Sari la conținut

Claudya - 0739821271


Vizitator j0hnny_legend

Postări Recomandate

Ieri, dupa lungi cautari, (am vrut ceva bun din surse) am fost si eu la domnisoara.

Locatia ok, curata, desi ea isi cerea scuze ca in bucatarie unde am fumat era dezordine. (Erau un cutit si o furculita in chiuveta, deci va dati seama ce dezordine era)

Ajuns la ea, am stat intai putin de vorba la o tigara. discutia era naturala de parca ne cunosteam de ceva timp.

Mers in dormitor unde eu m-am facut comod pana a facut ea dus. A venit zambitoare in dormitor si avea o privire ce anunta ceva bun rau. Asa a si fost.

Prima finalizare am vrut doar oral. Bestial!!! Eram in culmile extazului (mai ales ca de mai bine de 3 saptamani, nici manual nu am spalat)

Facut dus, fumat inca 2 tigari, hidratat si hai inapoi in dormitor.

Inceput cu oral, pus balonasul si ne-am apucat de exercitii de slabit (adica eu). Problema a fost in momentul in care a vrut sa schimbam pozitia... Desi privelistea era de milioane, ala mic s-a razbunat pe mine ca l-am imbracat si s-a morcovit. E nudist si nu suporta husa. Eu stiind ca din acel moment nu prea mai sunt sanse, zic sa nu o chinui pe fata si sa il lasam asa (am vrut si eu sa-l pedepsesc si sa-l las cu "buza" umflata. Eee... Acum vine partea care pe mine m-a dat pe spate. Cu toate ca eu spuneam sa renuntam, ceea ce era bine si pentru ea ca nu se mai chinuia si scapa de treaba, domnisoara Claudia a insistat sa ducem treaba la bun sfarsit. Dat jos balonasul si in urma unei discutii in soapta pe care a avut-o cu soldatul Sveck, cativa pupici si apoi munca asidua cu gurita, l-a pacalit si l-a facut sa se joace cu ea pana cand mie mi s-au incovoiat degetele de la picioare si intr.o explozie de placere am terminat in gurita. Determinarea si pasiunea pe care a pus-o in activitate m-a surprins extrem de placut.

Acum si note, daca mai au rost:

Locatie: 10

Aspect: 10 (este exact genul meu)

Oral: 11 (se poate?)

Normal: 9,5 (asta pentru ca din pacate nu am reusit sa schimbam mai multe pozitii)

GFE: 10 cu felicitari

Despre ceas nu incape discutie. Un prieten care ma astepta acasa mi-a dat la un moment dat mesaj sa ma intrebe daca am patit ceva😂. Trecuse de mult o ora si nu am vazut vreo urma de graba. Ba chiar am mai stat la o vorba la final.

Concluzie: de revenit! Daca mai am timp pana plec din Constanta.

Nu stiu de ce nu este inca la TOP.

  • Like 12
Link spre comentariu
Vizitator clau dya
Reputație: 0

Preturile si servicile!!

 

100 Fin 

 

200 Ora

 

-sarut frantuzesc

 

-oral protejat/neprotejat

 

-finalizare orala

 

- finalizare corporala

 

- sex intre sani 

 

-sex normal protejat

Link spre comentariu
Vizitator cenzurat
Reputație: 0

@cenzurat, ce zici!? Ia mâna de pe pula!

ce dreq sa zic ca nu ma potrivesc cu orarul ei de cand a aparut iar pe piata. mi-a zis fata ca se pricepe la footjob si uite ca la ea nu am mai ajuns INCA.

chiar ma oftic :(

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator guru_
Reputație: 0

Ești nebun!?

Pana și eu am fost și am iubit-o, care nu sunt pe Portativul ei.

Dar cu picioarele alea și dacă zice ca știe și ce sa facă cu ele, tu nu ai cum sa o ratezi...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicaieri
  • Oras:Peste tot si nicaieri

ce dreq sa zic ca nu ma potrivesc cu orarul ei de cand a aparut iar pe piata. mi-a zis fata ca se pricepe la footjob si uite ca la ea nu am mai ajuns INCA.

chiar ma oftic :(

Du-te Dica, du-teeeee!!!! Stii ce zic?

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator cenzurat
Reputație: 0

Deci, cine nu a cunoscut-o inca pe claudya, a trait degeaba ;)

am fost la ea pe vremea cand statea langa fostul filicori pe tomis chiar ii postasem o recenzie de nota 10. nu am ajuns la ea de la revenirea ei :(

  • Like 1
Link spre comentariu

Am fost la Claudita acum vre-o 4 zile si am plecat placut impresionat de amabilitatea ei , este o tipa draguta cu servici foarte bune , nu este pe graba sau cu ochii pe ceas , respectandu-si clientii . Restul actiunii a fost foarte misto si nu mai are rost sa intru in detalii .

De revenit .

  • Like 8
Link spre comentariu

Salut!incep aceasta recenzie cu multumirile de rigoare catre talibanu si cod06..am avut si eu ocazia sa o vizitez pe claudya..sunat,stabilim ca ajung in 30.40 min..zona "Fane Babanu" pizaria nush cum..am ajuns,am dat ochii cu Clauditza care este o fata inalta,frumusica si buna rau de pl..eu fiind cam grabit am stabilit onorariul si ne.am apucat de treaba..siii acum vine partea jmechera..face clauditza "o oral" de iti tremura genunchii:deep,umed,gat,bale,priviri,lins de ooo,supt de ooo..ce sa mai,bun tare plus ca are si oglinjioara fermecata unde te poti vedea cat esti tu de futac:))))iam zis sa ne si futem putin ea peste dupa care am trecut la o caprtitza sa vad cur si tatuaj si ce.mi mai trece prin cap..asaaaa...am pompat cv si capritza si simtand ca vineeee furia din mine:))i.am zis sa trecem inapoi iar la oralu ala smecher unde am si finalizat eroic!Acum notele:locatie 9

Aspect 9(putin mai mari sanii si era de 9.5)

oral 10

Normal 9

Gfe 9

Zic 9 sa nu fie invidioasa Nadia..

De revenit..clar da si de recomandat la fel!Si multumesc domnilor cod06 si talibanu inca o data(futaci cu experienta si cu gusturi)

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicaieri
  • Oras:Peste tot si nicaieri

Salut!incep aceasta recenzie cu multumirile de rigoare catre talibanu si cod06..am avut si eu ocazia sa o vizitez pe claudya..sunat,stabilim ca ajung in 30.40 min..zona "Fane Babanu" pizaria nush cum..am ajuns,am dat ochii cu Clauditza care este o fata inalta,frumusica si buna rau de pl..eu fiind cam grabit am stabilit onorariul si ne.am apucat de treaba..siii acum vine partea jmechera..face clauditza "o oral" de iti tremura genunchii:deep,umed,gat,bale,priviri,lins de ooo,supt de ooo..ce sa mai,bun tare plus ca are si oglinjioara fermecata unde te poti vedea cat esti tu de futac:))))iam zis sa ne si futem putin ea peste dupa care am trecut la o caprtitza sa vad cur si tatuaj si ce.mi mai trece prin cap..asaaaa...am pompat cv si capritza si simtand ca vineeee furia din mine:))i.am zis sa trecem inapoi iar la oralu ala smecher unde am si finalizat eroic!Acum notele:locatie 9

Aspect 9(putin mai mari sanii si era de 9.5)

oral 10

Normal 9

Gfe 9

Zic 9 sa nu fie invidioasa Nadia..

De revenit..clar da si de recomandat la fel!Si multumesc domnilor cod06 si talibanu inca o data(futaci cu experienta si cu gusturi)

 

Good job, boss! ;) 

 

Si la mai mare! Stii ce zic? ;)

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...