Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Ofer recompensa, SERIOS

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
184 raspunsuri in acest thread

#181 >serpiko<

serpiko

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 200 Postari:
  • Inscris la:
    01 July 2011
  • Reputatie: 58

Postat 01 July 2018 - 06:23 PM

Nimic de zis, sunt bune rau de pula fetele insa concluzia mea este destul de simpla: fetele joaca in alta liga... Intre noi fie vorba, nu merita sa arunci atatia bani pe o pizda (chiar daca ai foarte multi bani). Intotdeauna se vor gasi multe alte pizde care vor fi mai bune ca aia in care ai investit tu bani si asa mai departe.

In final, tu ca barbat trebuie sa futi si sa te distrezi. Cu cat mai multe pizde futute cu atat mai bine. O viata avem si aia e destul de scurta.

Decat sa-i dai uneia 5000 de euro s-o futi, mai bine iti iei 10 pizde de banii astia, inchiriezi o vila cu jacuzzi si faci anarhie totala acolo pana cand iti intra pula-n greva si zice ca nu mai poate...

E adevarat, toti visam sa futem pizde bune, cunoscute, vedete, mortii lor dar in final tot o muie fac, tot in pizda si-n cur se fut si cam aia e... Si de cele mai multe ori, astea pretioase si basinoase se fut si o sug mult mai prost decat pizdele obisnuite. Eu personal prefer o pizda care o suge ca-n filme, care adora sa fie fututa-n cur, trasa de par, slobozita pe fata etc (chiar daca are un pic de burtica, sau cateva kg in plus) decat maimutele astea pe modelul papusa Barbie.

E destul de simplu de ce arata astea atat de bine. Au papitoi d-astia pe langa ele, care le intretin si cand banul e din belsug si n-ai nicio grija, ai timp de sala, de saloane, de bronzat, de investit in corpu tau... In final corpul lor este ca un activ pe care daca-l intretin, produce bani... daca n-au grija de corpul lor, pula bani si viata frumoasa... Ele concret oricum nu stiu sa faca nimic decat sa fie pretioase

Din unele puncte de vedere ai dreptate, dar poate unii isi permit si nu ii intereseaza cateva mii care ii dau sa isi faca nebunia, poate ca muncesc pe rupte sa isi conduca afacerea si nu mai au timpul necesar sa stea dupa curul uneia care le place sa o combine si cauta aceasta scurtatura sa plateasca pentru ceea ce le place si ii atrage... Poate altii au familii si nu vor sa isi lase familiile pentru o placere de cateva ore cu o bunaciune de au vazut-o in vreo revista, la tv sau pe Instagram si incearca aceasta scurtatura de a plati ca sa isi faca nebunia...

Aceasta postare a fost editata de serpiko: 01 July 2018 - 06:28 PM

• 0

#182 >sweed29<

sweed29

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 300 Postari:
    • Inscris la:
      27 August 2010
  • Reputatie: 74

Postat 02 July 2018 - 06:56 AM

Ai dreptate si tu desigur... Stii cum e, in final, totul e relativ. Fiecare are motivele lui si fiecare face ce vrea cu banii lui... Pe de alta parte, asa cum teoretic ar trebui sa dai 5000 s-o futi pe una, la fel de bine poti da 500 sau 1000 si sunt convins ca la banii astia gasesti tot bunaciuni :)

• 0

#183 ioscorpio91

ioscorpio91

Serious Contributor

• Maistru Curvar
    • 52 Postari:
    • Inscris la:
      03 July 2013
  • Reputatie: 110

Postat 02 July 2018 - 07:40 AM

Referitor la aia blonda care e din Iasi, e de undeva din Pascani....acum arata asa insa acum cativa ani era nasoala tare. Evelina o cheama. Facea chat pe la o vila din Miroslava, apoi a inceput sa faca excursii cu "arabi".
    • 1

#184 >serpiko<

serpiko

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 200 Postari:
    • Inscris la:
      01 July 2011
  • Reputatie: 58

Postat 02 July 2018 - 01:50 PM

Referitor la aia blonda care e din Iasi, e de undeva din Pascani....acum arata asa insa acum cativa ani era nasoala tare. Evelina o cheama. Facea chat pe la o vila din Miroslava, apoi a inceput sa faca excursii cu "arabi".

Cum are pe instagram ?

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#185 momcilovici

momcilovici

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 80 Postari:
    • Inscris la:
      17 September 2017
  • Reputatie: 7