Sari la conținut

cei care ati marcat cu sugardaters.ro


madman773

Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Salut!

Despre Oana777, parca,  Delia7 pe SA stiti ceva?

Oana777 mi-a cerut 1200 RON pe o intalnire de 2 ore. Normal protejat, oral cu finalizare, fara anal. I-am spus multumesc si am trecut mai departe.

 

Despre Greekstatue de pe SA stii ceva?

Link spre comentariu
  • Oras:Peste Tot
  • Oras:Peste Tot

Oana777 mi-a cerut 1200 RON pe o intalnire de 2 ore. Normal protejat, oral cu finalizare, fara anal. I-am spus multumesc si am trecut mai departe.

 

Despre Greekstatue de pe SA stii ceva?

 

Nu stiu nimic.

De fapt nu am vorbit cu prea multe.

M-am vazut cu Candy08 de pe SD sau Angelique8 pe SA, 15 mil. Nu a fost nici wow da nici bau.

 

Cu Sugargemma de pe SA doar m-am vazut si nu am mers mai departe. Nu mi-a placut, nu stiu cat cere.

 

RalucaSweet22 din Ploiesti asta vrea bani inainte. Pas direct

 

Zalmoxis  Am incercat sa vb, dar nu am reusit. Eu am intrebat-o daca e barbat si s-a suparat. Cum sa fii femeie cu numele asta?

 

Becca  am vb cu ea si nu mi-a placut cum vorbeste. Accent de Ferentari.

 

Altele vor poze, tot felul de pretentii. Daca le zici cat cer si ce ofera se supara. Am ajuns la concluzia ca nu merita.

Prea mare bataie de cap si pana la urma tot prostiutate sunt.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Nu stiu nimic.

De fapt nu am vorbit cu prea multe.

M-am vazut cu Candy08 de pe SD sau Angelique8 pe SA, 15 mil. Nu a fost nici wow da nici bau.

 

Cu Sugargemma de pe SA doar m-am vazut si nu am mers mai departe. Nu mi-a placut, nu stiu cat cere.

 

RalucaSweet22 din Ploiesti asta vrea bani inainte. Pas direct

 

Zalmoxis  Am incercat sa vb, dar nu am reusit. Eu am intrebat-o daca e barbat si s-a suparat. Cum sa fii femeie cu numele asta?

 

Becca  am vb cu ea si nu mi-a placut cum vorbeste. Accent de Ferentari.

 

Altele vor poze, tot felul de pretentii. Daca le zici cat cer si ce ofera se supara. Am ajuns la concluzia ca nu merita.

Prea mare bataie de cap si pana la urma tot prostiutate sunt.

 

Sugargemma de pe SA e Sugarrider de pe SD. Cat a cerut pe SA?

Link spre comentariu
  • Oras:Peste Tot
  • Oras:Peste Tot

Si mai bine decat sa le dau astora de la 15 mil in sus pt o intalnire de cateva ore si nici cine stie ce futaiuri nu ies.

Tocmai ce-mi veni o idee. Sunt din Buc. eu.

Pai bag de vreo 20 de mil benzina, ma duc frumos pana la Cluj, iau 3h cu Pantera, camera la hotel.

A doua zi parca mai e o fata laudat prin Cluj, plec frumos la Sibiu, ceva si pe acolo, o seara.

De acolo la Brasov, una doua si pe acolo si gata.

Ma si plimb si parca e mai bine sa mergi la fete testate.

Poate bag un tur si pe Moldova si unu pe Banat.

Sa vad cum stau cu timpul si daca reusesc sa strang si bani, ca nu prea pot sa tin deloc de ei....

Link spre comentariu
  • Telefon: 0755043680
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755043680
  • Oras:Bucuresti

Alis1996, Chloe26, Rebecca33, Inna Alessi, Mmma, Ava D si cu o tipa din Brasov care nu mai are cont pe SD

 

Salut, Ava D merita ceva ? Cat cere ? Cum e ?

Cea din Brasov ? Cumva Jasmine .... ?

Link spre comentariu
Vizitator detomaso
Reputație: 0

Salut, Ava D merita ceva ? Cat cere ? Cum e ?

Cea din Brasov ? Cumva Jasmine .... ?

Ava D arata foarte bine, e studenta in TM, vine insa destul de des in Bucuresti in weekenduri si ii place sa iasa in special in Boa.Se arunca la bani, depinde in ce toate o prinzi.In general vrea 500 euro, daca stii cum sa o iei si o scoti si pe undeva se poate reduce mult suma.Se descurca bine si in pat, are destula experienta.

Cea din Bv nu cred ca mai are cont, Alexa parca o chema pe site.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
Din cauza faptului că în ultimul timp au fost câteva cazuri în care unii membri au încercat să folosească platforma SugarDaters® pentru a vinde/cumpăra servicii sexuale, am decis să luăm măsuri mai stricte în ceea ce privește conținutul unui profil.

 

Așadar, vă rugăm să vă asigurați că ați citit reglementările recente care pot fi găsite în "Termeni și condiții pentru conținut încărcat pe profilul dvs." și să vă editați profilul în consecință. Profilele care nu respectă "Termenii și Condițiile", vor fi suspendate fără a fi avertizate anterior. De asemeni, în cazul în care observați orice fel de informatie nepotrivită în profilele altor membri sau care sugerează cumpararea/vânzarea de servicii sexuale, vă rugăm să folosiți butonul "Raportează profilul" care poate fi găsit pe profilul în cauză.

 

Împreună ne dorim să păstrăm SugarDaters® o platformă privată și adecvată pentru toată lumea .

