Sari la conținut

0741632239 matei basarab


Postări Recomandate

  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Desi din punctul meu de vedere s-a cam spus tot ce era de spus despre aceasta doamna , consider ca este binevenit sa reiterez oarecum cele afirmate de colegii nostri . Locatia si nr. de telefon cele afisate in acest topic . Avantajul locatiei este amplasamentul intr-o zona usor accesibila si destul de linistita . Dezavantajul consta in anostitatea interiorului , lipsa papucilor , a unui prosop de incredere , a unui gel de dus etc . 

  In privinta prestatiei , doamna incearca sa te faca sa te simti bine , comunica , socializeaza , si este deschisa la initiativele clientului . Cel putin in cazul meu asa s-a intamplat , alegand sa optez pe parcurs care va fi durata sederii mele acolo . Am inceput cu oral neprotejat , destul de banal , dar nu dezinteresat . Desi veneam dupa o perioada agitata , n-am reusit sa gasesc scanteia care te duce intr-o aventura cu adevarat placuta . Asa incat am lasat-o sa ma finalizeze oral , fara rupere de nori , am fumat o tigara , m-am imbracat , am decontat 50 Ron si am plecat , fara sa stiu daca mai am intentia sa trec pe acolo sau nu . 

Ca si note : Locatia 5 , Oral 6 , Comunicare 7 . Restul nu am incercat . De recomandat , poate fi o optiune daca nu ai asteptari prea mari . 

  • Like 5
Link spre comentariu
Reputație: 16361
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Si nimeni nu a sesizat, ca pozele sunt facute si postate fara acordul doamnei depsre, care vorbiti. Ba  mai mult pe initiator il rasplatiti si cu puncte+

Cradlemin, tu nu tii, ca ceea ce faci e ilegal? Sa faci poze fara stirea persoanei , apoi sa le mai  si publici?

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

 Salutare tuturor!

 Am sunat sambata ,am intrebat ce presteaza,catzi ani are si am zis ca hai sa vedem cum e cu o doamna de 26 ani cum a zis ea ca are(eu cred ca un are un pic mai mult).Am ajuns la locatia indicata ,pe Caragiale ,in spate la RFN ,apartament destul de curat, am optat pentru o finalizare orala fara prez.Dameza incearca ea sa faca lucrurile frumoase cu un pic de atentie si la oua .Finalizat in gurita,spalat,platit 50 lei si plecat.Sper ca am facut o recenzie aproape ca si la carte,deoarece e prima pe care o dau aici.

Multa bafta!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere

Am vizitat aceasta dameza zilele trecute.Numarul din titlu.Am facut un doar un oral neprotejat,destul de bunicel,fara prea multa atentie outelor.Ca note nu prea pot sa ma pronunt,dar incerc:

Locatie: 7 (nu prea curat,prosop care cred ca a fost folosit si doar uscat

Dameza: 7 pe mine nu m-a atras,o fata comuna,corp cam neatractiv,chiar un pic plinuta as zice

Oral neprotejat: 7 fara multa atentie outelor,insa destul de bunicel,si-a dat interesul

Normal: Nu am incercat.

Pret: 50 lei finalizarea

Sper sa fie buna recenzia.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: nelupop2
  • Oras:Baia Mare
  • Telefon: nelupop2
  • Oras:Baia Mare

