Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Peste de etnie roma din Valcea

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
81 raspunsuri in acest thread

#81 valens

valens

CuTareScuL

• Membru Banat
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1314 Postari:
  • Inscris la:
    26 December 2014

Postat 22 December 2017 - 09:44 PM

Lucrez la Telekom, dupa nr afisat intradevar il cheama MADALIN (nu pot da numele complet aici), lucreaza in cadrul armatei si domiciliul il are in ostroveni  (reper : pasajul de langa supca), cum se face ca asha mi-am dat seama ca este si vecin cu mine de bloc (nu de scara). Nu este romm, este un psihopat, obsedat de femei, are un AUDI A6   VL 02 NIA (inca il mai are). Pentru detalii mai multe despre acest individ astept mesaje pe PM, v-a dau toate informatiile ca sa ajungeti la usa lui sau sa ii faceti reclamatie la politie.

esti dubios...inscris de o zi....si o zi nu prezinti incredere!!...poti fi tu chiar el Madalin!  ...poti fi undercover sa vezi cine te vb de rau sa le faci tu rau la randul tau.....

Prostituția este definită in general ca activitatea celor ce oferă prestații sexuale în schimbul plății unei sume de bani. Activitatea, oferită de persoane de orice orientare sexuală, poate avea caracter autonom, profesional, de obișnuință sau ocazional

cúrvă - Femeĭe depravată, maĭ ales care se oferă bărbaților pe banĭ (prostituată, cocotă).

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#82 valens

valens

CuTareScuL

• Membru Banat
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1314 Postari:
  • Inscris la:
    26 December 2014

Postat 22 December 2017 - 09:52 PM

Sa îti fie rusine pt ceea ce ai postat eu nu sunt bolnava de absolut nimic de aceea fac si totul protejat pt ca tin la sanatatea mea tu esti un jeg de om un nimic ! Ai venit cu tot felul de texte la mine si daca nu ti-a mers ai început cu amenintari la adresa mea si a familiei mele nu îti este putin rusine o sa o caut chiar pe sotia ta sa îi povestesc si ei ce fel de om are alaturi si cu ce se ocupa el atunci cand nu e acasa sa vdm daca îti pica bine la fel cum ai facut si tu cand m-ai amenintat ca o sa te duci la mama acasa si o sa o bagi în mormamt motivand ca e mai bine sa moara ! Omul asta mie mi-a dat teroare ma urmarit o saptamana sa vada de unde sunt , cu cine umblu , primeam amenintari ca o sa ma omoare pe mine si pe toata familia mea pe motivul ca nu merit sa traiesc! E un om nebun nu stiu cum sta sotia lui cu el !

riscurile meseriei >Stiai cand te-ai apucat de oferit servici sexuale pe banii ca poti  sa intanlnesti oameni dezaxati mintali, se pot indragosti de tine si orcat ai incerca nu o sa ii multumesti pe toti...si  vorbele astea "Omul asta mie mi-a dat teroare..." sunt vorbe de  :fish12 ...

Prostituția este definită in general ca activitatea celor ce oferă prestații sexuale în schimbul plății unei sume de bani. Activitatea, oferită de persoane de orice orientare sexuală, poate avea caracter autonom, profesional, de obișnuință sau ocazional

cúrvă - Femeĭe depravată, maĭ ales care se oferă bărbaților pe banĭ (prostituată, cocotă).

0 useri citesc topicul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi