Sari la conținut

Claudya - 0739821271


Vizitator j0hnny_legend

Postări Recomandate

Vizitator clau dya
Reputație: 0

Disponibila ... cu niste mici schimbari ..pupici  

 

Preturile si servicile!!

 

150 Fin 

 

250 Ora

 

-sarut frantuzesc

 

-oral protejat/neprotejat

 

-finalizare orala

 

- finalizare corporala

 

- sex intre sani 

 

-sex normal protejat

 

 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Da da daaaaaaaaa pt oralul ala si serviciile prestate de aceasta domnisoara, chiar merita la top ;)

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Felicitari pt pozitia de top. Cu ajustarea de pret , insa , s-ar putea sa-ti mai triezi din clienti ...

La aceiasi bani s-ar putea ca unii s-o prefere pe vecina ta Crissu ...

  • Like 3
Link spre comentariu

Am reusit sa trec pragul frumoasei Claudia. Programarea am stabilit-o prin sms, foarte prietenoasa si joviala dra.

Locatia : un apartament mai vechi, decent, care ii asigura toate conditiile pentru munca de zi cu zi. Nota : 9

Igiena 9+: papuci de casa, gel de dus, prosop mare, curat. Nu ii dau 10 pentru ca la apa de gura nu avea pahare de unica folosinta. Igiena personala impecabila.

Oral :9+ ...ii place sa ofere acest serviciu, de aceea a reusit sa ma satisfaca deplin la prima finalizare, cu CIM.

Normal 9 : schimbat doua pozitii favorite, geme frumos, dar privelistea cu fundul brazilian pus la bataie a fost piesa de rezistenta :) ..am finalizat fara probleme si a doua oara, pentru ca dra Claudia l-a incins pe soldatel cu o noua repriza de sex oral la care el a raspuns foarte incantat si prompt :)

 

Claudia este o persoana deosebita, foarte sociabila, empatica, foarte atenta la dorintele clientului, mereu zambitoare. :) ca si corp ii dau un 9+ subiectiv :), este inaltuta, peste 1.70 cm, are niste picioare foarte frumoase, un fund demential, frumoasa la chip, iar sanii se imbina perfect cu trupul din dotare :)

 

Pentru o ora, ne-am simtit bine impreuna, am achitat 250 de lei, vorba altor forumisti , "foarte bine investiti" :)

 

Voi reveni cu mare drag de fiecare data cand timpul si conditiile imi vor permite.

 

Te pup cu mult drag, ca dorul este din oficiu ! :)

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...