Sari la conținut

Alysacarmen ‭0737214822‬


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:fara
  • Oras:fara

Daca tot e vremea reducerilor nu teai gandit la vreo promotie pt vechi si noi clienti ????

in primu rand gagica scuze de off topic. :hug1

in al 2 lea rand, o crescut euro ce plm de reducere vrei? :laugh2

ce.mi plac mie astia care negociaza si care staa frate da staaa 2 ceasuri la o programare v.as taia pula jos :laugh2

  • Like 3
  • Minus 7
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Cand esti student se merita sa negociezi pt k uneori mai prinzi si oferte promotionale....

Da, oferta promotionala la zacusca,eventual.  Cand esti student, futi cand vrei, cat vrei,cum vrei, te plimbi pe palier in camin, te impiedici si cazi cu pula intr-o pizda.

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator pen_zen
Reputație: 0



Intalnire esuata / nerespectarea programarii


Intr-una din zilele astea (alaltaieri pentru ieri dupa-masa) am facut o programare la Domnita Alisia.

Programarea a fost nerespectata. Am sunat-o de mai multe ori pentru clarificari (ca poate ca fate e obasita/ e in oras, etc.) , da pula' raspuns.


Interesant, ca desi am citit si recenziile despre Domnisoara (GFE = distanta), dar totusi am zis, hai sa incercam.

Dar GFE mai slab + nerespectarea programarii = Pas (pentru mine)


Domnilor, spor la Domnisoare si la fite.
 

Link spre comentariu
Vizitator pen_zen
Reputație: 0

Domnilor. mai am ceva de adaugat, shi cu asta termin::

 

Domnitele astea se cam abuzeaza de ospitalitatea noastra, adica in sensul ca ele confunda corectitudinea noastra cu un fel de: "Hai, ca astia din Oradea sunt fraieri" 

 

Exemplu: [Paranteza deschisa: Domnitele, care la Bucuresti, Ploiesti etc. fac "un numar" neprotejat cu 150 ron,  ele, cand vin la Oradea tariful se mareste la 150 ron protejat + 50 daca vrei neprotejat (fraiere)-- paranteza inchisa]

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Domnilor. mai am ceva de adaugat, shi cu asta termin::

 

Domnitele astea se cam abuzeaza de ospitalitatea noastra, adica in sensul ca ele confunda corectitudinea noastra cu un fel de: "Hai, ca astia din Oradea sunt fraieri"

 

Exemplu: [Paranteza deschisa: Domnitele, care la Bucuresti, Ploiesti etc. fac "un numar" neprotejat cu 150 ron, ele, cand vin la Oradea tariful se mareste la 150 ron protejat + 50 daca vrei neprotejat (fraiere)-- paranteza inchisa]

n-o coment ca e mai bn doar un lucru vreau sa zic prețul meu e la fel in orice orasi dacă nu știai ms
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...