Sari la conținut

Larisa 0761052749


Postări Recomandate

  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Salutare.

După o lungă perioadă de timp,revin cu o scurtă recenzie despre o domnișoară pe care am cunoscut-o in Brașov.Numele si nr ei le găsiți în titlu.

Săptămâna trecută,plictisit si fara chef de altceva,am zis să mă uit pe publi 24 sa vad ce se mai intampla acolo. Mi-a atras atenția poza domnișoarei: brunetă,înalta si cu un corp bestial. Nu M-am putut abtine si am sunat-o. A raspuns din prima (era in jur de ora 22:00),mi-a dat adresa ,str. Zizinului si mi-a spus că în 45 de min.ma pot duce la ea. Am ajuns cu vreo 5 min. mai devreme. Fata,exact ca in poze: in jur de 1,75 inaltime,in jur de 20 de ani.Mai are două colege dar am hotarat sa raman cu ea. Apartament cu două camere,curat,cu prosoape curate la baie.

M-a invitat în dormitor,unde ne-am dezbrăcat si reciproc.

A început cu un masaj de relaxare,dupa care a trecut la sărutări pe corp,coborand usor spre micuț. L-a mângâiat putin,după care a început să îl sărute si sa il suga din ce in ce mai tare. Am rugat-o să facem 69 si nu a avut nimic împotrivă. După câteva minute de mangaieri si sărutări reciproce,mi-a zis sa o pătrund. Am început cu un misionar,după care am intors-o în caprita :) Nu ma puteam abtine sa nu-i admir fundul . Am pompa cateva minute,după care am finalizat in prezervativ.

M-am dus la baie sa ma spal,după care s-a dus si ea.

Cand s-a intors,m-a intrebat daca mai vreau sa raman si pentru actul secund. Eram nebun sa refuz? :))

Pe acesta din urmă nu il mai descriu,deja cred ca am scris prea mult.

Note : GF : 8 - nu accepta Fk,dar stie sa te faca sa te simti bine

Oral : 8,5 nu am incercat DIP si nu accepta CIM

Normal: 8,5 - se misca bine ,se trezește natural si geme plăcut. Chiar cred ca-i place.

Dacă revin...in ziua de salariu,la ea ma duc :))

200 ron oră,iar toate serviciile protejate.

O zi bună sa aveti.post-61491-0-71163700-1509366370_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...