Sari la conținut

Claudya - 0739821271


Vizitator j0hnny_legend

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

ce reclama......pe fata!.( alti poate o gusta ca si pescarie).Cel mai bine era sa ii spui in PM

Off, valens, ar trebui sa iti dau explicatii dar avand in vedere ca e vorba de tine, o sa iti zic atat: am fost la ea de vreo 6-7 ori in ultimele saptamani, am platit de fiecare data fix aceeasi suma de bani, fata m-a futut de toti banii. As vrea sa fiu pestele ei ;) dar e prea desteapta pentru asa ceva ;) eu macar mai scriu cate ceva despre fetele la care merg, dar tu in afara de laba si comentarii aiurea mai faci ceva?

Ps: aproape tot ce am scris mai sus i-am spus fetei direct, eu imi permit sa vorbesc cu unele fete si live, nu numai prin pm ;)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Ba eu laba inca mai fac...care-i baiu ah

Tu sa taci :)) toti mai facem cate o laba mica dar mai si futem cate ceva ;) (eu si tu adica :))) )

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Off, valens, ar trebui sa iti dau explicatii dar avand in vedere ca e vorba de tine, o sa iti zic atat: am fost la ea de vreo 6-7 ori in ultimele saptamani, am platit de fiecare data fix aceeasi suma de bani, fata m-a futut de toti banii. As vrea sa fiu pestele ei ;) dar e prea desteapta pentru asa ceva ;) eu macar mai scriu cate ceva despre fetele la care merg, dar tu in afara de laba si comentarii aiurea mai faci ceva?

Ps: aproape tot ce am scris mai sus i-am spus fetei direct, eu imi permit sa vorbesc cu unele fete si live, nu numai prin pm ;)

 

si pe tine te-a marcat  valens?! ai vedeni omule!

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator clau dya
Reputație: 0

Fiecare om are credinta lui... iar eu o am pe a mea. Daca muncesc in zilele de sărbătoare este decizia mea. Tot anul muncesc..si doar cand e sărbătoare păcătuiesc? Nu suntem aici sa ne judecam credinta. Sunt credinciosa in ciuda la tot ce fac si voi plati pentru pacatele mele la momentul potrivit, ca fiecare dintre noi.

Link spre comentariu
  • Oras:dobrogea
  • Oras:dobrogea

Fiecare om are credinta lui... iar eu o am pe a mea. Daca muncesc in zilele de sărbătoare este decizia mea. Tot anul muncesc..si doar cand e sărbătoare păcătuiesc? Nu suntem aici sa ne judecam credinta. Sunt credinciosa in ciuda la tot ce fac si voi plati pentru pacatele mele la momentul potrivit, ca fiecare dintre noi.

Nu mai înțelegi de gluma?

Partea cu păcătuit se referea la noi, în sensul ca nu ne vom abține văzând ca lucrezi.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...