Sari la conținut

Blonda matura 39 de ani ! A fost cineva ?


negrea11

Postări Recomandate

  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot
Vizitator altu2
Reputație: 0

Ai minus pentru ca nu ai pus numarul de telefon...

 

0720988240

 

 

Am Atașat link-ul mai sus Corectule

 

Prostul nu e prost destul daca nu e si fudul!

Cetateanul negrea11 si insista si doreste a persista in ... ignoranta, dupa ce a fost atentionat!

Link spre comentariu
  • Oras:Ici si colo
  • Oras:Ici si colo

Am trecut eu pe la ea..aveam pofta acum câteva zile de ceva mai mult și am dat de anunțul ei, dar avea alte poze, ceva cu "39 ani, forme brubensiene etc"...sun și îmi răspunde destul de rapid o voce matură dar plăcută cumva, îmi zice că e liberă, 150 finalizarea 250 ora, ma ghidează în Zanca undeva in spatele policlinicii Arcadia...

Urc sus, ma asteapta cu usa deschisa, intru si imi sare din prima in ochi faptul ca tipa nu e cea din poze, asta era o tiganca vopsita blond, mai apropiata de 49 ani decat de 39, cu accent si atitudine de mahala de Bucuresti..de fapt si in apartament mirosea a mahala desi parea destul de ok renovat si mobilat, oricum nu am putut sa vad mare lucru ca era semi-intuneric, toate perdelele erau trase...

Nu mi-a placut cum se prezinta asa ca am inventat o scuza si am dat sa plec...vezi doamne s-a enervat ca cica i-am irosit timpul asa ca i-am tras o cruce printre dinti si ea a trantit usa dupa mine...

Concluzie...locatia arata bine, cam de nota 8, desi mirosea cam a mahala

-dameza nu e cea.din poze, chiar luand in considerare ca ar avea 39 ani arata de cel mult nota 5..

-atitudine de kkt, nota 1

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Mulțumim Moshucu pentru recenzie . Imi pare rău de tine dar cred ca Țiganca asta e cea care a fost deasupra de Profi. Am fost si eu la ea si regret ..O Țiganca urâta fără Dinți in gura cu o atitudine de rahat. Nota 1... de evitat . Trebuie scăpat orașul de țigăncile astea de doi lei

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...