Sari la conținut

KARINAA 0746515932


Vizitator karinaa

Postări Recomandate

:) ma io devin gelos pana la urma... :))))) cred ca nu trebuia sa fac recenzii chiar atat de frumoase. :)

 

@ccfdtig, ce e frumos si placut trebuie impartit :)). Si eu am lasat recenzii foarte bune lui Laura (Badea Cartan), Oana si Ami (Complex), si le recomand cu drag.

 

Ideea e ca acele fete care chiar sunt frumoase, ofera GFE, si/sau Atitudine Pro client sa si aiba cei mai multi clienti, ca recunostinta pentru efortul lor.

 

Asadar, sharing is caring :D

Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

@ccfdtig, ce e frumos si placut trebuie impartit :)). Si eu am lasat recenzii foarte bune lui Laura (Badea Cartan), Oana si Ami (Complex), si le recomand cu drag.

 

Ideea e ca acele fete care chiar sunt frumoase, ofera GFE, si/sau Atitudine Pro client sa si aiba cei mai multi clienti, ca recunostinta pentru efortul lor.

 

Asadar, sharing is caring :D

:) pai da, ca doar nu am facut recenzii doar ca sa ma exprim...:)))) Iar cand am zis ca nu trebuia chiar asa frumoase,(recenziile) ma refeream la faptul ca nici chiar asa, sa ajungi sa faci credit...:)))))
Link spre comentariu
Vizitator karinaa
Reputație: 0

nu prea am stat eu cine stie cat prin Tm , dar daca am avut 20 de vizitatori , 21 au revenit ...si nu e lauda de sine, asta e promisiune ! sunt suficienta :) :) :)

  • Like 17
Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

...sunt suficienta :) :) :)

:) mie nu imi esti suficienta si tu stii la ce ma refer. Intr-adevar mi-ai fi suficienta daca ai ramane in TM...si ar fi suficient sa vin doar la tine.:)

Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

O sa astept, o sa sper, o sa !:)

-ti spun ce feeling am azi, retine data de azi.:) O sa ti dau un indiciu, he ! Cand soarele apare, el incalzeste iar cand dispare, raceste.:)
Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

si uite ca unde-s eu nu-i soare :))

:) nu, fiindca in indiciul dat de mine, Tu esti soarele...:) dar caldura lui nu o simt toti la fel...desi el incalzeste prin insasi natura sa. The sun is always in my mind !
Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

:) pai fiindca nu mi ai dat alta posibilitate, nu am avut ce face, am scris aici...he!. Eu cred ca si tu ai ceva din ce am eu, parca imi amintesc de o poza cu niste trandafiri...:)

Oricum, a cunoaste fara a avea experienta este filozofie...iar experienta fara cunostinte este ignoranta. Rezultatul interactiunii dintre acestea este intelepciunea. Iti spun acestea, care daca acum nu le intelegi o sa le intelegi mai tarziu :)

PS: in mp pot sa ti spun dar pot spune si tare.:) de cine m as feri in fata adevarului ? :)

Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

daca nu te feresti :) atunci eu nu am nicio problema , se sa polueze topicul :)))

:) topicul nu se polueaza...dar trebuie sa vezi mai adanc. Unii vad suprafata apei, altii vad si fundul iar putini il vad cand apa e tulbure.:) Cum poti vorbi de nostalgia toamnei daca nu cunosti viata primaverii ? Cum poti a te bucura de iarna daca nu cunosti caldura verii ? Cum poti zambi cand vezi o floare, cum poti a indragi un animal, cum poti iubi un om, daca nu simti, daca nu ai sentimente sincere ? :)
Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Plin de romantism p'acilea!

Foarte frumos :)

 

 

Trupeşte!

Si animalele, pasarile etc o fac. Cred ca noi oamenii avem mai mult...dar uneori ne comportam mai rau decat unele dintre ele. Strict sexul, a distrus ceva din frumos...just my opinion.:) A iubi un om, la general vorbind, ma repet, inseamna sa ai sentimente sincere, iar acestea sunt de multe feluri. Stii spunea cineva ca "a-l iubi pe cel nefericit pt nefericirea lui este o lege mult prea mare pt a se naste altundeva decat intr o inima nevinovata" - cu siguranta nu era vrb de trup.:)
Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

imi mai scapa cate un “i” pe ici , pe colo :))

I-ul este neesential, nu dam examene p'aci. Nu ti mai fa probleme de gramatica, fiindca nu esti deloc analfabeta. Imi place ce spui si cum o spui, iar daca eu prin felul meu probabil mai romantic uneori :) pot scoate un zambet de pe chipul tau, sunt bucuros :)
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...