Sari la conținut

Top


Vizitator

Fete noi la top   

113 membri au votat

  1. 1. PropuneÈ?i fete pentru top

    • Silvy
      28
    • Alexandra
      12
    • Tanya ( momentan sunt inactivÄ? in tm dar ma întorc )
      27
    • Anastasia
      14
    • Karina
      16
    • Jasmin
      37
    • Roxy
      8
    • Miruna
      1
    • Rebeca
      7
    • Bruneta slim
      6
    • Natalie
      4
    • Amalia
      7


Postări Recomandate

  • Oras:pe Dunare
  • Oras:pe Dunare

Tanya, nu am votat inca pt ca nu pot face comparatii deocamdata.

O sugestie daca nu e deja luata in calcul, ai posibilitatea setarii chestionarului sa fie cu votare la vedere respectiv restrictionarea votarii astfel incat sa o poata face doar ce-i care au un anumit numar de postari? Altfel ma tem sa nu voteze clonele noi facute ale anumitor persoane care au interese directe in a promova pe cineva :)

Alta varianta ar fi de a selecta numarul de voturi "valide" one by one prin verificarea celor ce voteaza... asta daca o sa iti permita timpul :)

Probabil un nou top va fi necesar sa se faca atunci cand vei veni in TM, altfel trebuie sa alegem locul doi pt promovare cu conditia sa activeze in TM :)

Link spre comentariu

Calatoarele astea gen Jasmin,Natalie,Miruna sau Tanya nu pot fi la top Timisoara nu pentru ca nu ofera servicii ok ci doar pentru ca nu sunt din Timisoara.Nu poti fi la top intr-un oras in care esti doar o luna max pe an.Din ceea ce vad acolo sunt doar vreo 3 care indeplinesc conditiile :Silvy,Anastasia si Rebeca


Link spre comentariu
Vizitator rasca
Reputație: 0

Calatorului ii Sade bine pe drumuri.

Merita si Daria inclusa in lista de propuneri!

Chiar si Amalia!

E o decizie grea de luat oricum.

Daria nu este activ de 3 luna ....

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Daria nu este activ de 3 luna ....

Stiu, dar sunt incluse 2 fete care nu sunt active momentan +1 sau 2 care sunt pe picior de plecare.

Eu zic ca merita si ea sa fie macar nominated, dupa umila mea parere e peste 90% din fetele din lista. Doar parerea mea!

  • Like 2
  • Minus 6
Link spre comentariu
Vizitator akephalos2016
Reputație: 0

Din ce văd eu doar Alexandra și Anastasia se încadrează la criterii. Stau demult timp în Timișoara, au recenzii foarte bune (nu pot fi pe placul tuturor oricum), au tot ce le trebuie să fie în top.

Și unele din celelalte fete sunt ok, însă problema mare e că nu stau în Timișoara și nu au stat decât foarte puțin, nu cred că topul trebuie să cuprindă pe cele care doar ne vizitează.

Link spre comentariu
Vizitator rasca
Reputație: 0

Nu poti vota fete care nu sunt in Timisoara iar cele care sunt trecute acolo din Timisoara inseamna ca nu isi merita locul la top

Doar asa, ai fost la Alexandra, Anastasia, sau Silvy ???

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...