Sari la conținut

Maya 0724997417


ginxy

Postări Recomandate

Cu riscul de a fi inteles gresit, spun ca am reintalnit-o din nou pe Maya cu doua zile in urma. S-a prezentat la motel in cca zece minute. O tinuta foarte sexi si provocatoare. Pantalonasi scurti si bustiera asortata. Un corp superb, o finuta...O fata dupa care intorci capul cand o vezi pe strada...In rest, cele stiute. Incantat ca de obicei. Plecat multumit.

Link spre comentariu

E tare de tot domnul maryo85. A aparut pe acest forum cu o luna in urma, a facut o singura recenzie pe 31 mai, si aceea evaziva, restul postarilor fiind bagari in seama. Dar face topuri cu fete pe care nu le-a vizitat niciodata...Dar promite adevaruri absolute. Nici eu nu sunt cu mult mai vechi, dar, nu pretind ca toata lumea sa aiba aceeasi opinie cu mine...

  • Like 1
Link spre comentariu

Azi am reusit sa ma intalnesc cu Maya. Surpriza placuta a fost atunci cand in camera a aparut Andra. Si am fost surprins placut ca se vorbea frumos de Maya. Fata e super ok. Nu degeaba le class in top pe cele 2 fete (Maya-Andra si Ioana). Iar pt eu-xxx daca sunt nou pe forum sa sti ca am cunoscut multe fete. Va pup fetelor, tineti-o tot asa.

Link spre comentariu
  • Oras:targoviste
  • Oras:targoviste

Azi am reusit sa ma intalnesc cu Maya. Surpriza placuta a fost atunci cand in camera a aparut Andra. Si am fost surprins placut ca se vorbea frumos de Maya. Fata e super ok. Nu degeaba le class in top pe cele 2 fete (Maya-Andra si Ioana). Iar pt eu-xxx daca sunt nou pe forum sa sti ca am cunoscut multe fete. Va pup fetelor, tineti-o tot asa.

maya si andra sunt aceeasi persoana?????

Link spre comentariu

Ma bucur ca a aparut o persoana foarte credibila(maryo85) care are aceeasi parere ca mine. O pune pe Maya pe locul1-2. Ma rog, eu am pus-o pe primul, dar e pe-acolo. Ce nu inteleg eu este urmatoarea situatie: El afirma ca in fruntea topului se afla Ioana(fata buna, sunt de acord asa cum am scris in postari) si Andra(=Maya) pe care le cunoaste foarte bine datorita multelor vizite facute. Promite ca o va vizita si pe Maya si va da verdictul definitiv. A facut-o. Este neverosimil faptul ca, desi a vizitat-o pe Andra nu a facut nici o postare(la fel ca si la Ioana), si nu a observat ca e Maya despre care am scris si ati scris atat de mult pe acest topic. Ce ziceti? Am dreptate?

Link spre comentariu

Salut Ion Goican. Sincer regret ca trebuie sa discutam pe topicul Mayei dar daca nu vrei sa mai postez nimic nu mai postez. Nu mi da nimeni nimik. Cred ca nu ai fost atent, am postat ca m am intalnit cu Maya si am fost surprins sa vad ca e Andra. De asemenea am zis ca top 1 si 2 sunt ambele fete Maya-Andra si Ioana-Clara. Din punctul meu de vedere. Nu oblig pe nimeni sa respecte punctul meu de vedere fiecare e liber sa mearga unde vrea.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...