Sari la conținut

KARINAA 0746515932


Vizitator karinaa

Postări Recomandate

Vizitator karinaa
Reputație: 0

Karina tu faci tarifu si cine dorește vine cine nu ...... își da cu părerea pe forum

Eu am mai zis ca pe mine ma ajuta inainte sa vin ca topicul sa fie sus :) implicid ei , cei care isi dau cu parerea ma ajuta neconstientizand asta :) eu n-am decat sa le multumesc lor aici , virtual, unde multi dintre ei si raman :) (si nici aici nu o luati personal, ca nu am dat nume (masura de precautie)) !
  • Like 14
Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Eu cand scriu, nu fac referire la batbatii care mi-au calcat pragul, nu ai de ce sa te simti “atacat” :))

Eu stiu ca pana acum am avut clienti de calitate in Timisoara , daca ma insel imi voi da seama pe parcurs si blocam contactul :)) ! acum, ccfdtig, tu stii daca mai vii sau nu :)) si tot tu stii daca iti bagi sau nu unghia in gat, esti in masura sa faci orice comentatiu , ca tot tu ma vizitai (la trecut am spus-o) ZILNIC :) eu te pup si te mai astept tot cu drag, zilnic sau nu !

:)))))) a fost doar o gluma, ca sa mai schimbam tonusul. Dar, na....:))))))))
Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

E sa nu exageram cu permisul 😀😀😀 dar mai tăiem de la motorina , carne si facem economii😘😘😘 ttrebuie sa trăiască si Karina cumva 😘😘😘

:))))))) nu pot sa ma abtin din ras, sunt fff distrat azi. :)))))

Deci: The name of the game is...:))))))))

Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Foarte corect si punctul asta :)

Dar haideti sa ne calmam, cu oricat as mai pune peste suma, tot as lasa una/doua fete in varf :)) nu mi-a placut niciodata sa fiu cea mai cea din niciun punct nefavorabil de vedere :)) sa nu ne pripim , poate ea (suma) o sa ramana aceeasi !

Hi, hi, după ce ne-a ținut pe jar o săptămână, karinaa ne va face poate surpriza să ne anunțe ca tariful s-a redus la xxx,99  :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Hi, hi, după ce ne-a ținut pe jar o săptămână, karinaa ne va face poate surpriza să ne anunțe ca tariful s-a redus la xxx,99 :laugh2

Gvb ! For you din partea mea, pun io peste cat iti permiti, dc vrei sa ajungi la Karina, ca stiu ca te-a dat peste cap treaba cu marirea de tarif. Si vrb serios...ca na io nu sunt supi pe tine ca suna prea fain Gvb. :)
Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Toată lumea este happy#primavara# Karina #superdomnisoara#sex#😀😀😀

Firehad, ti-a luat foc cumva capul ? :)))))))) acelasi mesaj din nou ? :))))))))))

Pastreaza brainu ca ai nevoie de el, nu-l folosi numai pa ala micu. :)))))))))))

Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Se întâmpla nu poți avea dreptate tot timpul😉

Da zii, la recenziile ce le-am lasat pe aici, am avut dreptate ? E pe gustul tau karina, nu ? Asta-i important...;)

Pa cozo il stii ? El zice sa merg pe mana lui...da pana amu am mers tat dupa mirosul meu. Tu ce zici, sa-l ascult sau sa merg dupa feelingu meu in continuare ? :)

Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Maa ? Unde-i cozo ? :) Avem liber cozo, nu ai auzit ? Topic up...:)))))

Ti-e teama sa nu o dai in bara cumva, chiar acum ? Hai vino ! Let's dance ! :)))))))))) Fara hard rock insa. Acolo te duci cu Gvb.:))))

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Da zii, la recenziile ce le-am lasat pe aici, am avut dreptate ? E pe gustul tau karina, nu ? Asta-i important...;)

Pa cozo il stii ? El zice sa merg pe mana lui...da pana amu am mers tat dupa mirosul meu. Tu ce zici, sa-l ascult sau sa merg dupa feelingu meu in continuare ? :)

Cand vreodata ti-am zis eu tie asa ceva?

Cred ca ai inteles pe dos!

Link spre comentariu

Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Cand vreodata ti-am zis eu tie asa ceva?

Cred ca ai inteles pe dos!

Pa topicul picat de intelepciune, cand ti-am zis de ciuperca...daca-i otravitoare ? Ai zis ca depinde de papile si sa merg pe mana ta. :)))))))))
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...