Sari la conținut

0755907600


Postări Recomandate

voi reveni cu recenzia

maestre stii ca nu s genu care sa mananc cacat aiurea, si a acuz oamenii fara sens

dar ai mai scris asa ca revii cu recenzia tot la o pizda blonda foarte foarte buna in pozele postate de tine undeva pe la dristor si s-a dovedit a avea poze false si nici cu recenzia nu ai mai revenit, desi te-am intrebat de ea

sper sa fie pe bune de data asta

macar pozele sunt reale?

bafta!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0747224142
  • Oras:on line
  • Telefon: 0747224142
  • Oras:on line

voi reveni cu recenzia

Am sunat si m-am programat in 30 de minute ,cand am ajuns in zona TEAPA nu a mai raspuns la telefon.

iar minti bucatare

 

oricum recenzia puteai sa o faci si fara sa vizitezi fata doar esti expert in recenzii false

Link spre comentariu

voi reveni cu recenzia

 

Am sunat si m-am programat in 30 de minute ,cand am ajuns in zona TEAPA nu a mai raspuns la telefon.

 

Adica am fost si nu vreau sa fac recenzie?Iti este rusine sa intrii de pe contul principal ?

 

poate gresec eu, dar eu asa am inteles, ca ai fost deja si sa urma sa vii cu recenzia. poate te-am descurajat putin dupa postarile mele, si intre timp nu a mai raspuns la telefon, cine stie? :P

 

si ma refeream mai sus la topicul asta, ca sa nu avem vorba ca mananc cacat aiurea

https://nimfomane.com/forum/topic/98798-0761301459/page-2

 

la asta as astepta inca un raspuns care sa vina in sustinerea seriozitatii tale, in care sincer iti spun, vreau sa cred in continuare

cazul e cam indigo, cu mentiunea ca acolo nu ai mai raspuns niciodata la nimic :)

 

bafta si nu o lua ca pe o rautate, n-am nimic cu tine, chiar imi place ca scrii, ca mai descoperi cate una de futut, dar vreau sa fie clare anumite situatii din anumite topice deschise de tine, atat

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

poate gresec eu, dar eu asa am inteles, ca ai fost deja si sa urma sa vii cu recenzia. poate te-am descurajat putin dupa postarile mele, si intre timp nu a mai raspuns la telefon, cine stie? :P

 

https://nimfomane.com/forum/topic/98798-0761301459/page-2

 

la asta as astepta inca un raspuns care sa vina in sustinerea seriozitatii tale, in care sincer iti spun, vreau sa cred in continuare

cazul e cam indigo, cu mentiunea ca acolo nu ai mai raspuns niciodata la nimic :)

 

bafta si nu o lua ca pe o rautate, n-am nimic cu tine, chiar imi place ca scrii, ca mai descoperi cate una de futut, dar vreau sa fie clare anumite situatii din anumite topice deschise de tine, atat

As mai putea face 30 de recenzii dar nu le fac si ieri am fost la o noutate si pentru a doua oara in cativa ani nu am ramas,asta s-a intamplat dupaamiaza in conditia in care am fost dimineatala Moni77,azi am fost din nou la o tipa si nu voi scrie ca am fost la ea.Pot fi verificat de catre Shark sau 7uuupp in care am incredere sa le dau numerele de telefon unde am fost si sa sune ei sa intrebe fetele daca mint sau nu

  • Like 15
  • Minus 11
Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

As mai putea face 30 de recenzii dar nu le fac si ieri am fost la o noutate si pentru a doua oara in cativa ani nu am ramas,asta s-a intamplat dupaamiaza in conditia in care am fost dimineatala Moni77,azi am fost din nou la o tipa si nu voi scrie ca am fost la ea.Pot fi verificat de catre Shark sau 7uuupp in care am incredere sa le dau numerele de telefon unde am fost si sa sune ei sa intrebe fetele daca mint sau nu

Dacă vrei să-mi dai numărul,primesc cu plăcere,dar nu pentru a te verifica,ci pentru a o vizita!

Eu am încredere în tine ca și până acum! :hihat

  • Like 2
Link spre comentariu

As mai putea face 30 de recenzii dar nu le fac si ieri am fost la o noutate si pentru a doua oara in cativa ani nu am ramas,asta s-a intamplat dupaamiaza in conditia in care am fost dimineatala Moni77,azi am fost din nou la o tipa si nu voi scrie ca am fost la ea.Pot fi verificat de catre Shark sau 7uuupp in care am incredere sa le dau numerele de telefon unde am fost si sa sune ei sa intrebe fetele daca mint sau nu

fratioare eu nu te verific ca nu sunt ANAFul

eu intreb doar cum sta treaba ca sa stiu in ce masura iau in considerare ce se scrie sau nu, atat

nu te-am acuzat, nu te-am verificat, doar am intrebat, ceea ce cred ca e de bun simt

bafta la pizde ca vad ca nu stai degeaba

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

fratioare eu nu te verific ca nu sunt ANAFul

eu intreb doar cum sta treaba ca sa stiu in ce masura iau in considerare ce se scrie sau nu, atat

nu te-am acuzat, nu te-am verificat, doar am intrebat, ceea ce cred ca e de bun simt

bafta la pizde ca vad ca nu stai degeaba

am luat teapa ce sa spun mai mult

  • Like 13
  • Minus 8
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...