Sari la conținut

putin ajutor va rog


Postări Recomandate

Va salut cu respect frati futaciosi. De ceva timp sunt in cautarea unei stapane si nimic. Sunt nou in acesta lume a dominarii ce stiu si as vrea sa incerc este ce am vazut in numai in filme. Caut o stapana in Bucuresti care sa accepte un sclav fara experienta pentru o dominare soft cunni anni footfetish...sunt mai multe. Va rog daca puteti sa ma ajutati cu niste recomandari v as fi foarte recunoscator. Va multumesc anticipat!!

Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

Cu experiență( nu o femeie care are un strap on si nu stie cum sa faca actul excitant ori te face sa nu mai vii la ea...se referea Squirt

 

O recomandare ar fi Mistress Krystyna, desi nu am fost, am vb doar cu ea si pare o femeie experimentată mai ales ca pleaca si pe dinafara. Să mi spui daca ai fost la ea, cum a decurs

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Va salut cu respect frati futaciosi. De ceva timp sunt in cautarea unei stapane si nimic. Sunt nou in acesta lume a dominarii ce stiu si as vrea sa incerc este ce am vazut in numai in filme. Caut o stapana in Bucuresti care sa accepte un sclav fara experienta pentru o dominare soft cunni anni footfetish...sunt mai multe. Va rog daca puteti sa ma ajutati cu niste recomandari v as fi foarte recunoscator. Va multumesc anticipat!!

 

      Sunt o stapana completa, dar nu oricine isi permite luxul de a ma frecventa.

post-250203-0-71708200-1511630784_thumb.jpg

post-250203-0-01379800-1511630897_thumb.jpg

post-250203-0-34264800-1511630993_thumb.jpg

  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Va salut cu respect frati futaciosi. De ceva timp sunt in cautarea unei stapane si nimic. Sunt nou in acesta lume a dominarii ce stiu si as vrea sa incerc este ce am vazut in numai in filme. Caut o stapana in Bucuresti care sa accepte un sclav fara experienta pentru o dominare soft cunni anni footfetish...sunt mai multe. Va rog daca puteti sa ma ajutati cu niste recomandari v as fi foarte recunoscator. Va multumesc anticipat!!

Http://fixinpixxx.blogspot.com

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...