Sari la conținut

ajutat-l pe stelica dima


Postări Recomandate

  • Telefon: 0 730 744 218
  • Oras:București
  • Telefon: 0 730 744 218
  • Oras:București

sintem dusmani dar impotriva lichelelor care vor sa il baneze sint de partea lui .

Voi stiti ... Eu nu sunt de partea nimanui .. daca nu facea circul ala si nu abera in halu ala la mine pe topic , mai mult ca sigur il ajutam dar asa nu ma bag .

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator beraru
Reputație: 0

Voi stiti ... Eu nu sunt de partea nimanui .. daca nu facea circul ala si nu abera in halu ala la mine pe topic , mai mult ca sigur il ajutam dar asa nu ma bag .

Pielea mea, vad ca are minisuri cacalau de la tine. Ce inseamna, mai exact, "nu sunt de partea nimanui" si "nu ma bag"?

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0 730 744 218
  • Oras:București
  • Telefon: 0 730 744 218
  • Oras:București

Pielea mea, vad ca are minisuri cacalau de la tine. Ce inseamna, mai exact, "nu sunt de partea nimanui" si "nu ma bag"?

Minusurile sunt de mult , de cand ma certam cu el .
Link spre comentariu
  • Oras:Dacia
  • Oras:Dacia

de data asta e serios, nu bascalie .

rujatii vor sa il extermine pe bunul meu prieten stelica dima

hai sa le dam la muie si sa-l ajutam pe colegul nostru cu plusuri , sa le aratam ca ne pasa.

se poate inchide topicul  Ba BOGATULE  toti care au citit alarma ta ti-au dat muie . Multi care citesc au fost in locatiile infecte recomandate de tine  Bine ca mergi tu in Jamaica   Ai invatat multe fete sa se futa pe bani  ?   Despre sampon le-ai spus ceva ?

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu

ba , e frumos sa te lupti cu omul parte in parte, barbateste , tu in schimb ai sarit cu haita pe saracul baiat , pentru ce? ca se injura cu mine?de cind mortii ma-tii esti tu moderator sa decizi cine trebuie executat sau nu? iar topicul se inchide cind vrea motanul nu cind vrei tu sau ti-a cumparat ma-ta forumul nimfomane si te=-a pus aici patron?

sa ataci cu 4 clone pe cineva care nu te-a deranjat personal cu nimic, spune totul despre mizeria de om care esti ,

iti repet o o sa te sufoci ca un sobolan, latul e tot mai scurt in jurul beregatii tale.

  • Like 6
  • Minus 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...