Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Da, am !
  • Oras:Da, am !

Teapa la programare !!

Am trimis sms in care am cerut o programare la 16:30. Mi-a spus ca mai bine sun ! Am sunat si m-am programat la 16:30 cu mentiunea ca mi-a cerut sa confirm la 15:30. La 15:30 fix am sunat, nu a raspuns asa ca am confirmat prin sms ! Dupa care nu a mai raspuns deloc !

O avea recenzii ok-ish, dar cu atitudinea asta din punctul meu de vedere este de evitat !

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Rond Alba Iulia
  • Oras:Rond Alba Iulia

Teapa la programare !!

Am trimis sms in care am cerut o programare la 16:30. Mi-a spus ca mai bine sun ! Am sunat si m-am programat la 16:30 cu mentiunea ca mi-a cerut sa confirm la 15:30. La 15:30 fix am sunat, nu a raspuns asa ca am confirmat prin sms ! Dupa care nu a mai raspuns deloc !

O avea recenzii ok-ish, dar cu atitudinea asta din punctul meu de vedere este de evitat !

imi cer mii de scuze...eram obosita dupa atatea ore de mers si am adormit,am pus ceasul sa sune dar nu l-am auzit! Imi cer scuze inca odata!
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Teapa la programare !!

Am trimis sms in care am cerut o programare la 16:30. Mi-a spus ca mai bine sun ! Am sunat si m-am programat la 16:30 cu mentiunea ca mi-a cerut sa confirm la 15:30. La 15:30 fix am sunat, nu a raspuns asa ca am confirmat prin sms ! Dupa care nu a mai raspuns deloc !

O avea recenzii ok-ish, dar cu atitudinea asta din punctul meu de vedere este de evitat !

Eu zic să-i mai dai o șansă...

Cred că o să merite!

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Da, am !
  • Oras:Da, am !

Daca vei cauta natalie23 pe site vei gasi ca e in Arad cu alt numar de telefon. Eu zic ca e teapa sau are sora geamana in Deva...

 Nu se pune problema asa, are suficiente recenzii bune in multe orase, eu nu pot zice ca e tepara, doar am relatat ce s-a intamplat in cazul meu, fata s-a scuzat si apreciez asta, in rest ma abtin de la pareri fara sa o fi intalnit !

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...