Sari la conținut

Lulu 0734085639


lulu666

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Le-am ridicat fetelor mingea la fileu, si ele nici macar nu-mi multumesc: http://nimfomane.com/forum/topic/97663-eva-bruneta-0752922442/page-5

Are fi mare păcat dacă la returul din noiembrie nu s-ar întoarce toate jucătoarele, în weekend nu joc în deplasare, deci am pierdut la masa verde cu 3-0,trebuie să îmi iau revanșa. Cu riscul să termin meciul în genunchi, as risca cu toate 3.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Are fi mare păcat dacă la returul din noiembrie nu s-ar întoarce toate jucătoarele, în weekend nu joc în deplasare, deci am pierdut la masa verde cu 3-0,trebuie să îmi iau revanșa. Cu riscul să termin meciul în genunchi, as risca cu toate 3.

 

Si eu, asisderea!

 

P.S.: rectific!

Cu toate 3 nu, adica Eva, Lulu, si ultima pe lista, Lia, dar "nu cea din coada" (ca inteleg ca asta va fi componenta echipei de la inceput de luna noiembrie), deci cu trei "dracoaice", nu, dar cu surorile ... !!!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

In fine, raspunsul mult asteptat a venit!

Three some cu doua surori!

Uraaa!

Partida ideala, cireasa de pe tort, momentul cand un barbat simte cu adevarat ca viata de ,, futac" nu are nici o comparatie. :)

Evaaaa, hai inapoi la Oradea cu Lulu. :)

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Sfat: incearca cu altceva, nu cu ... lăbuța!

Zici tu că trebuie luate mai tare, să le duc direct la evidența populației? vreau să fiu mai gentil, mai finuț, cu bun simț. Gata, nu mai fac off-topic :).

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Zici tu că trebuie luate mai tare, să le duc direct la evidența populației? vreau să fiu mai gentil, mai finuț, cu bun simț. Gata, nu mai fac off-topic :).

 

Nici vorba, cum sa-ti sugerez sa le iei mai tare.

Noi suntem domni de Ardeal, asa ca ... molcom, molcom.

 

P.S.: o ciocolata, un buchet de flori, un voucher nevinovat la un magazin de parfumicale, ... las' ca stii tu foarte bine, nu te invat io acuma aicea.

 

P.P.S.: nu mai fac nici io off-topic ... ?

 

P.P.P.S.: pana-n coada, gandind bine, acest off-topic e benefic pentru fete.

Nu-i asa fetelor, surorilor?

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Ce seamana cu Lavinia

 

Ceva, ceva incepe a se dezlega si a lasa spre intelegere "alte intelesuri"?

 

P.S.: nu omit nici (+1) "oferit" postarii anterioare de catre Eva, in "contul" cetateanului SP, christiano.

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Cetateanul nu mai este SP

FZR!

 

Sa-i fie de bine cetateanului asa cum ii acuma, ce altceva pot zice!

 

P.S.: ce inseamna FZR?

In contextul discutiei, mie-mi vine in minte urmatoarea expresie <Fosta-i Lele Cand Ai Fost>, da' nu prea "pusca" FLCAF cu FZR.

 

P.P.S.: chiar is curios cu acel FZR.

Link spre comentariu

Lulu nu mai are topic din cauza ca a fost descoperita de cineva de la noi din familie.

Lulu este sora mea. :*

Hahahaha:))) sora ta....de ce distorsionezi adevarul???..., de ce vreti sa ne luati drept pampalai ....? Cum ar trebui sa iti spunem Alexa tatu , Anemona sau Eva bruneta( de ce iti schimbi numele foarte des??,ai ceva de ascuns) ??

Lavinia tatu aka Lulu tu esti asa de proasta incat sa iti pui acceleasi poze pretinzand ca esti alta curva?

De ce anume va feriti??:)))

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sa-i fie de bine cetateanului asa cum ii acuma, ce altceva pot zice!

 

P.S.: ce inseamna FZR?

In contextul discutiei, mie-mi vine in minte urmatoarea expresie <Fosta-i Lele Cand Ai Fost>, da' nu prea "pusca" FLCAF cu FZR.

 

P.P.S.: chiar is curios cu acel FZR.

Forza RapidðŸ˜ðŸ˜
  • Like 13
  • Minus 22
Link spre comentariu

Hahahaha:))) sora ta....de ce distorsionezi adevarul???..., de ce vreti sa ne luati drept pampalai ....? Cum ar trebui sa iti spunem Alexa tatu , Anemona sau Eva bruneta( de ce iti schimbi numele foarte des??,ai ceva de ascuns) ??

Lavinia tatu aka Lulu tu esti asa de proasta incat sa iti pui acceleasi poze pretinzand ca esti alta curva?

