Sari la conținut

A innebunit BettyBlue?


Postări Recomandate

Asta care posteaza e cu i nu cu y ! :slap2

Insa baga acelasi anunt pe care il pune ea si aceleasi poze! 

 

Deci, EA E! 

 

 

Mi-e imposibil sa cred ca-i un troll care si-ar pierde o zi intreaga din viata lui pe spam aiurea decat daca nu e cumva o curva fomista ca Betty! 

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Insa baga acelasi anunt pe care il pune ea si aceleasi poze! 

 

Deci, EA E! 

 

 

Mi-e imposibil sa cred ca-i un troll care si-ar pierde o zi intreaga din viata lui pe spam aiurea decat daca nu e cumva o curva fomista ca Betty! 

Nu e ea. 

  • Like 4
  • Minus 11
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0
...

 

Mi-e imposibil sa cred ca-i un troll care si-ar pierde o zi intreaga din viata lui pe spam aiurea decat daca nu e cumva o curva fomista ca Betty! 

 

Care o zi intreaga?

In mai putin de doua ore o facut peste 350 de postari pe enspe topice de pe forum, o reusit, ma repet, in mai putin de doua ore sa polueze tot forumul!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Care o zi intreaga?

In mai putin de doua ore o facut peste 350 de postari pe enspe topice de pe forum, o reusit, ma repet, in mai putin de doua ore sa polueze tot forumul!

Si nici nu da semne ca ar reduce turatia la "scris"....

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Si nici nu da semne ca ar reduce turatia la "scris"....

 

Nu, din contra, baga mare, pana dimineata ajunge platinum.

 

P.S.: eu i-am trimis un report Pisicului, dar se pare ca pe durata concertului de la filarmonica (Grieg) la care este spectator, are telefonul inchis, cum de altfel este normal.

Link spre comentariu

Macar daca originala ar spune ceva, ca nu e ea.....dar...

 

 

 

Nu, e clar ea.

 

 

Un troll  sau un client care  o ura de moarte posta pe tot forumul poza cu analizele ei in care indica ca a avut herpes.  Asa as fi procedat eu, ii faceam  publicitate negativa, efectiv  ii distrugeam cariera.

 

 

Dar e clar ca e ea. De ce spameaza de pe un alt cont?

Ca sa nu-i baneze motanul contul original! 

 

 

De ce spameaza?

 

De fomista ce este si fiindca a obligat-o pestele , ca n-a mai avut clienti de ceva vreme cum s-a dus vorba ca are herpes si atitudine urata . 

 

 

 

 

Cred ca Betty, in ciuda faptului ca e o femeie, a reusit o performanta  :  E TROLLITZA SUPREMA DIN ROMANIA!  Le-a  depasit demult pe babaciunile de rozkendra,annona si siana. 

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

Care o zi intreaga?

In mai putin de doua ore o facut peste 350 de

postari pe enspe topice de pe forum, o reusit, ma repet, in mai putin de doua ore sa polueze tot forumul!

Foarte bine a facut. Acum avem la ce sa dam

Minusuri. ðŸ‘ðŸ½ðŸ˜Œ

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Foarte bine a facut. Acum avem la ce sa dam

Minusuri.

Nu mai poate de misuri si de bann.... din 2 timpi si trei miscari isi trage un cont nou. Acum nu mai e valabila treaba aia cu ban pe IP ca acum 3-4 ani, pentru ca tehnologia a evoluat si marea majoritate a IP-urilor sunt dinamice...

Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

Nu mai poate de misuri si de bann.... din 2 timpi si trei miscari isi trage un cont nou. Acum nu mai e valabila treaba aia cu ban pe IP ca acum 3-4 ani, pentru ca tehnologia a evoluat si marea majoritate a IP-urilor sunt dinamice...

Nu ma intereseaza:))))) o sa dispara curand .:))))

  • Like 6
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:#nothere
  • Oras:#nothere

Trebuie totusi sa recunoastem, atata "trafic" nu a mai vazut forum-ul asta de mulltttttt.... ! :laugh2 :laugh2

 

And the winner is.... o pisica ! :laugh2 :laugh2

Mai stii bre in zilele mele bune cand faceam cateva zeci zilnic singura si toti sareau de se facea chat din ala de nu apucai sa 6termini rplica ca vedeai cateva nu stiu cate multe comentarii adaugate in timp ce tastai

hahaha

ma pensionez de pe forum

am zis

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Mai stii bre in zilele mele bune cand faceam cateva zeci zilnic singura si toti sareau de se facea chat din ala de nu apucai sa 6termini rplica ca vedeai cateva nu stiu cate multe comentarii adaugate in timp ce tastai

hahaha

ma pensionez de pe forum

am zis

Da Roz, dar chiar cand erai pe la inceputuri acum 2-3 ani cand erai nervoasa (si pe drept cuvant, la ce te frecau toti la melodie, ma rog si eu mi-am dat in petic pe atunci :) :blushing2 ) nu ai ajuns nici macar la un sfert din "performantele" troll-ului (sau trollerita, ce-o fi cel/cea care face halul asta de spam)... :slap2 :slap2 Deja ceea ce se intampla nu prea mai e de ras, sau ma rog e un fel de ras a paguba...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:#nothere
  • Oras:#nothere

Da Roz, dar chiar cand erai pe la inceputuri acum 2-3 ani cand erai nervoasa (si pe drept cuvant, la ce te frecau toti la melodie, ma rog si eu mi-am dat in petic pe atunci :) :blushing2 ) nu ai ajuns nici macar la un sfert din "performantele" troll-ului (sau trollerita, ce-o fi cel/cea care face halul asta de spam)... :slap2 :slap2 Deja ceea ce se intampla nu prea mai e de ras, sau ma rog e un fel de ras a paguba...

nu calculezi bine

eu nu  mi.am propus performanente noi radeam glumeam ne simteam bine. pana se stie cine a stricat tot forumu inclusiv traficul :) fix cel avid si fomist

si zic ca nu calculezi bien ca tre sa numeri nr meu de posturi plus puzderia de postari generate de postarile mele. sursa eram tot eu:)

aveam la notificari de citate atateaaaa de nu citeam niciuna la un moment dat intram de pe topic pe topic direct pe ele sa raspund:))))

  • Minus 3
Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

nu calculezi bine

eu nu  mi.am propus performanente noi radeam glumeam ne simteam bine. pana se stie cine a stricat tot forumu inclusiv traficul :) fix cel avid si fomist

si zic ca nu calculezi bien ca tre sa numeri nr meu de posturi plus puzderia de postari generate de postarile mele. sursa eram tot eu:)

aveam la notificari de citate atateaaaa de nu citeam niciuna la un moment dat intram de pe topic pe topic direct pe ele sa raspund:))))

Aaa, asta da, am uitat de astea ! :laugh2 :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...