 

Cu respect,

Echipa SugarDaters®

 

Asta-i ca si cum la macelarie s-ar afisa ca au aflat ca vine lumea sa cumpere carne.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Am incheiat si eu “experimentul dulce”. M-am intalnit cu doua domnisoare:

Amy amy - nu recomand, cam sarita, cere mult prea mult pentru ce ofera, nu va lasati pacaliti de poze, e o fata slaba, micuta. E pe fraierit, repede, banul si gata. Fara implicare, fara initiativa.

NadiaDenisse - recomand. E bunaciune, sani micuti (mie asa imi plac), picioare superbe, frumoasa si sexy. Cand am vazut o imbracata nu am fost prea incantat, ceva normal. S-a dus in baie si a aparut intr o lenjerie, mamaaaaa! Stie sa se faca placuta, vrea sa multumeasca (acum depinde si de client, daca stie sa se comporte ok). Eu am avut parte de fk, on cu cim, np. Gfe ridicat.

 

Ce parere aveti despre Candy008? Sunt in tratative, in poze arata super, dar sa stiu daca merita, daca are si o prestatie care sa ae ridice la cat cere.

 

Toate bune!

 

Cu Amy amy m-am vazut la o cafea in oras si nu m-a convins.

Cu NadiaDenise am schimbat cateva mesaje pe whatsapp dar nu am mai continuat tatonarile. Acum daca spui ca recomanzi ma gandesc sa reiau. Cat a fost distractia si cam cat ati stat?

Link spre comentariu
Vizitator giginel07
Reputație: 0

Cu Amy amy m-am vazut la o cafea in oras si nu m-a convins.

Cu NadiaDenise am schimbat cateva mesaje pe whatsapp dar nu am mai continuat tatonarile. Acum daca spui ca recomanzi ma gandesc sa reiau. Cat a fost distractia si cam cat ati stat?

Cu Nadia 1000 de lei/ ceva mai mult de 2h

Mie mi-a placut

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Chloe26 nu merita, nu mi-a placut cum arata, e "obosita" rau, m-am vazut cu ea la o cafea, dar nu am mers mai departe.Merge cred ca si pe 300 lei/intalnire.Cu IreneNVS sunt in negocieri momentan, se merita?

Cum e Chloe26? Pe ea o am in plan dar vad ca nu a mai intrat de ceva timp. Cat a fost lozul?[/size]

 

Eu am lovit pe urmatoarele: [/size]Anca-ancaKarina Pop ,Inna AlessiGildaIreneNVSDrishSugarriderLolita456Irris98attractioneva, M30

Salut,

Poti detalia la ultimele 4, mai ales Lolita456.

Multumesc

Link spre comentariu
Vizitator detomaso
Reputație: 0

Oana777 mi-a cerut 1200 RON pe o intalnire de 2 ore. Normal protejat, oral cu finalizare, fara anal. I-am spus multumesc si am trecut mai departe.

 

Despre Greekstatue de pe SA stii ceva?

Greekstatue e mica de inaltime si foarte grasa, merge doar daca-ti place genul asta de femeie.Total neinteresanta...., cel putin pt mine.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Salut,

Poti detalia la ultimele 4, mai ales Lolita456.

Multumesc

 

Lolita456 e buna la corp. Fata asa si asa. Studenta care mai face un ban cinstit. E cam cu toane uneori. Nu face anal, oral decent. Atentie ca e dispusa la normal neprotejat.

 

Irris e un pic spre durdulie. Sani misto. Tot studenta care face un ban cinstit. Are mai multa experienta. Oral misto, normal in standarde.

 

Attractioneva e veche in bransa, se arunca la bani. Lucreaza si la un salon de masaj erotic. Sani micuti, fund mare. Eu am luat-o cand activa pe alt site la bani de vreo 4 ori mai putini decat a cerut pe SD. Oral fara finalizare si normal protejat. Nu recomand.

 

M30 e grasuta, se arunca la bani dar poti a negociezi mult daca stii sa o iei. Nu e deosebit nimic la ea.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Lolita456 e buna la corp. Fata asa si asa. Studenta care mai face un ban cinstit. E cam cu toane uneori. Nu face anal, oral decent. Atentie ca e dispusa la normal neprotejat.

 

Irris e un pic spre durdulie. Sani misto. Tot studenta care face un ban cinstit. Are mai multa experienta. Oral misto, normal in standarde.

 

Attractioneva e veche in bransa, se arunca la bani. Lucreaza si la un salon de masaj erotic. Sani micuti, fund mare. Eu am luat-o cand activa pe alt site la bani de vreo 4 ori mai putini decat a cerut pe SD. Oral fara finalizare si normal protejat. Nu recomand.

 

M30 e grasuta, se arunca la bani dar poti a negociezi mult daca stii sa o iei. Nu e deosebit nimic la ea.

Ms de informatii.

La bani cat a fost Lolita456?

Link spre comentariu
Vizitator detomaso
Reputație: 0

Rebecca Y e din Craiova, studenta acolo, vine in weekenduri sa se distreze in Bucuresti prin cluburi si sa mai faca bani.Cere direct 200 euro pt o intalnire de 2-3 ore, face si anal in functie de dimensiune si chef.Am vorbit cu ea de cateva ori dar nu am reusit sa ne sincronizam pt o intalnire.

Link spre comentariu

Vizitator detomaso
Reputație: 0

Opheliia7777777, alta rapandula care se crede printesa, vrea 2000 lei/saptamana, una sau maxim 2 intalniri si nu mai mult de 2 ore.Direct flit.

Link spre comentariu
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...