De ce anume va feriti??:)))

PS: surori.... ce idioate
  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hahahaha:))) sora ta....de ce distorsionezi adevarul???..., de ce vreti sa ne luati drept pampalai ....? Cum ar trebui sa iti spunem Alexa tatu , Anemona sau Eva bruneta( de ce iti schimbi numele foarte des??,ai ceva de ascuns) ??

Lavinia tatu aka Lulu tu esti asa de proasta incat sa iti pui acceleasi poze pretinzand ca esti alta curva?

De ce anume va feriti??:)))

nu pretind ca sunt alta curva ,explicatia este mai sus ..multumesc ca m ai luminat chiar nu am vazut ca aveam aceleasi poze :))))(o sa iti dau un premiu lichid ) .
  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Forza Rapid

 

Ii OK, chiar f. OK.

Mie-mi plac toate, adica si U, si CFR, si Steaua, si Dinamo, si Craiova, si aia cum s-o numi ... ah, Astra, Viitorul, evident, toate, atata timp cat joaca ca si Milan, Barcelona, Real, MC, Juve, Dortmund, mai nou si "francezii" aia de or luat brazilianu' cu 222 mil euroi, etc.

 

P.S.: uuups, era sa uit Rapidu' (care dintre echipe, ca nu vreau sa gresesc?), serios, si Rapidu' imi place, in aceleasi conditii precum cele de mai sus.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Hahahaha:))) sora ta....de ce distorsionezi adevarul???..., de ce vreti sa ne luati drept pampalai ....? Cum ar trebui sa iti spunem Alexa tatu , Anemona sau Eva bruneta( de ce iti schimbi numele foarte des??,ai ceva de ascuns) ??

Lavinia tatu aka Lulu tu esti asa de proasta incat sa iti pui acceleasi poze pretinzand ca esti alta curva?

De ce anume va feriti??:)))

din ce ai scris mi.am dat seama cat de educat esti dar nu as vrea sa te jignesc prea tare...pentru mine esti decat un labagiu care s.a clonat din cauza ca ti ai luat ban de prea multe ori si te deranjeaza cand vezi ca am recenzii bune.

 

cu limba romana stai cam prost si vad ca iti place sa urmaresti.

asa va place voua sa hartuiti pe forum, fata in fata mai greu sa spune-ti ceva.

 

o duminica placuta!

 

ps. ne ferim de idioti ca tine care nu scriu nici macar o recenzie dar se baga ca musca in lapte ;)

  • Like 11
Link spre comentariu

Proasto, de pe urma labagiilor ai fi trait. Insa la unele curve chiar ca valoreaza mai mult sa-ti faci o laba.

Ce banare, creier cat o maslina? Nu vezi ca nu se baneaza aici nimic?

 

Exista un proverb, cand stai in casa de sticla nu arunca cu pietre:
 

cu limba romana stai cam prost si vad ca iti place sa urmaresti. (propozitie incompleta, agramata)
asa va place voua sa hartuiti pe forum, fata in fata mai greu sa spune-ti ceva.

 

Ar mai fi exemple, dar daca in 2 randuri reusesti sa faci doua greseli nu are rost sa mai caut si alte exemple.

 

ps. ne ferim de idioti ca tine care nu scriu nici macar o recenzie dar se baga ca musca in lapte

Inca o declaratie fara fond real. Poate tipul o fost deja la tine si te-o futut in cur, n-ai cum sa te feresti.
Sincer, mai bine nu ti-ai fi deschis gura. Lucreaza cu pizda, nu te plateste nimeni pt. creierul minuscul.

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Proasto, de pe urma labagiilor ai fi trait. Insa la unele curve chiar ca valoreaza mai mult sa-ti faci o laba.

Ce banare, creier cat o maslina? Nu vezi ca nu se baneaza aici nimic?

 

Exista un proverb, cand stai in casa de sticla nu arunca cu pietre:

 

 

Ar mai fi exemple, dar daca in 2 randuri reusesti sa faci doua greseli nu are rost sa mai caut si alte exemple.

 

 

 

Inca o declaratie fara fond real. Poate tipul o fost deja la tine si te-o futut in cur, n-ai cum sa te feresti.

Sincer, mai bine nu ti-ai fi deschis gura. Lucreaza cu pizda, nu te plateste nimeni pt. creierul minuscul.

iti multumesc ca m-ai facut proasta.

 

se pare ca esti un user foarte apreciat pe la cluj.

  • Like 7
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

iti multumesc ca m-ai facut proasta.

 

se pare ca esti un user foarte apreciat pe la cluj.

 

E, e, e foooarte apreciat!

Si asta nu e totul, s-ar putea sa intervina si fan-ul lui, lunaticul adlunarex, sau naiba stie cum i-o fi numele.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...