Sari la conținut

cei care ati marcat cu sugardaters.ro


madman773

Postări Recomandate

Am citit pe blogul lor ca si fetele acum au posibilitatea sa nu mai incarce poze daca nu vor. Asta e cam nasol, sper totusi sa mai ramana ceva dornice de atentie, care sa-mi trezeasca interesul. Nu am niciun entuziasm sa vbesc cu vreo una care habar n-am cum arata.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Desi este o tema care nu intra in sfera mea de interes , am fost curios sa vad cum arata o dama care cere 1.000 Lei pe doua ore.

Fiind un site cu acces public( dupa inregistrare ) , am gasit una caprioara Candy.

S-ar putea sa fie aceeasi Candy008 de aici.

Mda , este speciala....fiind si neprofesionista.

Ceva de genul - femeie mult dorita fiind selectiva si rasata.

Unde - nu dau numele siteului concurent.

Succes....la vanatoare de caprioare ultra.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras://
  • Oras://

Si fetele astea tot prostituate sunt doar ca nu practica zi de zi pe bamda rulanta ci mai selectiv, mai rar, m,ai scump. Poate in sinea lor nu se cred prostituate dar totusi asa sunt...altfel s ar fute pe gratis sau pe cadouri simbolice, nu?

 

acuma si multe iubite intra in categoria asta

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator kido
Reputație: 0

Cati bani i-ai dat / ti-a cerut? Merge cu CIM / face fuck / inghite?

Nu mi-a cerut nimic..... am fost in oras... si dupa aia la ea,dar sincer a fost cea mai urata experienta.... face de toate zice ea

Link spre comentariu
Vizitator kido
Reputație: 0

dar nu are decat o poza. Si se vede ca e durdulie. Sau in ce sens spui ca pozele o avantajeaza? Si ce pret ti-a cerut?

tipa se fute pe gratis... nu pe bani.... doar trebuie s-o scoti in oras.... ideea este ca are o burta inestetica..... si curatenia si igiena sunt cam deplorabile (cand ajungi sa faci ceva cu ea realizezi asta)......si poze o avantajeaza, arata mai nasol decat in poza..... parerea mea este ca nu merita sa te vezi cu ea pentru ca iti pierzi timpul....

Link spre comentariu
Vizitator kido
Reputație: 0

am mai vorbit si m-am si intalnit cu Katyy55....... tipa cere 450 ron/2 ore..... pt bani astia este dispusa sa se intalneasca cu tine si chiar sa fie si intima (adica sa-ti ofere serviciile de oral si normal ) :)).......

acum sincer sa zic dupa cum arata tipa in realitate ( fiind o tipa 1,60 ,cam fara forme si slaba..... comuna la fata..... pozele o ajuta mult) eu nu i-as da bani astia....... este mult prea mult in ceea ce priveste raportul calitate/pret ( calitatea cel putin a fizicului)..... plus ca tipa desi are 21 de ani, mi-a specificat ca a lucrat in saloane de masaj si ca e cam rulata....

Deci baieti voi decideti daca acceptati asa ceva :))....... eu clar nu :))

Link spre comentariu

tipa se fute pe gratis... nu pe bani.... doar trebuie s-o scoti in oras.... ideea este ca are o burta inestetica..... si curatenia si igiena sunt cam deplorabile (cand ajungi sa faci ceva cu ea realizezi asta)......si poze o avantajeaza, arata mai nasol decat in poza..... parerea mea este ca nu merita sa te vezi cu ea pentru ca iti pierzi timpul....

 

Am inteles, aleg sa te cred pe cuvant.

Link spre comentariu

am mai vorbit si m-am si intalnit cu Katyy55....... tipa cere 450 ron/2 ore..... pt bani astia este dispusa sa se intalneasca cu tine si chiar sa fie si intima (adica sa-ti ofere serviciile de oral si normal ) :)).......

acum sincer sa zic dupa cum arata tipa in realitate ( fiind o tipa 1,60 ,cam fara forme si slaba..... comuna la fata..... pozele o ajuta mult) eu nu i-as da bani astia....... este mult prea mult in ceea ce priveste raportul calitate/pret ( calitatea cel putin a fizicului)..... plus ca tipa desi are 21 de ani, mi-a specificat ca a lucrat in saloane de masaj si ca e cam rulata....

Deci baieti voi decideti daca acceptati asa ceva :))....... eu clar nu :))

Da, din poze arata misto, m-as intalni cu ea. Ai dedus tu ca e cam rulata sau se vede ca are experienta?

Link spre comentariu
Vizitator kido
Reputație: 0

Da, din poze arata misto, m-as intalni cu ea. Ai dedus tu ca e cam rulata sau se vede ca are experienta?

boss.... mi-a zis ca a lucrat intr-un salon de masaj erotic...... si ca are destui la activ din cauza chestiei asteia...

Link spre comentariu
Vizitator kido
Reputație: 0

asa nebun nu sunt ( si sper nici sa nu ma ia niciodata ) ... nici daca as fi castigat la loto cred ca nu as fi dat . Ori a dat-o la oha poate, poate ... ori or di unii disperati, dispusi sa dea astfel de sume .

boss.... sunt multe femei care cer enorm de mult,ca poate poate pica un prost si isi scot malaiul....eu in momentul asta sunt in tratative cu Kamy din bucuresti de are 28 de ani...... dar are destul de mari pretentiile si cred ca o las balta...

Link spre comentariu

boss.... sunt multe femei care cer enorm de mult,ca poate poate pica un prost si isi scot malaiul....eu in momentul asta sunt in tratative cu Kamy din bucuresti de are 28 de ani...... dar are destul de mari pretentiile si cred ca o las balta...

 

tine-ne la curent. Sincer m-as duce la una pretentioasa dar care sa merite fiecare banut in parte

Link spre comentariu
  • Oras:Capitala
  • Oras:Capitala

tine-ne la curent. Sincer m-as duce la una pretentioasa dar care sa merite fiecare banut in parte

O varianta ar fi cu Candy, cere 1.000 lei / 3h, dar accepta si mai putin. Am bifat-o, nu o sa iti para rau. Alta varianta ar fi Amyy, cere 250e, accepta mai putin, n-am testat-o, dar e frumoasa și arata parca mai bine vs Candy. Ar mai si altele, dar nu arata la fel de bine

  • Like 1
Link spre comentariu

Salutare,

 

Din punctul meu de vedere, aceste site-uri vor duce la o crestere nejustificata a preturilor si pretentiilor domnisoarelor. Din cate am observat, majoritatea cer cam 500 lei/h, cand de fapt serviciile/aspectul sunt de 200, maxim 300. Aici nu ar avea cum sa ceara asemnea tarife. Daca sunt tupeiste, isi fac cateva poze din unghiuri care le avantajeaza, baga un text mai ok si gata....pica fraierul pe sugar. Mi-am facut cont pe acest site si am inceput cautarea (da, sunt si eu un fraier :)). Am primit imediat cateva raspunsuri, cu oferta si conditiile. Chiar voi incepe un mic experiment, voi stabili cateva intalniri si revin cu evaluarea, poate ma insel si cine stie ce surprize placute ma asteapta :).

 

Toate bune!

Au ajuns civilele sa se prostitueze la pret mai mare decat campioanele tunate ,superaranjate si care arata WOW de aici de pe site.

Bravo ursilor ))))

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...