Sari la conținut

Cum poti trimite PM la cineva?


bogdanm

Postări Recomandate

  • Oras:Isla de la Muerte
  • Oras:Isla de la Muerte

Hai sa fim seriosi, cati clienti pe zi ar avea Delia in Tg-Mures? cati ar fi dispusi sa plateasca 100 euro pentru o ora de placere? Dureaza ceva timp sa afle lumea.... si nu cred ca pe acest forum si pe publi24 se invart atat de multe persoane cu asa potenta financiara.

 

Horatiu, poate ne spui si noua mai multe despre Lucia...

Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Si eu sunt de aceeasi parere Masterblaster. Decat sa merg de 3 ori la tiganci nespalate sau tipe cu fite si plictisite mai bine stau lunistit 2 luni si merg la una la care am certitunea ca plec de acolo zambind nu injurand. Din pacate astfel de fete nu prea sunt in tg mures

Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Cat despre Lucia ...pe scurt am gasit-o fara chef dar a luat banii cu doua maini. Am platit 2 nr dar cand am vazut ce greata are am plecat dupa primul.

Am facut recenzie dar ea s-a aparat spunand ca de-aia a fost asa, pt ca era suparata ca i-am lasat cacat pe prosopul cu care m-am sters dupa dus.

Va intreb pe voi, de cate ori fetele merg in baie imediat dupa ce faceti dusul? Exact, nici Lucia nu a fost!

Asa ca am ramas cu gustul amar de dupa o intalnire de rahat, cu banii de 2 nr dati pe unul si terfelit pe forum.

Si credeti-ma ca nu sunt singurul.

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu Mures

Cat despre Lucia ...pe scurt am gasit-o fara chef dar a luat banii cu doua maini. Am platit 2 nr dar cand am vazut ce greata are am plecat dupa primul.

Am facut recenzie dar ea s-a aparat spunand ca de-aia a fost asa, pt ca era suparata ca i-am lasat cacat pe prosopul cu care m-am sters dupa dus.

Va intreb pe voi, de cate ori fetele merg in baie imediat dupa ce faceti dusul? Exact, nici Lucia nu a fost!

Asa ca am ramas cu gustul amar de dupa o intalnire de rahat, cu banii de 2 nr dati pe unul si terfelit pe forum.

Si credeti-ma ca nu sunt singurul.

Trist, ruşinos şi revoltător !
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...