Stimați confrați iubăreți. Mă simt dator oarecum să completez și eu puțin topicul ăsta, întrucât doamna din descrierile colegilor iubăreți este o făptură foarte docilă și ascultătoare. De curând am vizitat și eu acest cuib de placer. Am ajuns aici apelând telefonul postat și am fost dirijat spre adresa menționată sumar. Ajuns la destinație am fost primit cu bucurieîn locația care arată la fel ca în poze, probabil eram primul pe lista din ziua respectivă - era ora 11,30. După discuții preliminare am hotărât să rămân cu doamna ( cea din poze) un număr oral cu finalizare orală că nu-mi place să fac risipă de bărbăție. Pentru mine o ejaculare orală este un moment de răsfăț după care tânjesc mereu. Dar să revenim și să punctăm că doamna este amabilă, oferă un suc, o cafea. După un duș cald cu un gel bun găsit în baie am primit un prosop mare și curat. Prima impresie bună pentru mine. Am trecut la acțiune și am primit un oral lung, încet în care am simțit dinții. Am cerut să explorez Muntele Venus cu limbuța și am primit o notă bună din partea ei..,, dar tu chiar le ai cu așa ceva” Deh, practica îndelungată are ceva de spus. Am cerut doamnei să se așeze pe spate, am urcat deasupra și am înfipt adânc sulița în gurița dulce și umedă. După 5 minute am explodat de placere, doamna continuând să sugă încă un timp în care am început să tremor de placer. Cred că a  și înghițit puțin însă nu I-am cerut asta. După un moment de respire am fost invitat să părăsec locația deoarece suna la interfon copilul ei care era dus la joacă. Am achitat serviciile - 50 Roni și am plecat.

Concluziile sunt simple și binevenite cred.

ON - 8 am simțit dinți

CIM - 10, eu sunt adept al acestui sport

Normal nu am încercat

Anal nu stiu dacă face

Atitudine - 9 ,fface tot ce îi ceri

Locația - 8 patul era cam șubred, eram gata să cad din el

Per total o medie de 9

În cazul în care doriți ceva tânăr, sexi, cu forme rubensiene nu vă recomand. Doamna nu este nici prea, nici foarte, dar completează prin atitudine, iar pentru mine a fost important să explodez în gurița ei.

Succese dese
  

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Aloha dragilor

 

Miercuri 03.07.13 am avut (iar) o delegatie la Baia Mare. Cum era deja ora 17 trecut cand am terminat eu treaba domnisoara Lavinia  avea telefonul inchis . !!!!! PACAT !!!!

 

Pun mana pe laptop ii pun stikul de vodafone si tup sa incerc ceva nou in minunatul oras Baia Mare . Sunat, raspuns, comunicat preturile, serviciile si locatia . Ajung la locatie, pe care o gasesc relativ usor, str. I. L Caragiale apartamentul de la etajul 4.

Ajuns la locul fetei discutam din  nou oferta si preturile ocazie cu care ma decid asupra unui ON 50 ron si aflu ca pentru normal trebuie sa vin eu cu prezervativele mele .

Sunt intrebat daca doresc sa fac un dus, insa nu inainte de a fi servit  servit cu un pahar de cola rece, primesc un  prosop curat scos din dulap in fata mea.

Acum sa inceapa  notele .

  • locatie 4 destul de multa mizerie ( paraf mult pe covor , mobilier si mai peste tot ), desi am primit prososp curat si gel de dus nu are slapi la baie, un miros persistent de mancare in apartament
  • igiena 6/7 desi a mers si ea la baie imediat dupa mine sa spele pusylica, probabil dupa  era curata ( nu am fost tentat sa o gust ) am reusit oarecum (asa trecand doar pe langa mine) sa simt mirosul persistent de fum de tigara din par si  respiratie ( sunt fumator si totusi m-au cam deranjat ) , dantura cam lasa de dorit , pusylica  care era cam blanoasa.
  • infatisare 6
  • GFE 8 se straduieste insa dpmdv nu ii prea iasa, nu cred ca alege subiectele potrivite
  • OP 6/7 nimic spectaculos , atat doar ca a fost un oral neprotejat cu CIM , mana tot timpul a fost pe palos, ceva sarutari timide pe la ooo insa nimik de remarcat
  • halatul 50 ron ON

De recomandat eu unul personal nu o recomand, si nici nu cred ca voi mai apela la serviciile dansei,cum spunea mai sus colegul nelupop2 pentru un ON cu CIM si ceva urme de dinti merita 50 ron cheltuiti macar 1 data .

