Sari la conținut

Karla ‭‭ 0731168038 - Fost 0747301237 Si 0738637040


karla xxx

Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Buna seara. Am fost si eu azi si am vizitat-o pe Karla. Am sunat, a răspuns o voce draguta, senzuala care sincer m-a atras de la început 🤔. Am primit indicațiile locatiei si in 20 de min am fost la ea la usa. Mi-a deschis usa o domnișoara foarte simpatica, îmbrăcată doar cu un halat. Karla e o domnișoara cu forme, nu e genul slim dar dupa gusturile mele e super ok, sâni mari, fund mare, putina burtica, nederanjanta, la fata chiar e frumușica. Am ales sa ramân pentru o finalizare, care e 100 RON, banii nu mi-au fost ceruți, i-am dat eu la final. A început cu un oral executat bine, incercari de deep, foarte umed, am trecut si la 69, ea fiind foarte curată, fără nici un miros suspect jos. Apoi a trecut ea deasupra si apoi am finalizat in capra.

 

Note:

Aspect: 10/10 daca îți plac femeile cu forme si nu scândurile

ON: 9/10, era 10 daca era puțin mai lung, dar de executat e ok

Normal: 10/10 se umezește natural, nu comentează la poziții, da contre, la LOT se arunca bine in ea nu o face doar in scârbă

GFE: Fără Fk, e foarte sociabilă, aduce ea discuții, nu te grăbește. Pentru mine e 10/10, nu am pretenția neaparat la Fk

De revenit? Da, doar ca am uitat sa o întreb pana cand e in Oradea 🙈

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:IT
  • Oras:IT

@bodibolo: Pentru informatiile pe care le ceri trebuia doar sa citesti tot topicul fetei ca nu are multe pagini, doar 3 cu asta. :)

Buna seara. Îmi cer scuze ca nu am scris detaliat .

Serviciile mele sunt :

- oral protejat sau neprotejat in funcție de igiena cu CIM

- normal PROTEJAT

- sărutări și mângâieri corporale

- nu fac FK

Prețurile sunt :

- 100 lei / 1 finalizare in 30 de min

- 200 lei / 1 h cu 2 finalizări

Nr de tel este : 0738637040

Sunt in Oradea pana duminica, locația este in Cartierul Prima.

post-241253-0-07267300-1511698373_thumb.pngpost-241253-0-27568500-1511698389_thumb.png

 

Cu placere! :hihat

 

@karla xxx: Scuze ca ma bag ca musca-n... lapte. :) Daca ai modificat ceva la preturi, corecteaza tu, te rog. La capitolul poze, parerea mea e ca ai putea sa imbunatatesti portofoliul, dar daca asa vrei tu sa-l lasi, nu e nici o problema.

 

 

O zi frumoasa tuturor!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...