Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

salutare futaciosilor. pe claudia (manuela) o cunosc de vreo 10 ani de cand presta pe soveja in zona city parck (care pe atunci se numea bulevard parca, ce mai trec anii...). doamna iti ofera un cofort placut, te destinzi in prezenta ei, isi face treaba bine, fara semne de exclamatie dar metodic si cu sfarsit asteptat :laugh2! din pacate nici la city nici aici pe sucevei nu a avut parte de un teren de joaca la nivelul prestatiilor sale. trecand peste locatie doamna isi merita tariful (100 ron ora)si e de apreciat felul in care s-a mentinut in toti anii astia de cand o stiu eu.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:bangkok
  • Oras:bangkok

salut fratilor..sun de 2 zile si suna ocupat ..ce se intampla?mai activeaza dameza ori ba ?? ..salutari

andreizz, salut prietene , ce mai face varul tau, o mai ardeti impreuna sau te-ai maturizat si mergi pe barba ta?  ai mai futut ceva fete in ultimul timp, nu ai mai fost pe aici?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

salu fratele meu de forum .normal ca o mai ard cu varmiu ..nu-l dau pe varmiu nici pe 3 curve :))...am fost doar ca  am fost cam la aceleasi si din cauza asta nu prea am facut recenzii :(.eu zic ca nu avea rost ..promit sa vin cu o recenzie faina pe 2 mai cand vine mihaela de la bucuresti :X:X:X:X cant wait:X:X:X..poate fac rost si d cv poze atunci live din apartamentul ei ..Am sunat-o adineauri si a zis ca vine pe 2 mai ..doar ca sta cateva zie:( ..asa ca ..fiti pe posturi prieteni ..asa ceva nu e d ratat :)) ..salutari .numai bine..

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...