Sari la conținut

KARINAA 0746515932


Vizitator karinaa

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Numele meu este Karina , sunt o femeie dezinhibata, stapanesc bine tainele sexualitatii si cele atractiei, alaturi de mine te vei lasa prada placerii , atingerile mele iti vor ridica porii, sarutul frantuzesc te va ispiti spre a ma impince a-ti face un ORAL umed si adanc , ca mai apoi sa cercetam cea mai buna pozitie a kamasutrei ! Suna-ma si vino sa ne intalnim in camera mea de hotel foarte intima si hai sa incingem atmosfera impreuna pana "explodam" de placere ??? un pahar de vin /fara graba/un masaj /o baie cu spuma pentru placerea noastra Disponibila si pentru party-uri/weekenduri/vacante/

​0756 908 686

 

post-161906-0-11443700-1508925352_thumb.jpg

 

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Arad/Timisoara
  • Oras:Arad/Timisoara

servicii: oral neprotejat , DT , finalizare corporala, normal protejat , masaj, sarut, 69, fantezii erotice acceptate, dirty talk (vorbit murdar) .

pret per finalizare 30:min -200 lei

300 lei o ora , o cafea din partea mea sau ceai , dupa caz ☺️

b. eroilor de la tisa, langa fabrica de incaltaminte Guban

 

Zahar brun ai? Pentru cafea evident, am o alergie rara la zaharul alb din sfecla ...

Link spre comentariu
Vizitator karinaa
Reputație: 0

imi pare rau baieti , dar am fost plecata weekend-ul acesta , iar de informat nu aveam cum s-o fac , de raspuns la telefon nici nu mai pun problema, revin de maine , dupa orele 10:30 , seara imi termin programul de pe la orele 21:00....pana atunci raspund la telefon :) va astept de maine

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

imi pare rau baieti , dar am fost plecata weekend-ul acesta , iar de informat nu aveam cum s-o fac , de raspuns la telefon nici nu mai pun problema, revin de maine , dupa orele 10:30 , seara imi termin programul de pe la orele 21:00....pana atunci raspund la telefon :) va astept de maine

 

Am vrut si eu sa merg la domnisoara dar nu a mai raspuns. Am sunat de multe ori si nimic ...  M-am tot invartit pe acolo pana la urma de cei 300 lei rezervati pentru distractie am cumparat o pereche de pantofi de la Guban pentru sotie. Duminica am mancat foarte bine. Multumesc karinaa.

 

Acum si notele:

ciorbita de vita - 9 (carnea era putin cam tare se putea mai bine, dar a fost delicioasa)

cartofi natur - 10 (chiar daca este o mancare foarte complexa a fost foarte buni)

friptura de curcan - 8 (putin cam uscata se putea si mai bine)

salata - 10 (delicioasa, foarte bogata in vitamine, aici un plus , atitudine plus client)

 

 

A fost bine dar per total este cam scump 300 lei pentru un meniul zilei nu cred ca mai revin.

Pofta buna!

  • Like 9
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator karinaa
Reputație: 0

Am vrut si eu sa merg la domnisoara dar nu a mai raspuns. Am sunat de multe ori si nimic ...  M-am tot invartit pe acolo pana la urma de cei 300 lei rezervati pentru distractie am cumparat o pereche de pantofi de la Guban pentru sotie. Duminica am mancat foarte bine. Multumesc karinaa.

 

Acum si notele:

ciorbita de vita - 9 (carnea era putin cam tare se putea mai bine, dar a fost delicioasa)

cartofi natur - 10 (chiar daca este o mancare foarte complexa a fost foarte buni)

friptura de curcan - 8 (putin cam uscata se putea si mai bine)

salata - 10 (delicioasa, foarte bogata in vitamine, aici un plus , atitudine plus client)

 

 

A fost bine dar per total este cam scump 300 lei pentru un meniul zilei nu cred ca mai revin.

sa iti fie de bine :)

Pofta buna!

Link spre comentariu
Vizitator karinaa
Reputație: 0

sa iti fie de bine ! dar nu stiu cu cine ai vorbit tu la telefon si te-a programat duminica :) cum am spus, am fost plecata din TM :)

mai bine ai incepe sa te duci la biserica de maine ce zici?

 

sau tu :) pana la urma nu eu te sun pe tine, tu poate m-ai sunat...iar programul mi-l fac si incalc singura fara sa dau socoteala :) eu mi-am pus un anunt, apelurile mi le preiau in functie de disponibililate

  • Like 76
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Acum si notele:

ciorbita de vita - 9 (carnea era putin cam tare se putea mai bine, dar a fost delicioasa)

Pofta buna!

Poate e o intrebare aiurea, dar eu mi-o acum!

Unde ai mancat ciorba de vita de nota 9?

Multumesc anticipated!

Ardei iute avea? Smantana?

  • Like 4
  • Minus 6
Link spre comentariu

  • Oras:TM
  • Oras:TM

Hey,

 

Astazi am fost la Karina, am sunat-o (daca nu raspunde inseamna ca are client si respecta clientul deci nu o vezi cu telefonul in mana) si am stabilit cu ea ora. Cu jumatate de ora inainte am confirmat si totul a decurs perfect! Am ajuns la ea zona Lipovei... la hotel. EI bine la usa ma intampinat domnisoara din poze care este foarte draguta! Pot sa spun ca am fost putin inhibat la inceput dar prin stilul ei m-am relaxat imediat. Am fumat o tigara am povestit si am trecut la actiune... EI bine aici e important de stiut ca desii e tinerica, e extrem de orientata pe client! Te face sa te simti bine si dupa parerea mea e ca are potential mare! Mi-a spus ca a fost si pe dincolo si se vede acest lucru prin comportamentul ei deosebit de grijuliu si indemanatic! Se vede ca a lucrat cu o alta "gama" de oameni educati. E strict parerea mea personala altfel spus sunt concluziile pe care le-am tras eu viz-a-vii de comportamentul ei neasteptat de perfect!

Eu am ales 1 ora si pe langa ca m-a facut sa ma simt extraordinar, ai si ce povestii cu ea si o simti langa tine intruna.

In pat totul a decurs perfect si am fost placut surprins de comportamentul ei total axat pe mine si nimic altceva! +1

 

Ca note:

 

Locatia: 9.5 (hotel, camera micuta dar e ce trebuie adica nu merg sa dansez sau sa joc tenis sa fie nevoie de o camera mare)

 

Aspect: 10+super draguta (slimfit), tatuaje dragute
NP: 10 Se misca bine si are atitudine, schimba pozitii.... o simti fain!

ON: 10 Exact cum imi place mie! ;) Sunt subiectiv!

GFE: 10 Foarte ridicat, sarutat, pipait/mangaiat 

Cadou: 300/1ora pe care i-am inmanat de la inceput. (da merita fara nici un gand)

De revenit: DA

De recomandat: DA 

 

Ca nota de final:

 

As merge in fiecare zi sincer la ea! Pe langa ca arata foarte bine, te simti si bine cu ea fiind foarte placuta si nu m-am simtit nici un moment grabit!

 

Cu ocazia asta, Karina iti trimit un pupic :* si iti multumesc pentru timpul petrecut cu tine!!!

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...