multumirea ca nu o rup

 

A mer ok si in pasarica, am inceput cu ea deasupra, am continuat cu pozitia 08 si am terminat cu ea in spagat

 

de precizat ca are si oglinda langa pat - eu apreciez sa privesc in oglinda ca-mi da senzatia ca ma  uit la un film prno cu mine :))

 

La oral 9 DT 70% la 21 cm

La normal 9 am facut cam ce am dorit si putut

Am ramas un nr ca sa fie si pentru maine

 

Succes

 

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Buna tuturor

Am vizitat in seara asta aceasta domnita. Are 34 de ani, 160 50 kg, cu un defect la dintii din fata.

Din ce am vb eu cu ea iSi schimba foarte des locatia. 

Eu am gasito in pacurari la o vila ce o inchiriaza cu ziua cv tip regim hotelier..

Ca si experienta a fost una mediocra , oralul slab executat la normal e destul de stramta spre surpeinderea mea si se mica binisor.

Totul protejat fara anal si alte artificii.

Cum eu am luat nr de pe forum stiam preturile dar am si intrebato, la tel mi a zis 80 nr 120 ora, cand ne-am vz face to face imi zice ca e 130 ora...eu intentionand sa stau o ora...o mare bila neagra deci pt treaba asta...cu 10 lei in plus arata caracterul poate :rax2 .

Am ales un nr si am fugit...iata notele

Oral 6

Normal 7

Eu unul nu o mai caut. 

Spor!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...