Sari la conținut

Lorena !! 0743675902


lorena344

Postări Recomandate

  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Am vizitat-o. Facut programare cu o ora inainte, am sunat inainte sa ajung la ea cu 10 min, m-a primit fara probleme. Mai are o colega care nu mi s-a parut asa atragatoare, in schimb Loredana buna rau, undeva la 1.60 aprox, sani belea, maricei, lata-n fund, piele fina, curata. Tipa ascultatoare dar daca ii ceri ceva in plus e contracost, eu am vrut finalizare pe sani si nu a acceptat fara bani... Asta e, a pierdut un client. Actiunea a decurs normal cu un oral bunicel si la normal am dat eu la ea pt ca ii buna rau, pe placul meu ðŸ˜

Locatie 9 ( pat mare, baie ok, prosop curat) cartier Alfa

Aspect 9 (se vede in poze)

Servicii : ON 7-8 NP 8, 150 nr si 300 ora iar daca vrei cv in plus e contracost ðŸ™

Merita vizitata tipa pt un futai rapid. Pe mine doar aspectul m-a atras in rest slabut, nu mai revin. Spor la futut!

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator farasentiment
Reputație: 0

Revizitat Lorena, locatie Alfa, apartament dragutz 8, contactare telefonica, sunt un client mai vechi al ei, dar fata asta parca se face tot mai"buna" si are un nou look gen Pink-aspect 9. Actiunea super ok cu ON si NP, m-am simtit ca si cu "girl next door" deci preatatia pentru mine a fost de 10(aici poate sunt subiectiv dar asa a fost cu mine). 150/nr. De revenit!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Arata foarte bine la.corp .. La.preturi nu e constanta si e pacat.. Ba cere 1 mil ba 150 finalizarea..

 

Prietena ei ana.e faina si ea dar si ea tor asa cu preturile.. Cand vin in TImisoara urca preturile pacat ,,,😉😉

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...