Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Telefon: legolas2511
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: legolas2511
  • Oras:Bucuresti

Hello guys, I am lurking on this forum since a long time and I think it's time to give also my contribution.

 

I meet Annya recently. Contacted by SMS then call. Program : 2 hours my place full service. She came on time which is good and I confirm thet all pictures are real.

Like usual I gave the gift from the start.

 

After a glass and a cigaret, she took her shower.

 

I won't go into details and just give my point of view:

 

General aspect : 8.5 good looking, my type of girl, woth piercings and tattoo.

Oral: 9.5 one of the best I got, DP, slow, fast, licking balls...

Normal: 8 she is active and...like dirty talk, various position

Anal: 9 again one of the best I got, active...and talkative, various position

GFE/FK : I didn't even try, and in this occasion didn't care too much. Just a FK when she left, was enough.

Hygien: 10 clean

 

Globally for me it's a 9, this experience is on the same level than Corina Baby for me.

 

Gift : 600 Ron 2 hours outcall

 

I'll try to be more active in the future, but I only ask for outcalls.

 

Talk to you soon!

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Eu pe aceasta fata am vizitato acum 4-5 ani pe vreme cand stateam in Bucuresti.Prima data am cunoscuta in Militari langa Tip Top daca nu ma insel de la Moghiros,am sunat atunci in jurul ore 12:00,prinzand liber in apartament ma primit.Am ajuns in locatie mia deschis o fata plinuta bruneta numele nu il mai stiu.Mia prezentat oferta park 150 lei cu O/N pentru ora.In aceasta locatie am ramas cu bnruneta plinuta pe care as vrea sa o recenzez prima data.

Oralul destul de bine executat fara prezervastiv fara DP ajutat de manuta dar cu oarecare ruperi de ritm,atentie la Oute si finalizat repede in balonas din cauza oboselii.Dupa primul Nr o binemeritata tigara apoi runda 2 cu oralul la fel ca precedentul absoluit normal dupa cateva min soldatelul isi cerea perechea tras fesuletul si am inceput normalul cu ea deasupra destul de binisor miscanduse,dar fara gemete.Dupa aceea am trecut la pozitia sotia tapului si dai si pompeaza nene nimic remarcat.La schimbarea pozitiile nu a comentat nimic.Ma anuntat ca timpul se apropie de final,grabinduma in sensul asta.Acum notele:

Apect 7

Oral:7 cu maxima indulgenta(nimic memorabil)

Normal:7.5(un mic plus a fost faptul ca nu a comentat pozitiile si pe ici pe colo cate un geamat)

Locatie:8(ok)

Igiena:9

GFE:5(ai ce vb cu ea nu sta muta de accea iam dat nota de trecere,mai mult nu pot da,No FK).

La plecare am dat de fata de pe acest topic care ma condus la iesire si cu care bineinteles am si facut cunostinta.

Afland ca sau mutat dupa un tel dat anterior pe langa Magazinul Cocor,ramanandumi imaginea Anyei in minte urcat in masina si dus catre locatie cat mai repede posibil pentru ca ardeam de nerabdare sa o cunosc.Ajuns in zone respectiva sun la tel surpriza mia raspuns din a doua sau a 3 a incercare ni miastiu.Imi spune telefonic sa cobor pe strada /bd in jos pana in dreptul mag Forneti.Dupa ce mia ffacut inspectia vizuala mia dat restul detaliilor sa ajung in locatie.Am ajuns in locatie destul de repede.Usa mio deschide tot plinutata recenzata mai sus.Intreb inca o data de blonduta si ma anunta ca vine imediat.

Dupa scurt timp a aparut domnisoara imbracata in niste pantalonasi scurti si un maieut pe ea.Intram in camera stabilim o ora sau doua nu mai tin minte dar imi amintesc ca a mai lasat la pret.Iam dat banii inainte,ia dus in alta parte treaba ei unde ia dus k nu ma interesat.Fiind dushat de acasa in cele 2 intalniri cu cele 2 fete nu am vizitat baia.

Am socializat putin apoi am trecut la treaba.Oralul destul de binisor cu usoare urme de dinti (na gurita mica ce sai faci),FK la greu pana la finalizare pe tatisoare.Nr 2 a inceput cu un oral la fel cu primul,vazandui corpul atunci destul se atragataor am intinso pe spate si gustat pussy la greu(igiena impecabila);la inceput mia dat senzatia k nui place,dar mam inselat si a inceput cu niste gemete si contre de nu mam asteptat.Dupa ceva zabovire in zona fierbinte punem prezervatil si pe cai.Sa urcat pe mine ,nu avea nici o treaba eu mam uitam la ea si ea la mn,am intorso in poz mama iedului si am inceput babardeala,la inceput usurel ea dand ceva contre timide.Vazand tentativele de contre am marit ritmul si surpriza din nou : au inceput sa vina si usoare gemete din partea ei si am pedalat asa pana am finalizat.Restul de timp ramas socializare unul in bratele celulalt cu ceva FK.Notarea se face astfel:

Aspect:8-8.5

Igiena:8-8.5

Oral:7(fara deep,dar supt oute )

Normal:6.5-7

Atitudine:8

Gfe-8.5  nu e ea pre vorbareata dar nici muta,mie unu mi sa parut destul de placuta

 

  • Like 5
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Telefon: legolas2511
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: legolas2511
  • Oras:Bucuresti

Just some little warning concerning adds with Annya:

 

new post on anuntul.ro : http://www.anuntul.ro/cauta/?m=e&q=annya&r=11&c=48&p1=&p2=&m=e

 

But the phone number is new. It's not the one from the topic, not the other one I add from her.

