Sari la conținut

Lia- in vizita la Oradea 0752943791


lia

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Țepara nu e.

Ciudat insa cum problemele apar exact in ultima clipa, asta in cazul mai multor randunele care si-au propus sa ne viziteze.

Nu?

De aici tiparul.

Unele probleme chiar atunci apar cand ti-e lumea mai draga. Iar Lia chiar nu intra in categoria randunelelor care au invadat Oradea de la un timp.
  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu

Unele probleme chiar atunci apar cand ti-e lumea mai draga. Iar Lia chiar nu intra in categoria randunelelor care au invadat Oradea de la un timp.

Ehh era timpul prea scurt..stai liniștit ..nu s.a sincronizat chiar bine...din cate știu eu ..sau mai bine zis cele citite ..in 7 îi la Cluj..

http://nimfomane.com/forum/topic/97667-lia-in-vizita-la-cluj-0752943791/page-2?hl=0752943791

 

De data aceasta ne.a dus de nas..sper că pe viitor sa se si concretizeze ceea ce spune.te asteptam

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ehh era timpul prea scurt..stai liniștit ..nu s.a sincronizat chiar bine...din cate știu eu ..sau mai bine zis cele citite ..in 7 îi la Cluj..

http://nimfomane.com/forum/topic/97667-lia-in-vizita-la-cluj-0752943791/page-2?hl=0752943791

 

De data aceasta ne.a dus de nas..sper că pe viitor sa se si concretizeze ceea ce spune.te asteptam

 Nu a fost vorba de sincronizare sau alte lucruri. Si chiar nu a dus pe nimeni de nas. A dorit sa ajunga in Ardeal, dar deocamdata, in acest moment nu s-a putut. 

Link spre comentariu

Nu a fost vorba de sincronizare sau alte lucruri. Si chiar nu a dus pe nimeni de nas. A dorit sa ajunga in Ardeal, dar deocamdata, in acest moment nu s-a putut.

 

Nu știu ce fac..nu așa procedez..nu iau la întrebări...scz.

.ideea era va nu a zis nimica până după 2 zile când trebuia să fie aici.

Eu aștept vizita acestei domnișoare :)

Multă baftă in continuare :)

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...