Sari la conținut

KARINAA 0746515932


Vizitator karinaa

Postări Recomandate

Vizitator karinaa
Reputație: 0

marti voi ajunge, inca nu am inchiriat nimic , va voi tine la curent aici cu detaliile in ceea ce priveste locatia, zippitpls ...imi pare rau ca nu te voi vedea de data asta .

  • Like 76
Link spre comentariu
Vizitator karinaa
Reputație: 0

Cum pot da de tine? Vreau maine seara sa trec pe la tine.

maine voi posta noul numar de telefon, poti sa-l iei de aici si ma poti suna, apoi stabilim telefonic cand ne putem vedea , te pup si astept un apel maine !

Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

imi pare rau , nu am putut ajunge astazi in Tm din cauza conditiilor meteo, maine dupa orele 14 o sa fiu disponibila :)

.

Sigur ? Ok ma bag primul atunci cu rezervare de la 14,30. Te sun mâine pt confirmare ok ? :)

Link spre comentariu
Vizitator karinaa
Reputație: 0

‭(0756) 908 686‬ numarul de telefon ramane acelasi , dupa cum am zis ajung dupa orele 14:00 , nu o sa am timp acum de mesaje si sa ma scuzati pe tema asta , dar conduc , astept apeluri , cel putin astazi ! va pup si abia astept sa ne vedem ! see you soon

  • Like 42
Link spre comentariu
Vizitator karinaa
Reputație: 0

hello :) trebuie sa va anunt, asa cum mi-a fost sugerat mai sus ca voi pleca din timisoara maine (vineri) , mi-au facut placere cele 2 zile state aici si ca defiecare data ma voi reintoarce cu drag, urmatoarea vizita va fi saptamana viitoare (marti/miercuri) si voi sta ca de data asta 2/3 zile :) telefonul va fi inchis pe perioada lipsei mele in timisoara si voi anunta aici detaliile exacte urmatoarei vizite

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...