Bafta multa si spor la futut.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Am avut si eu cateva experiente placute cu acesta doamna , mie imi plac la nebunie aste mature asa ca o tot caut si nu pot da de ea . stie cineva daca mai actuveaza sau daca si-a schimbat numarul ?

Link spre comentariu
  • Oras:unde vreau eu
  • Oras:unde vreau eu

Am avut si eu cateva experiente placute cu acesta doamna , mie imi plac la nebunie aste mature asa ca o tot caut si nu pot da de ea . stie cineva daca mai actuveaza sau daca si-a schimbat numarul ?

eu cred ca acuma are numarul 0756887620 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0701337794
  • Oras:Baia Mare
  • Telefon: 0701337794
  • Oras:Baia Mare

Colegu hackf,are dreptate dexter28,acesta e noul ei numar si crede-ma sunt baimarean,o cunosc am fost odata la ea(in afara de un oral umed nu exceleaza la nimic)si sunand la acest numar si indreptandu-ma spre locatie am vazut-o...deci e nr.ei.Asta se intampla de vreo 2-3 luni deci sper sa fie asa...

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Asa cevaaaaaaa pfaiiii

Am trecut azi pe la bm si zik sa sun ceva dameza.lavinia nu raspuns ancuta nici asa , zik eu hai sa caut ceva mai matur asa( cea mai proasta decizie pe care am putut-o lua) .o sun pe ...(nu o pot numi femeie ) ajung la locatie mamaaaaaa.naspa total zik hai k ii dau 50 de lei sa vad cum suge. Baga ea ce baga la supt, dupa o vreme zik hai sa o si lovesc

Pune prezu si dau eu ce dau maxim 1 min dupa care o intorc pe la spate si aici gata sa morrrrrrrrr...nu miros putoareeee .eu cnd ma "cac" miroase mai frumos:)))) am fo gata mam imbracat si am plecat .ce mio fo dat sa trec

Am mai futut eu maturr dar asta nu ii femeie ii ceva intre

 

 

 

Nu dau note k ar fi cu minus .

 

Nu mergeti la ea nu fiti nebuni nici aia 50 lei nu ii merita.ar trebui sa plateasca ea sa o futem

Nici de nu ma futeam o luna tot nu ma terminam

 

Nai cum

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Vestul Salbatic
  • Oras:Vestul Salbatic

Mi se pare ca s-a mai plans careva de mirosul emanat de aceasta "doamna", culmea in aceeasi pozitie s-a s simtit :) Si eu ma gandeam sa apelez la ea, dar am mai avut experiente de acest gen pe cosbuc langa euromedica si la fel nu m-am putut termina din cauza mirosului. Prin urmare sa inteleg ca ori trebuie sa fii beat mort sa o poti fute pe asta ori sa fii nebun :)

Asa cevaaaaaaa pfaiiii
Am trecut azi pe la bm si zik sa sun ceva dameza.lavinia nu raspuns ancuta nici asa , zik eu hai sa caut ceva mai matur asa( cea mai proasta decizie pe care am putut-o lua) .o sun pe ...(nu o pot numi femeie ) ajung la locatie mamaaaaaa.naspa total zik hai k ii dau 50 de lei sa vad cum suge. Baga ea ce baga la supt, dupa o vreme zik hai sa o si lovesc
Pune prezu si dau eu ce dau maxim 1 min dupa care o intorc pe la spate si aici gata sa morrrrrrrrr...nu miros putoareeee .eu cnd ma "cac" miroase mai frumos:)))) am fo gata mam imbracat si am plecat .ce mio fo dat sa trec
Am mai futut eu maturr dar asta nu ii femeie ii ceva intre



Nu dau note k ar fi cu minus .

Nu mergeti la ea nu fiti nebuni nici aia 50 lei nu ii merita.ar trebui sa plateasca ea sa o futem
Nici de nu ma futeam o luna tot nu ma terminam

Nai cum

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...