Sari la conținut

KARINAA 0746515932


Vizitator karinaa

Postări Recomandate

Vizitator karinaa
Reputație: 0

:))))))))))))))) ca de obicei...ma faci sa rad cu lacrimi, uneori. Te pup.:) in curand real, deocamdata virtual.:))))))

Sa am eu darul asta , sa fur lacrimile barbatilor :))) ?! :)) #killerqueen /)) :)) :))

  • Like 17
Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

😀 pai ca orice lucru de calitate , Frumusețea si plăcerea costa

...si totusi sunt altele de calitate, mai importante, care nu costa nimic. :) Doar se ofera ! :)
Link spre comentariu
Vizitator karinaa
Reputație: 0

E cert acum, dupa lungi cautari de bilete de avion si chirie , am decis, am rezerat si abia astept sa va vad de miercuri sa facem nebunii, in curand o sa mai postez cate o poza sa se vada daca e ceva de mine :)) va pup

si ne vedem curand :)

  • Like 22
Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

E cert acum, dupa lungi cautari de bilete de avion si chirie , am decis, am rezerat si abia astept sa va vad de miercuri sa facem nebunii, in curand o sa mai postez cate o poza sa se vada daca e ceva de mine :)) va pup

si ne vedem curand :)

Eu propun să postezi câte una (cel puțin) în fiecare zi!

😘

Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Eu propun să postezi câte una (cel puțin) în fiecare zi!

😘

:) eu propun sa pleci tu pa bitigla spre Tm cam pe marti si sigur ajungi pana miercuri... Faci economie la bani si numai bine esti si in forma de la pedalat, adica pregatit de un nou "pedalat" :)))))))) E buna ideea, ce zici ? :)
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

E cert acum, dupa lungi cautari de bilete de avion si chirie , am decis, am rezerat si abia astept sa va vad de miercuri sa facem nebunii, in curand o sa mai postez cate o poza sa se vada daca e ceva de mine :)) va pup

si ne vedem curand :)

Nu mai fii modestă și fără îndoială esti la fel sau mai frumoasă decât ultima oară.

Te pup

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator karinaa
Reputație: 0

Nu mai fii modestă și fără îndoială esti la fel sau mai frumoasă decât ultima oară.

Te pup

“ultima oara” , hmmmm :) interesant ! te pup si eu
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

“ultima oara” , hmmmm :) interesant ! te pup si eu

Sincer mă refeream la ultima oară ,când ai fost in Timișoara.

 

Nu am fost la tine și dacă programul ne permite cu siguranță as vrea sa te cunosc.

Te pup

Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Nu mai fii modestă și fără îndoială esti la fel sau mai frumoasă decât ultima oară.

Te pup

Mie nu mi s-a părut deloc modestă, ci dimpotrivă, foarte conștientă de propria valoare, am si evidențiat asta in câteva rânduri :)

La frumusețe deocamdată nu mă pot pronunța în cunostința de cauză, dar poate va veni și ziua aia, depinde în mare măsură de mine, nu?  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Mie nu mi s-a părut deloc modestă, ci dimpotrivă, foarte conștientă de propria valoare, am si evidențiat asta in câteva rânduri :)

La frumusețe deocamdată nu mă pot pronunța în cunostința de cauză, dar poate va veni și ziua aia, depinde în mare măsură de mine, nu?  :laugh2

Sincer poate m-am referit greșit și a ieșit altceva și sper sa te pronunți și la frumusețe într-o zi .

 

Un weekend fain va doresc !

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Mie nu mi s-a părut deloc modestă, ci dimpotrivă, foarte conștientă de propria valoare, am si evidențiat asta in câteva rânduri :)

La frumusețe deocamdată nu mă pot pronunța în cunostința de cauză, dar poate va veni și ziua aia, depinde în mare măsură de mine, nu?  :laugh2

E frumusica :)

Crede-ma.

"sa se vada daca e ceva de mine"

....si modesta ;)

Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

e ceva de ea?vreau sa vin cu iubita

Pot sa fiu eu celalalt, ca sa fim 2 cupluri ? Acum io treb sa intreb si pe Karina si pe tine si pe iubita ta sau cum se procedeaza ? :))))))))) It's just a joke ;) Nu ma bag la din astea.:)))))))))
Link spre comentariu

Vizitator karinaa
Reputație: 0

ralitatea e cam de 69% :)) fiind snap’uri majoritatea dintre poze , cu exceptia uneia :)

cu corpul am tot pus , stiu ca exista domni care apreciaza si trasaturile frumoase ale feței :)

post-247646-0-71810500-1523710460_thumb.jpeg

post-247646-0-45699900-1523710470_thumb.jpeg

post-247646-0-00280100-1523710484_thumb.jpeg

post-247646-0-65576700-1523710494_thumb.jpeg

  • Like 29
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...