Still I sent yesterday night a sms to the new number from the add. 5 min later, I got a call for another phone number that I rejected, but answered by sms. Finally got an sms from again another phone number...in an horrible english...girl claming she was Annya...after some easy checks...she was not Annya but insisted to come at my place and so on.

 

Annya really exist, I met her, but I am not sure that those adds are from her.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Numar de contact 0767439636. Incercasem de ceva timp sa o prind dar intr-un final am reusit. Poze reale . Inalta 170;173 as zice , atletica si foarte fit. Fund de milioane sani mici cu piercing intr-un sfarc. De altfel piercing peste tot si limba inclusive, XCa aspect personal un 7,5 datorita prezentarii. E mai creola ea asa . Nu e un puct minus insa nu are fata perfecta si anume avand ceva pete asa . La mine s-a prezentat dezastruos . Mi-a zis la telefon ca nu e macheata insa nu era nici epilata, urmand sa se faca a doua zi la salon si era nevoie ca parul sa fie crescut. Dar pt mine e un mare minus . Cand stii ca urmeaza si ai veverite peste tot nu programezi nimic ..

 

In fine eu o vroiam de mult si am trecut peste acest minus . Mirosea frumos , arata bine . Actiunea excelenta . Total French kiss GFE oral etc...

 

note : oral owc 9-10  bun cu deep cu lins de oua cu absolut tot . piercingul nu l-am simtit si pt el am vrut cu ea indifferent de veverita de la pasa si subbrat :)

 normal excellent 8-9 am schimbat pozitii geme vorbeste murder

anal nu am vrut nu sunt fan

deplasare 300 ron ora cu taxi cu tot .

 

de revent...data viitoare sare afara direct daca se prezinta neepilata fara platit deranj fara nimic . la 300 de ron gasesti papusi . dar e de repetat ca se implica si se faca f placuta , cel putin noi doi ne-am inteles excellent .

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

Buna Baieti

 

Saptamana trecuta fiind cu treburi la Bucuresti am vrut sa ma intalnesc cu o domnisoara la hotel. Am deschis frumos site nimfomane si am luat la rand toate fetele de la outall. Bineinteles nu a raspuns nici una. Am sapat mai adanc si am dat de anuntul domnisoarei cu noul nr. de contact 0767439636.

Am sunat, a raspuns prompt a prezentat oferta si cred ca in 45 de minute a fost la mine, adica a venit direct in camera de hotel. Fara complicatii de genul coboara in fata hotelului, etc.

 Fata inalta, 1.70-1.75, frumusica. Corp bine proportionat, dar sani micuti. Piercing in limba, un san, buric si pasarica. Fund bestial.

S-a dezbracat repede si s-a dus la dus. Dupa ce a iesit am inceput cu un oral, din pacate face numai protejat. Am trecut la un 69. Oral bun, se straduie, se pricepe bine la ce face.

Dupa acea am trecut la normal. Diferite pozitii, nu comenteaza la pozitii, dar nici nu vine cu initiativa. Finalizat in prezervativ in pozitia capra. fata s-a comportat Ok in toata perioada actiunii. Curata, fara mirosuri, epilata

Ca si concluzie recomand la oricine.

 

aspect: 9 din cauza sanilor mici

oral: 8 nu faceneprotejat

normal: 9

GFE: 9

igiena: 10

anal: face dar nu am cerut eu

locatie: la hotel

 

cotizatie 300 RON

  • Like 5
Link spre comentariu

Vizitator agramat
Reputație: 0

Am cunnoscut-o pe acesta dra vara asta. Am chemat-o acasa la mine deci locatie nota 7.  Trebuie sa renovez la anu. Pana atunci ma depuntez pentru lenea de anu asta.

Fata a venit singura nu am vazut nici macar urma de solzi pe afara. S-a descurcat sa ajunga relativ destul de repede.

O fire sociabila - am discutat dupa care a cerut la baie. Dupa ce a iesit - exacutat oral fara urma de deep (marimea firar mama ei) normalul a fost de VIS a incercat toate pozitiile si am transpirat amandoi de se udase cearsaful. Anal nu am incercat pentru ca nu s-a nascut aia sa nu planga la intrare. (citeam ca Sorina4u - se lauda cu analul dar inca nu m-a cunoscut pe mine - am ratat-o anu asta la mare ca chiar voiam sa ii propun un anal)

Acum sa revenim la ardeleanca. Ba are o pizda pupabila rau de tot si cu labii de te inabunesc. o recomand celor care au fetisuri legate de lins pizde.

 

fata arata cam de: 9

oral: 8 nu a reusit dt

normal: 10

GFE: 9

igiena: 10 (ca daca nici io nu am sapunuri si geluri de dus dalea scumpe atunci cine)

anal: face dar nu am cerut eu ca mi s-a parut stramta si nu voiam sa auda vecinii urlete

locatie: la mine acasa (locatie de vis - am muncit mult sa cumpar "jegu" meu de apartament)

 

Parerea mea este ca e de recomandat pebtru ca e o fata dezghetata care se muleaza imediat pe cererile tale. Nu comenteaza ba chiar te fute de itzi sar capacele si iti tremura picioarele.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...